Heb jij een link voor mij waar ik dat kan nalezen? Dan kan ik namelijk weer even reageren met die fijne mailwissel met de klantenservice.quote:Op donderdag 26 juli 2007 20:09 schreef NiteSpeed het volgende:
[..]
En je hebt family genomen? Kwestie contractbreuk. Als je ADSL2 neemt moet je minstens 8Mbit krijgen, gemiddeld rond de 10-12 Mbit en maximaal 20 Mbit. Heb je lager dan 8Mbit (1 megabyte/s 1024 KB/s) dan zit er iets goed mis en mogen ze je niet 20Mbit aanbieden. Opzeggen die hap!
Ze zijn gewoon allemaal kutquote:Op donderdag 26 juli 2007 20:14 schreef NiteSpeed het volgende:
En ik wil meteen even kankeren over Chello. 4Mbit verbindingen voor 20Mbit prijzen
. En dan stilzwijgend verlengen
![]()
![]()
!
die verwijst je door naar:de geschillencommissiedus kan je dat beter gelijk doen, scheelt je weer onnodig telefoonverkeer.quote:Opdonderdag 26 juli 2007 20:10schreef nikky het volgende:
[..]
Ik heb zwart op wit staan dat hetbeideningaat per maart 2007. En dan kunnen ze hoog en laag springen maar ik betaal geen cent meer na maart 2008. En als men gaat stalken met rekeningen/aanmaningen zal ik mijn rechtsbijstand gaan inschakelen. En desnoods ga ik naar de ombudsman.
Dank voor je tip.quote:Op donderdag 26 juli 2007 20:16 schreef BrandX het volgende:
[..]
die verwijst je door naar:de geschillencommissiedus kan je dat beter gelijk doen, scheelt je weer onnodig telefoonverkeer.
Het gaat om de ingangsdatum, niet de datum van aanvraag.quote:Op donderdag 26 juli 2007 20:10 schreef NiteSpeed het volgende:
[..]
Ze heeft het op maart laten veranderen, dus wél maart.
betaald en bij de kpn zelf opgezegd.quote:Op donderdag 26 juli 2007 20:04 schreef nikky het volgende:
[..]
Hoe heeft je werkgever dit opgelost als ik vragen mag?
De ingangsdatum is 11/4/2007. Dus per 12/4/2008 is deze dame geen klant meer.quote:Op donderdag 26 juli 2007 20:20 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Het gaat om de ingangsdatum, niet de datum van aanvraag.De levering en betaling van het nieuwe product beginnen dan pas.
Ik kan zelf de KPN niet opzeggen aangezien ik mijn nummer wil behouden. Nadat ik KPN had gesproken werd mij verteld dat ik zelf de KPN moest opzeggen want dat moest de klant zelf doen icm eenkopie paspoort. Terwijl de dame van de KPN zei dat ik dat vooral niet moest doen aangezien ik dan mijn nummer kwijt ben. Orange moest het laten overzetten. Die jongen die ik aan de lijn had vond dat er lastig te begrijpen geloof ik.quote:Op donderdag 26 juli 2007 20:20 schreef erikkll het volgende:
[..]
betaald en bij de kpn zelf opgezegd.
Je hebt al gewoon ADSL Family met de hogere snelheid + telefonie? En daarnaast nog de KPN-lijn?quote:Op donderdag 26 juli 2007 20:24 schreef nikky het volgende:
[..]
De ingangsdatum is 11/4/2007. Dus per 12/4/2008 is deze dame geen klant meer.
Jemig zegquote:Op donderdag 26 juli 2007 20:26 schreef DakDuuf het volgende:
oe! gal spuien op orange, mag ik dan ook even???
Afgelopen december, verlenging van mijn gsm abbo, 45 euro/mnd, nieuwe gsm, DakDuuf blij.
Totdat, mei, rekening, extra nummer erop welke niet van mij was *dacht ik*.
Bellen, bellen en nog eens bellen, wat bleek nou, er is een abbonement naast gezet, dus dubbele kosten.
Had vriendelijk verteld dat dit niet de bedoeling was, moest mooi mijn 1ste abbonement doorbetalen, die zou aflopen in juni. Nouja gedaan dus.
gsm nummer a die bij abbonement nummer van juni hoorde is over gegaan naar abbonoment nummer 2, en dus had ik in ene een prepaid kaart met 560 euro beltegoed.
Of ik wel even 25 euro overzet kosten wou betalen, nou, dat dacht ik dus echt niet he.
Gelijk maar een brief heen gestuurd met een factuur eraanvast.
Op mijn werk kan een extern bedrijf mij voor 125 euro/uur inhuren, 2 uur aan de telefoon met orange, kost dus 250 euro.
Brief aangetekend verstuurd, kost nog een keer 7.10, totale kosten voor orange=257,10.
2 dagen later, telefoontje, wat ik bedoelde, maaaaarrrrr.. alles was wel in eens opgelost. duizend maal excusses, en ik kreeg vandaag een bloemetje thuisgestuurd.
Eind dit jaar stap ik over naar vodafone, stelletje galbakken bij orange
Ja.quote:Op donderdag 26 juli 2007 20:26 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Je hebt al gewoon ADSL Family met de hogere snelheid + telefonie? En daarnaast nog de KPN-lijn?
Jawel hoor...quote:Op donderdag 26 juli 2007 19:46 schreef nikky het volgende:
WEL VERDOMME, hebben die gasten nog nooit gehoord van doorverbinden?![]()
quote:Op donderdag 26 juli 2007 19:46 schreef nikky het volgende:
Word ik eerst even 254 keer doorverbonden naar eenandere afdeling.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |