quote:Op woensdag 25 juli 2007 18:49 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Ik vind het wel goed, laten ze maar een beetje van de buitenwereld "afgesloten" zijn. Al die uitstapjes....
Klote voor hun maar dan had die stomme kutredactie die Natasja er vorige week uit moeten zetten.
Nu hoop ik echt dat alles afgezegd wordt.
En nee ik teken geen petitie op stopdegoudenkooi.
Maak er een uitgebreide maaltijd van en eet smakelijk.quote:Op woensdag 25 juli 2007 18:49 schreef Leandra het volgende:
Het is weer dusdanig rustig dan ik zonder problemen even met de belangrijkste man in m'n leven een hapje kan gaan eten??
Die andere 5 hadden op dat moment geen OW.quote:Op woensdag 25 juli 2007 18:46 schreef ericahysterica het volgende:
[..]
de andere 5 deden net zo hard mee dus ze hadden ook een exit moeten krijgen en lieke had aangifte moeten doen evenals huub imho
Vandaar die irritante schorre rotstem. Te veel langs de lijn geschreeuwd in combinatie met roken.quote:Op woensdag 25 juli 2007 18:48 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ze voelt zich ook een voetbalvrouw dus dat klopt dan wel.![]()
We vermaken ons altijd uitstekend dus dat zal nu ook welquote:Op woensdag 25 juli 2007 18:52 schreef beequeen het volgende:
[..]
Maak er een uitgebreide maaltijd van en eet smakelijk.![]()
Het probleem is dat het niet alleen een paar mensen van VOL of Nowlife zijn, maar ook een grote groep christen-fundementalisten van het CDA & CU die DGK van de buis willen. En die groep hou je niet zomaar tegen.quote:Op woensdag 25 juli 2007 18:45 schreef Day het volgende:
Tja, je kan ook té ver gaan met actievoeren.
strafwet gaat boven contracten tussen burgers onderlingquote:Op woensdag 25 juli 2007 18:52 schreef bunnyma het volgende:
[..]
Die andere 5 hadden op dat moment geen OW.
Heb ik niet hier ergens gelezen dat zij een contract hebben moeten tekenen dat zij geen aangifte mogen doen. Dat zal dan wel alleen gelden tegen Talpa want Eric mocht toen ook aangifte doen.
Thanks !quote:
Ja, op dezelfde manier als nu met het powerboat racing. Even noemen en doodzwijgen.quote:Op woensdag 25 juli 2007 18:53 schreef Mokum020 het volgende:
Vraag: is er eigenlijk gesproken over dat discofeest van afgelopen zaterdag wat ook niet doorging ?
Misschien heb ik het gemist maar ik denk dat het ook verzwegen is..
weet iemand dat?
En die mensen kijken niet eens...kun je nagaan.quote:Op woensdag 25 juli 2007 18:54 schreef Mika25 het volgende:
[..]
Het probleem is dat het niet alleen een paar mensen van VOL of Nowlife zijn, maar ook een grote groep christen-fundementalisten van het CDA & CU die DGK van de buis willen. En die groep hou je niet zomaar tegen.
Thanks, Ik zal de bronvermelding nog even aanvullen....quote:Op woensdag 25 juli 2007 18:54 schreef beequeen het volgende:
Leuk mijn cap in je OP en die TT, geweldig.![]()
Ik kan het beter rechtstreeks aan jou vragen voortaan...quote:Op woensdag 25 juli 2007 18:56 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ja, op dezelfde manier als nu met het powerboat racing. Even noemen en doodzwijgen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |