Te dichtbij. Doe dan Duitslandquote:Op zaterdag 28 juli 2007 02:50 schreef Froop het volgende:
Wij willen die pauper hier ook niet in Drenthe.Zend hem naar een of ander gehucht, bijvoorbeeld Friesland.
![]()
quote:
Nederlandse muziekquote:
Ik denk dat de beste omschrijving is aardig maar lelijk en vreselijke tokkie "made in holland" muziek.quote:
Wat is het toch ook een zak he, 5 hele apparaten, sjonge jonge jonge.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 18:54 schreef Teteteterek het volgende:
maar hij heeft net wel een vet sjieke keuken met 5 gratis apparaten kunne scoren
Je bent sowieso al gepwnd als je Jannes heetquote:Op zaterdag 28 juli 2007 22:46 schreef kamustra het volgende:
Waarom moest ie nou perse mijn naam stelen?![]()
je moeder wel!quote:Op zaterdag 28 juli 2007 22:49 schreef kamustra het volgende:
Kan ik er wat aan doen, toen mijn ouders dat besloten kende ik die gast niet eens![]()
Wees blij, je bent vernoemd naar een groot artiestquote:Op zaterdag 28 juli 2007 22:46 schreef kamustra het volgende:
Waarom moest ie nou perse mijn naam stelen?![]()
Oh nee, mijn moeder is een belg (ik ookquote:
dat zegt ze maar om jouw gerust te stellen. en je vader ook.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 23:09 schreef kamustra het volgende:
Oh nee, mijn moeder is een belg (ik ook), en wij belgen hebben dus nog niet van die jannes gehoord..
ja dat valt op. iemand jannes noemen is behalve misdadig ook een teken van dikke, vette, harde paalseks met een grootgeschapen jannes ooit.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 23:25 schreef kamustra het volgende:
Geloof me, zoiets kunnen ze zolang niet verzwijgen hoor![]()
Valt het op dat ik mezelf probeer gerust te stellen?
Hij loopt ook écht langs een kamp en zit binnen bij zo'n eh, kamper.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 23:35 schreef DrDentz het volgende:
Het leuke aan Jannes vind ik dat hij, ondanks al zn succes, toch zo lekker gewoon is gebleven.
Jannes op de wipwap
ja ja. dat zeggen ze nu, je pa schaamt zich dat je geboren bent uit een periode dat het tussen hem en haar wat slechter ging...quote:
Zijn hele leven is samengevat in 1 videoclipquote:Op zaterdag 28 juli 2007 23:36 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Hij loopt ook écht langs een kamp en zit binnen bij zo'n eh, kamper.
ik vind hasez leuk, jij niet he?quote:Op zaterdag 28 juli 2007 23:41 schreef veldmuis het volgende:
[..]
O tering, we hebben een Nederlandstaligemuziekliefhebber gevonden hoor
Zucht, die Jannes, wat is hij toch gewoon gebleven.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 23:36 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Hij loopt ook écht langs een kamp en zit binnen bij zo'n eh, kamper.
Die 2 voortandenquote:
Joh meen je niet Sun.quote:Op zondag 29 juli 2007 01:59 schreef SunChaser het volgende:
FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies FOK!tv: Jannes met natte, halfblote groupies
Dan weten ze veel op Wiki, ik hoorde dat hij eerst zijn frikandellen af liet koelen, kon die ze in zijn reet steken en hoefde hij ze niet te kauwen.quote:Op zondag 29 juli 2007 23:38 schreef Pikhoofd het volgende:
Jannes is een frikandellenfijnproever. Hij weet verschillende merken frikandellen van elkaar te onderscheiden door te proeven en naar de structuur te kijken.
Aldus wiki.
Jannes, wil aandacht kan die krijgen ook, de mongool.quote:Op zondag 29 juli 2007 23:43 schreef Darklight het volgende:
Kunnen we Jankes niet gewoon negeren op FOK! Of blokken
Band zonder banaanquote:Op zondag 29 juli 2007 01:57 schreef Just_theonedear het volgende:
Nederlandse muziek vind ik per definitie ruk.![]()
En zo is hetquote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:26 schreef Loezz het volgende:
Jannes is juist super mensen!
wat heeft hij precies voor elkaar?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 10:04 schreef heijnen het volgende:
je kunt lulluh wat je wilt over jannes, maar hij heeft het wel mooi voor elkaar zo
hij verdient redelijk wat geld met zijn zogenaamde zangkunstenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 10:05 schreef Flashwin het volgende:
[..]
wat heeft hij precies voor elkaar?![]()
Behoorlijk wat centen op de bankquote:Op donderdag 9 augustus 2007 10:05 schreef Flashwin het volgende:
[..]
wat heeft hij precies voor elkaar?![]()
Daar moet hij zich behoorlijk voor lul zetten.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 12:07 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Behoorlijk wat centen op de bank
Onzin, hij beleeft plezier aan optredens en vele mensen genieten van zijn optredens en muziek en hij verdient er behoorlijk aan. Dan heb je toch een prachtig leven?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 12:14 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Daar moet hij zich behoorlijk voor lul zetten.
De meeste mensen hebben het door dat ze voor lul worden gezet.
Hij liever dan ik. Mensen met muziekkennis en / of een IQ boven de 101, zullen niet luisteren naar die meuk.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 12:17 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Onzin, hij beleeft plezier aan optredens en vele mensen genieten van zijn optredens en muziek en hij verdient er behoorlijk aan. Dan heb je toch een prachtig leven?
Ik denk dan ook niet dat hij zich druk gaat maken om een aantal cynische zuurpruimen die hem de grond in schrijven. Wie het laatst lacht, lacht het best.
Dat moet jij weten. Het verschil is dat hij er wat mee bereikt, en jij niet.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 12:25 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Hij liever dan ik. Mensen met muziekkennis en / of een IQ boven de 101, zullen niet luisteren naar die meuk.
De rest wel. Hij lacht maar. En denkt dat hij het beste lacht, omdat hij zijn bankrekening ziet groeien.
Ik lach harder. Harder om figuren als Jannes. Nog harder om degene die er serieus naar luisteren en er 'muziek' van kopen. Of zelfs downloaden.
Stoere taal hoor. Jij houdt zelf zeker van Blof, Acda & de Munnik, Marco Borsato en die andere ZOOI.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 12:25 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Hij liever dan ik. Mensen met muziekkennis en / of een IQ boven de 101, zullen niet luisteren naar die meuk.
De rest wel. Hij lacht maar. En denkt dat hij het beste lacht, omdat hij zijn bankrekening ziet groeien.
Ik lach harder. Harder om figuren als Jannes. Nog harder om degene die er serieus naar luisteren en er 'muziek' van kopen. Of zelfs downloaden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |