quote:Op dinsdag 31 juli 2007 15:58 schreef HaerdenC het volgende:
ik zit bij multibox.be eigen bedrijf nogal logisch :-)
Rightquote:MultiBox Webmail
Alles in 1 oplossing
Onze webmail is volledig Cross-platform en ontwikkeld in ASP.NET 2.0. Alle mogelijke moderne technieken zijn benut om het voor onze klanten zo gebruiksvriendelijk mogelijk te maken. Adresboeken, persoonlijke mappen, paswoordbeheer, Autoreply's, pop3's op andere newerken checken, automatisch doorsturen, het is slechts een greep uit het aanbod.
Mijn Servage account is vandaag gemaakt. Was wel even schrikken toen ik er stond dat mijn balance nog in de 40 euro in de min was. Heb een email gestuurd, bleek dat ze mijn MEGA coupon niet hadden geteld, dus dat ik gewoon de normale prijs zou moeten betalen. Binnen een paar minuten hebben ze dat wel opgelost maar zou dit gewoon een foutje zijn of willen ze gewoon extra geld vangen van mensen die dit niet opgemerkt hebben?quote:Op woensdag 1 augustus 2007 13:19 schreef -Bubseltje- het volgende:
Heb sinds vandaag ook servage met de MEGA coupon![]()
nu maar hopen dat mijn huidige hosting provider de boel snel wil verkassen![]()
Ik ook niet, ik had ook zo'n speciale code gebruikt en de korting werd meteen meegerekend.quote:Op woensdag 1 augustus 2007 13:48 schreef -Bubseltje- het volgende:
Ik heb daar geen last van gehad
Ja had ik ookquote:Op woensdag 1 augustus 2007 13:23 schreef Sanderrrr het volgende:
[..]
Mijn Servage account is vandaag gemaakt. Was wel even schrikken toen ik er stond dat mijn balance nog in de 40 euro in de min was. Heb een email gestuurd, bleek dat ze mijn MEGA coupon niet hadden geteld, dus dat ik gewoon de normale prijs zou moeten betalen. Binnen een paar minuten hebben ze dat wel opgelost maar zou dit gewoon een foutje zijn of willen ze gewoon extra geld vangen van mensen die dit niet opgemerkt hebben?
http://www.yourwww.com/products/hosting is nog goedkoperquote:Op vrijdag 3 augustus 2007 01:11 schreef koejoeloek het volgende:
Mijn (leken)oog is gevallen op http://www.mijndomein.nl/ schijfruimte is meer dan genoeg, en niet duur (29euro per jaar)
Iemand ervaring met deze host? Het ziet er allemaal netjes en to the point uit in ieder geval. Die 29euro per jaar, is dat all in? Krijg ik niet nog een opstartbedrag ofzo voor me kiezen?
Bij een bedrijf waar copyright © 2006 staat terwijl we in het derde kwartaal van 2007 zitten kan ik niet serieus nemen.quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 10:47 schreef wobbel het volgende:
[..]
http://www.yourwww.com/products/hosting is nog goedkoper
Ja, daar gaat het echt om als je een server huurtquote:Op vrijdag 3 augustus 2007 12:20 schreef magnifor het volgende:
Bij een bedrijf waar copyricht © 2006 staat terwijl we in het derde kwartaal van 2007 zitten kan ik niet serieus nemen.
Keurig twee dagen later een factuur in de bus.quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 01:54 schreef magnifor het volgende:
Hoe gaat het betalen bij neostrada? Kan het via de automatische incasso?
http://support.neostrada.nl/index.php?_m=knowledgebase&_a=viewarticle&kbarticleid=14&nav=0,2quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 13:37 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Keurig twee dagen later een factuur in de bus.
quote:Ik heb nooit een factuur ontvangen per post. Kan dit kloppen?
Solution
Ja, dat kan. Neostrada kan haar producten zo goedkoop aanbieden, door onder andere de administratiekosten laag te houden. Facturen onder de EUR 550,- incl. btw worden enkel per e-mail verzonden naar het e-mailadres dat bij de order is vermeld. Natuurlijk kunnen wij op verzoek een papieren versie toezenden. Neem hiervoor contact op met de Support-afdeling.
Ja duhh, maar het gaat gewoon om het principe imo.quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 13:18 schreef Xcalibur het volgende:
[..]
Ja, daar gaat het echt om als je een server huurt
Vreemd. Na het bestellen van twee domeinnamen (24 uur uit elkaar) kreeg ik achteropvolgend twee enveloppen, met in ieder twee facturen (domein / webhosting los van elkaar). Op gekleurd papier in de Neostrada huisstijl. Ik heb niet gemerkt dat ze de kosten probeerde te drukken.quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 13:42 schreef magnifor het volgende:
[..]
http://support.neostrada.nl/index.php?_m=knowledgebase&_a=viewarticle&kbarticleid=14&nav=0,2
[..]
Dat vind ik toch eigelijk best wel een reden om het inderdaad dáár dus niet te doen. Een bedrijf die zelf zijn zaakjes niet op orde heeft, ben ik nie zo happig op. Maar dat mijndomein.nl is dat wat? En nogmaals komen daar geen start-bedragen bij of iets in die richting?quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 12:20 schreef magnifor het volgende:
[..]
Bij een bedrijf waar copyright © 2006 staat terwijl we in het derde kwartaal van 2007 zitten kan ik niet serieus nemen.
ik vond de website er ook niet goed uitzien, maar de reacties op internet waren zeer lovend. Goede support afdeling en technische kennis. Prijzen laag en nog geen downtime gehadquote:Op vrijdag 3 augustus 2007 17:06 schreef koejoeloek het volgende:
[..]
Dat vind ik toch eigelijk best wel een reden om het inderdaad dáár dus niet te doen. Een bedrijf die zelf zijn zaakjes niet op orde heeft, ben ik nie zo happig op. Maar dat mijndomein.nl is dat wat? En nogmaals komen daar geen start-bedragen bij of iets in die richting?
Dus als er copyright 2006 op je site staat heb je je zaakjes niet op orde? Surequote:Op vrijdag 3 augustus 2007 17:06 schreef koejoeloek het volgende:
Dat vind ik toch eigelijk best wel een reden om het inderdaad dáár dus niet te doen. Een bedrijf die zelf zijn zaakjes niet op orde heeft, ben ik nie zo happig op. Maar dat mijndomein.nl is dat wat? En nogmaals komen daar geen start-bedragen bij of iets in die richting?
Het gaat mij om de indruk die een site mij geeft, en die indruk vind ik sowieso al niet ontzettend van die site, en vind het bovendien best slordig staan ja.quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 18:01 schreef Xcalibur het volgende:
[..]
Dus als er copyright 2006 op je site staat heb je je zaakjes niet op orde? Sure
Ik zou ook niet teveel waarde hechten aan een webdesigner die een date("Y") weet uit te poepen...maar dan heb je kennelijk wel je zaakjes op orde![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |