Ah ja, Robredo was de halve finale.quote:Op maandag 6 augustus 2007 20:50 schreef Mindlight het volgende:
Even opgezocht, inderdaad een finaleplaats, maar tegen Roddick.
Met deze break erbij zal Hewitt zoals je al dacht idd gaan winnen.
Klinkt als een codec probleem. Ik weet niet goed hoe je dat op een windows-pc moet oplossen, maar ik denk dat er hier wel mensen weten welke codec je mist. Anders even een topic aanmaken in DIG, daar leggen ze je het zo uit.quote:Op maandag 6 augustus 2007 22:06 schreef kleinzusje het volgende:
Off topic:
Ik heb echt een beetje pech![]()
11 Euro betaald voor streams via deze linkATP
Heb wel geluid maar geen beeld. Mediaplayer 11 nagekeken, IE 7 gedownload. Nog steeds niet gelukt.
Heeft iemand enig idee wat er mis is ?
![]()
Thxquote:Op maandag 6 augustus 2007 22:43 schreef XL het volgende:
[..]
Klinkt als een codec probleem. Ik weet niet goed hoe je dat op een windows-pc moet oplossen, maar ik denk dat er hier wel mensen weten welke codec je mist. Anders even een topic aanmaken in DIG, daar leggen ze je het zo uit.
Stel je vraag ook even aan de makers van de site. Gewoon een mailtje.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 09:06 schreef kleinzusje het volgende:
Hy![]()
Thx voor de linkjes, maar niks helpt![]()
Heb maar een topic geopend in DIG Help: Streams bekijken ATP tennis lukt niet
Zie wel wat ik voor reacties krijg.
Goed ideequote:Op dinsdag 7 augustus 2007 09:10 schreef XL het volgende:
[..]
Stel je vraag ook even aan de makers van de site. Gewoon een mailtje.
Misschien komt het probleem vaker voor.
Is dat verrassend? Ljubicic speelt bijna altijd dramatisch in de Amerikaanse zomertoernooien, terwijl Mathieu en Canas niet veel voor elkaar onderdoen op hard.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 15:26 schreef Szura het volgende:
Toch een paar verrassende uitslagen:
Wayne Odesnik - Ljubicic 6-3 4-6 7-6
Mathieu - Canas 4-6 7-5 6-0
Hij stond 4-0 voor in de tweede set toen ik ging slapen.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 15:50 schreef Szura het volgende:
Van Canas had ik toch meer verwacht al is het al omdat hij dit jaar Federer twee keer in drie weken versloeg.
Of het is gefixed natuurlijk...quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 16:20 schreef APK het volgende:
[..]
Hij stond 4-0 voor in de tweede set toen ik ging slapen.
Die is behoorlijk in elkaar gedonderd.
Drie blake-points.quote:
Snap je hoe blij ik benquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 17:52 schreef APK het volgende:
[..]
Drie blake-points.![]()
Hij heeft er al flink wat gehad, of niet?
Edit: 10 al gemist, zie ik bij de stats.![]()
Wil je caps ?quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 18:52 schreef Ambrosius het volgende:
Murray is net begonnen aan z'n rentreewedstrijd tegen Ginepri, ben benieuwd wat 'ie kan.
Wat is dat ding op de rechterkuit van Murray?quote:
quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 19:37 schreef APK het volgende:
[..]
Wat is dat ding op de rechterkuit van Murray?
Is dat een tattoo of een moedervlek?
quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 22:27 schreef TubewayDigital het volgende:
heeft kleinzusje nou speciaal streams vanwege Blake ?
De twee relevante Andy's doen toch allebei mee?quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 22:38 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
joh
voor alles
ps. Jammer dat Andy niet mee doet![]()
![]()
quote:
Ze spelen allebei heel goed hun eigen spelletje. Inderdaad een leuke partij om te zien.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 22:48 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
, door naar ronde 2 door een overwinning op Hrbaty/Mathieu met 7-5 6-4
.
Leuke partij trouwens bezig nu tussen Gonzo en Stephanek, ze ontlopen elkaar niet veel.
Met maag- en ademhalingsproblemen....quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 23:37 schreef Ambrosius het volgende:
Derde set was ook leuk, Gonzo kreeg 3BP op rij, maar verloor toch 3 games op rij.
quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 22:41 schreef XL het volgende:
[..]
De twee relevante Andy's doen toch allebei mee?
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 09:43 schreef Colplay het volgende:
Roddick speelt vandaag zijn tweede ronde tegen Clement. Wedstrijd begint om 19.00 NL-tijd op Centre Court. Dus je kan gewoon naar hem kijken hoor.
Haase hoeft dus pas vannacht. Jammer genoeg zendt Sport 1 alleen de wedstrijden van het Centre Court uit en hebben ze geen beelden van de andere banen. Daar worden ook best aardige partijen gespeeld, zoals vandaag bijvoorbeeld Blake - Hewitt.quote:
Ik heb geen sport 1, dus vandaar de streamsquote:Op woensdag 8 augustus 2007 10:34 schreef Colplay het volgende:
[..]
Haase hoeft dus pas vannacht. Jammer genoeg zendt Sport 1 alleen de wedstrijden van het Centre Court uit en hebben ze geen beelden van de andere banen. Daar worden ook best aardige partijen gespeeld, zoals vandaag bijvoorbeeld Blake - Hewitt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |