Typisch Roozendaal, een theorie de grond instampen via absurde argumentatie, maar ook gebalanceerd proberen over te komen, waarschijnlijk om zich in te dekken.quote:de theorie klopt niet. Natuurlijk zit er een zekere mate van waarheid in
quote:JVC blij met stilleggen wegenbouw
AMSTERDAM - JVC is verheugd dat de snelweg A4 voor de deur van hun hoofdkwartier bij Leiden niet mag worden verbreed. Het bedrijf vindt schonere lucht voor de eigen werknemers belangrijker dan het oplossen van één van de grootste files van Nederland.
JVC had tot de hoogste instantie geprocedeerd om de verbreding vlak voor het kantoor te dwarsbomen. De Raad van State gaf het bedrijf deze week groot gelijk en liet de verbreding van twee naar drie rijstroken stilleggen. JVC zit nu tachtig meter van de A4 en na verbreding 40. Het bedrijf wilde onder meer een extra geluidscherm.
Ook milieudefensie die aan de hand van electronicabedrijf JVC meestreed, is opgelucht dat de A4-plannen zijn geschrapt.
Werkgeversorganisatie VNO-NCW is 'ongelooflijk teleurgesteld' over de uitspraak. "We hebben het hier over de slagader van de Randstad. Je zult daar maar elke dag in de file staan. Dat de voorbereidende werkzaamheden nu ook zijn stilgelegd, is onaanvaardbaar", aldus een woordvoerster.
De verladersorganisatie EVO vindt de argumentatie dat verbreding van de A4 slecht zou zijn voor de luchtkwaliteit 'onbegrijpelijk'. "We hebben het hier over de grootste flessenhals in Nederland. Dagelijks staan hier tientallen kilometers file, daardoor buigt de verkeersstroom af naar de A44 en de provinciale weg N207 naar Alphen aan den Rijn. Het gevolg is dat daar ook alles vast staat met rokende uitlaten. Dat is pas milieuschade", aldus de woordvoerder.
Volgens Milieudefensie is de aanleg van wegen 'niet meer van deze tijd'. JVC is blij met de schonere lucht, alleen de omwonenden van de A4 zullen daar andfers over denken. De snelweg die hun dorp doorsnijdt zou deels onder de grond komen en het dorp van veel stank verlossen.
De gemeente spreekt van een ramp, nu dat plan ook van tafel moet.
So do iquote:Op donderdag 26 juli 2007 23:52 schreef Asics het volgende:
Whehe ik ga altijd met de fiets naar mijn werk, dan ben ik er sneller dan met de auto.
Laten we dan met z'n allen grote 4x4's kopen en dwars door de weilanden en bossen gaan raggen om ergens te komenquote:Volgens Milieudefensie is de aanleg van wegen 'niet meer van deze tijd'.
quote:Op donderdag 26 juli 2007 23:38 schreef athlonkmf het volgende:
JVC komt er bij mij nu dus helemaal niet in
[..]
Dat zeg je nu. Maar als jij straks na je studie ook elke dag in de file staat dan piep je wel anders.quote:Op donderdag 26 juli 2007 20:51 schreef Pool het volgende:
Van mij had die weg ook wel gelegd mogen worden hoor. Tussen Rotterdam, Amsterdam, Den Haag en Utrecht moeten gewoon goede, brede snelwegen liggen die door middel van rekening rijden flink belast worden. Dat geld kan dan gebruikt worden voor onderzoek en innovatie van schoner vervoer en schonere energie. Per saldo denk ik dat je dan meer winst hebt voor zowel economie als milieu, dan wanneer je die noodzakelijke wegen niet aanlegt.
quote:Op donderdag 26 juli 2007 20:51 schreef Pool het volgende:
Maar die elsevier-columns zijn weer als vanouds debiel..
Erg hard natuurlijk. De VVD heeft er net 13 jaar regeringsdeelname opzitten en nu is het sontaan allemaal zo verschrikkelijkquote:Op vrijdag 27 juli 2007 11:42 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
![]()
Maar die weg had er moeten komen natuurlijk, al vraag ik mij af hoe hard de vvd krokodillentranen aan het huilen is
Het is niet onbelangrijk maar wel totaal belachelijk. Daar is namelijk met geen zinnig woord wat over te zeggen.quote:Op donderdag 26 juli 2007 20:07 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Nee toch! Wat een volstrekt onbelangrijk punt!!.
.
VVD..
Als je dan ook half nederland verbouwt kan dat inderdaad. Hoeveel vinexwijken en industrieterreinen zijn er wel niet in Nederland? En wie heeft dat bedacht? precies. Dezelfde overheid die nu ook alle wegenbouw tegenhoudt..quote:Op donderdag 26 juli 2007 20:27 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dat zou inderdaad de automobiliteit flink terugdringen. En er voor zorgen dat mensen dichter bij huis gaan werken of dichter bij hun werk gaan wonen. Het is een totaal ongewenst maar verdomd effectieve maatregel.
ook rechts heeft de afgelopen jaren geen ruk aan het wegennet gedaan hoorquote:Op vrijdag 27 juli 2007 12:54 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Het is niet onbelangrijk maar wel totaal belachelijk. Daar is namelijk met geen zinnig woord wat over te zeggen.
Vind dat de VVD helemaal gelijk heeft hierin. de CDA en PVDA hebben dit compleet aan zichzelf te danken door de konten te likken van de milieu en EU maffia.
Linksstemmers die in de file staan, alsjeblieft. Hier heb je op gestemd![]()
De overheid houdt de wegenbouw niet tegen. RWS onderbouwt z'n vergunningaanvragen onvoldoende. Dat is heel wat anders.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 12:55 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Als je dan ook half nederland verbouwt kan dat inderdaad. Hoeveel vinexwijken en industrieterreinen zijn er wel niet in Nederland? En wie heeft dat bedacht? precies. Dezelfde overheid die nu ook alle wegenbouw tegenhoudt..
Ook rechts heeft inderdaad geen reet gedaan. Maar die hadden in elk geval de plannen ervoor nog. Dat die nou steeds tegengehouden werden door milieugroeperingen, gemeentes en provincies. tja...quote:Op vrijdag 27 juli 2007 12:56 schreef du_ke het volgende:
[..]
ook rechts heeft de afgelopen jaren geen ruk aan het wegennet gedaan hoor. Hoeveel is er precies gedaan in de tijd dat de VVD in de regering zat?
quote:Op vrijdag 27 juli 2007 11:17 schreef HarryP het volgende:
[..]
Dat zeg je nu. Maar als jij straks na je studie ook elke dag in de file staat dan piep je wel anders.
Daarnaast wil heel Almere ook graag nog een paar baantjes extra naar Amsterdan en zo zijn er nog wel een paar steden die wat meer wegen willen.
En wat heeft rekeningrijden nu voor invloed. Werknemers hebben niet te kiezen om later op hun werk te komen en als de werkgever van je verlangt dat je op een bepaalde tijd aanwezig bent dan vergoed hij het rekeningrijden ook maar.. (En de belastingdienst zal het toestaan dat de reiskosten aftrekbaar zijn van de belasting voor de werkgever). Dus het verminderen van de files zal niet lukken met rekeningrijden.
Ho ho ho regels zijn regels hoor ik balkenende en de rechtse partijen nog steeds roepen.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 13:04 schreef Metro2005 het volgende:
(EU? flikker op, we lappen gewoon net als elk ander EU land de regels maar even aan onze laars en eigen bevoling eerst..)
Ik beschreef ook mijn idealistische wereldbeeldquote:Op vrijdag 27 juli 2007 13:09 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ho ho ho regels zijn regels hoor ik balkenende en de rechtse partijen nog steeds roepen.
Op basis van regels waar rechts ook mee heeft ingestemd.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 13:04 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Ook rechts heeft inderdaad geen reet gedaan. Maar die hadden in elk geval de plannen ervoor nog. Dat die nou steeds tegengehouden werden door milieugroeperingen, gemeentes en provincies. tja...
De impact die een snelweg heeft op een gebied en hoe daarover gedacht wordt is ook veranderd in die tijd. 50 jaar terug wou men alle grachten in Amsterdam nog dempen of overkluizen ten behoeve van het autoverkeer. Het was een andere tijd.quote:Mooi voorbeeld was de A4, eindeijk was het hek van de dam, het zou er komen hoor. Toen begonnen gvd de gemeentes ineens weet te kloten want, dan zou de weg langs de huizen komen ! goh debielen, je had ook gewoon die huizen daar niet neer kunnen zetten aangezien al ongeveer 50 jaar bekend is dat die weg daar gaat komen.
En alle mensen die daar wonen weten dat OOK al al die tijd. Dus ik vind dat echt non argumenten.
Die mogelijkheden heeft de regering al lang en breed maar ze kiezen er niet voor om op die manier te werken. Kost ze stemmenquote:Nederland is echt zo'n land van gemiddeldes en praten, pappen en nathouden. Wanneer komt er gewoon eens een regering die daadkrachtig optreedt. Die niet telkens loopt te zaniken ,vergaderen, nog meer zaniken, kamervragen stellen, hippies om de tafel zet, boomknuffelaars op de thee neemt, nog meer vergaderen en ga zo maar door.
Nee, gewoon een regering die zegt: DAAR komt een snelweg (ja maar gemeente dit dat, niks geen gezeik, de plannen liggen er al jaren). KLAAR.
Dat heet het poldermodel en werkt over het algemeen heel aardigquote:Daar moeten huizen gebouwd worden (EU? flikker op, we lappen gewoon net als elk ander EU land de regels maar even aan onze laars en eigen bevoling eerst..) , daar komt natuur , we gaan investeren in alternatieve energie, we bouwen een windmolenpark, we plaatsen op alle huizen zonnepanelen (wat zeg je, is dat slecht voor de energiemaatschappijen? jammer dan toch, die waren geprivatiseerd) etc etc.
ACTIE willen we zien, genoeg met dat eeuwige gezever over van alles en nog wat.
![]()
Zolang iedere pauper op zaterdag nog met de auto naar de supermarkt of het voetbal gaat kan het nog wel wat zwaarder belast worden inderdaadquote:Op vrijdag 27 juli 2007 13:17 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Want, dat is nu niet het geval?
Ik heb het idee dat ons 'beroemde' poldermodel tegenwoordig wel erg de vooruitgang en belangrijke beslissingen in de weg staat. Niet over alles moet je eeuwig doorzeiken. Sommige dingen zijn gewoon NU nodig en niet over 50 jaar pasquote:Op vrijdag 27 juli 2007 13:29 schreef du_ke het volgende:
[..]
Op basis van regels waar rechts ook mee heeft ingestemd.
[..]
De impact die een snelweg heeft op een gebied en hoe daarover gedacht wordt is ook veranderd in die tijd. 50 jaar terug wou men alle grachten in Amsterdam nog dempen of overkluizen ten behoeve van het autoverkeer. Het was een andere tijd.
[..]
Die mogelijkheden heeft de regering al lang en breed maar ze kiezen er niet voor om op die manier te werken. Kost ze stemmen.
[..]
Dat heet het poldermodel en werkt over het algemeen heel aardig.
Och ik heb het idee dat dit nog wel meevalt.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 13:30 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat ons 'beroemde' poldermodel tegenwoordig wel erg de vooruitgang en belangrijke beslissingen in de weg staat. Niet over alles moet je eeuwig doorzeiken. Sommige dingen zijn gewoon NU nodig en niet over 50 jaar pas
Wat een redenatie.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 13:30 schreef du_ke het volgende:
[..]
Zolang iedere pauper op zaterdag nog met de auto naar de supermarkt of het voetbal gaat kan het nog wel wat zwaarder belast worden inderdaad.
Ja, want een week aan boodschappen voor een heel gezin is ook zo lekker makkelijk vervoeren op een fiets.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 13:30 schreef du_ke het volgende:
Zolang iedere pauper op zaterdag nog met de auto naar de supermarkt of het voetbal gaat kan het nog wel wat zwaarder belast worden inderdaad.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |