Ze heeft liposuctie gehad. Staat op de tien site.quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:05 schreef FdW het volgende:
[..]
Smal bekken betekent vaak keizersnede, kan dus.
Wat op de 10 site staat is niet altijd helemaal waar.quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:16 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Ze heeft liposuctie gehad. Staat op de tien site.
Ze moet hem nu alleen strak werken. (wat dr niet gaat lukken)
http://www.tien.tv/web/sh(...)210/typeofpage=51230
Oh.. Lekker dan...quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:18 schreef FdW het volgende:
[..]
Wat op de 10 site staat is niet altijd helemaal waar.![]()
![]()
Ach kom, zodra ze hier een letter postten werd er net gedaan alsof het de hoogste verantwoordelijken zelf waren, en er werd regelrecht geëist dat ze text en uitleg gaven over iedere actie die iedere overspannen user niet beviel, een beetje normaal reageren was er niet meer bij.quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:12 schreef Lieve het volgende:
[..]
ze hadden ook eerlijk kunnen zijn? Wie eerlijk is, eerlijk ontmoet? Wat je geeft is wat je krijgt? Zo geweldig was de kwaliteit van rechtvaardigheid niet. En dan krijg je dat te horen als je naar complimenten komt vissen.
Ook oneerlijke mensen snappen dat ze daar wel eens problemen mee kunnen krijgen toch?
We zijn niet allemaal in dienst van Talpa/10quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:19 schreef Leandra het volgende:
[..]
Zeker niet met die account..... never bite the hand that feeds you.
Oh op de Tien site???? Ja, dan MOET het wel waar zijnquote:Op woensdag 25 juli 2007 17:16 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Ze heeft liposuctie gehad. Staat op de tien site.
Ze moet hem nu alleen strak werken. (wat dr niet gaat lukken)
http://www.tien.tv/web/sh(...)210/typeofpage=51230
Heb je er ook al uitslag van?? Of is dat van je make-up??quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:20 schreef De_Moester het volgende:
wat een vreselijk mens die nadia..dat pruilerige toontje waarop ze totaal oninteressante dingen meldt grrrrr ik schiet gewoon in m'n allergie van dat mens![]()
Wij niet, het ging dan ook over deze user: DGK_REDACTIEquote:Op woensdag 25 juli 2007 17:21 schreef FdW het volgende:
[..]
We zijn niet allemaal in dienst van Talpa/10![]()
quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:19 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ach kom, zodra ze hier een letter postten werd er net gedaan alsof het de hoogste verantwoordelijken zelf waren, en er werd regelrecht geëist dat ze text en uitleg gaven over iedere actie die iedere overspannen user niet beviel, een beetje normaal reageren was er niet meer bij.
Je kunt het wel eens niet met een beslissing eens zijn maar het is dan weinig zinvol om iemand, voor wie hier ook nog eens de status van "user" geldt, verrot te schelden om iets wat zijn of haar meerderen al dan niet tegen zijn of haar zin besloten hebben.
En ik hoef je waarschijnlijk niet uit te leggen dat degenen die die account gebruikten het zich waarschijnlijk niet konden permitteren om hier op (beslissingen van) hun meerderen te gaan afgeven.
Zeker niet met die account..... never bite the hand that feeds you.
Siliconentieten ontploffen nog wel eens in de oven van het crematorium.....quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:22 schreef Lieve het volgende:
[..]
Oh op de Tien site???? Ja, dan MOET het wel waar zijn![]()
![]()
Wat ik me trouwens OT wel eens afvraag, als je begraven en wel vergaan bent terwijl je neptieten, nephaar en nepnagels hebt bijvoorbeeld. Dan liggen er van die dabberende zakjes op je botten? Met nepahr en nepnagels? Lijkt me zo zielig voor de beestjes die je komen opeten.... dat ze je prothesen opeten(een gebit halen ze toch wel weg voor je begraven wordt?)
YEAH!quote:
Van de pot gerukt!quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:30 schreef De_Moester het volgende:
natas: mama's hebben een heel scherpe neus..Dat ze zichzelf als 'mama' durft te betitelen vind ik dan wel weer een gotspe
Dat ze die halfgedouchte niemendalletjes niet ruikt , zegt genoeg over haar "scherpe (moeder)neus".quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:30 schreef De_Moester het volgende:
natas: mama's hebben een heel scherpe neus..Dat ze zichzelf als 'mama' durft te betitelen vind ik dan wel weer een gotspe
getsie he............nooit over nagedacht..........ieuwwwwwquote:Op woensdag 25 juli 2007 17:22 schreef Lieve het volgende:
[..]
Oh op de Tien site???? Ja, dan MOET het wel waar zijn![]()
![]()
Wat ik me trouwens OT wel eens afvraag, als je begraven en wel vergaan bent terwijl je neptieten, nephaar en nepnagels hebt bijvoorbeeld. Dan liggen er van die dabberende zakjes op je botten? Met nepahr en nepnagels? Lijkt me zo zielig voor de beestjes die je komen opeten.... dat ze je prothesen opeten(een gebit halen ze toch wel weg voor je begraven wordt?)
Vrijdag mag ze het allemaal zelf doen voor haar kindjuhs en haar ventjuh.quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:35 schreef Leandra het volgende:
Mwah... Natasia liep toch heel hard tegen Cary te liegen dat zij vrijwel dagelijks kookt
quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:36 schreef beequeen het volgende:
[..]
Vrijdag mag ze het allemaal zelf doen voor haar kindjuhs en haar ventjuh.![]()
![]()
ja er zijn erbij die nog nooit een hand hebben uitgestoken.......................quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:35 schreef Gouden_Leeuw het volgende:
[..]
Iemand die beter kan koken dan de zogenaamde Surinaamse huisvrouw.
owww vrijdag weer een nieuwe kans voor de exit Natasia?quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:36 schreef beequeen het volgende:
[..]
Vrijdag mag ze het allemaal zelf doen voor haar kindjuhs en haar ventjuh.![]()
![]()
Als de anderen gingen koken stond Natasja er altijd als een havik bij te spieden.... commentaar op alles. Ik zou het ook vertikkenquote:Op woensdag 25 juli 2007 17:37 schreef milk-shake het volgende:
[..]
ja er zijn erbij die nog nooit een hand hebben uitgestoken.......................![]()
morgenavond ontslagrondequote:Op woensdag 25 juli 2007 17:38 schreef milk-shake het volgende:
[..]
owww vrijdag weer een nieuwe kans voor de exit Natasia?![]()
![]()
quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:38 schreef milk-shake het volgende:
[..]
owww vrijdag weer een nieuwe kans voor de exit Natasia?![]()
![]()
En als Lieke zegt dat ze dat gedaan heeft zal ze het nog tegenspreken ookquote:Op woensdag 25 juli 2007 17:37 schreef beequeen het volgende:
Natasja zal straks wel vragen of Lieke de kip gewassen heeft.![]()
Gaat ook nooit lukken want Nadia Brian en Amanda zullen haar nooit wegstemmen.quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:40 schreef milk-shake het volgende:
[..]
nou noem mij negatief............maar ik denk![]()
![]()
![]()
Brian is haar wel spuugzat! Maar Amanda zal wel weer zeggen: Ik ben niet zo vals!quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:41 schreef Gouden_Leeuw het volgende:
[..]
Gaat ook nooit lukken want Nadia Brian en Amanda zullen haar nooit wegstemmen.
Jawel hoor, unanieme stemming, Natasja wil weg en zo gaat het wat makkelijker voor de TVkijkers . Het moet wel geloofwaardig blijven.quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:40 schreef milk-shake het volgende:
[..]
nou noem mij negatief............maar ik denk![]()
![]()
![]()
Wat ben je cynisch?quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:43 schreef beequeen het volgende:
[..]
Jawel hoor, unanieme stemming, Natasja wil weg en zo gaat het wat makkelijker voor de TVkijkers . Het moet wel geloofwaardig blijven.
Daar heeft het allemaal niets meer mee te maken... dit vertrek is al geregeld, degene die Natasia nu binnenhoudt naait haar.quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:42 schreef mootie het volgende:
[..]
Brian is haar wel spuugzat! Maar Amanda zal wel weer zeggen: Ik ben niet zo vals!![]()
ik hoop dat je gelijk heb ..............want het werd wel eens tijd....................OPZOUTEN eindelijkquote:Op woensdag 25 juli 2007 17:43 schreef beequeen het volgende:
[..]
Jawel hoor, unanieme stemming, Natasja wil weg en zo gaat het wat makkelijker voor de TVkijkers . Het moet wel geloofwaardig blijven.
Realistischquote:
Ik wens ze succes........ met Amanda.quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:44 schreef Leandra het volgende:
[..]
Daar heeft het allemaal niets meer mee te maken... dit vertrek is al geregeld, degene die Natasia nu binnenhoudt naait haar.
Ja maar, zou dat morgen al zijn? Ik hoorde haar gisteren nog zeggen dat ze eind augustus weggaat.quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:44 schreef Leandra het volgende:
[..]
Daar heeft het allemaal niets meer mee te maken... dit vertrek is al geregeld, degene die Natasia nu binnenhoudt naait haar.
vwb brian geldt toch het oude-liefde- roest- niet-principe ben ik bang...nadia, amanda en de kwezel zullen haar er niet uitstemmen..ze blijven voor mijn gevoel toch een soort 'groep' die zijn sterkte in aantallen vindt. Jaap blijft altijd een onzekere factor bij het stemmen..quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:42 schreef mootie het volgende:
[..]
Brian is haar wel spuugzat! Maar Amanda zal wel weer zeggen: Ik ben niet zo vals!![]()
Morgen weer champagne? yammieeee..quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:45 schreef milk-shake het volgende:
[..]
ik hoop dat je gelijk heb ..............want het werd wel eens tijd....................OPZOUTEN eindelijk![]()
Die roepen ze morgen aan t begin van de avond wel ff naar achteren om het duidelijk uit te leggen....quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:45 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik wens ze succes........ met Amanda.![]()
Nee, redactiemevrouw! Zo ben ik niet, ik kan dat niet! Ik ben niet zo vals als Huub en Slieko! Ik ben een gevoelsmens!quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
Die roepen ze morgen aan t begin van de avond wel ff naar achteren om het duidelijk uit te leggen....
Moet Natasia alleen wel zo slim zijn om morgen een beetje lief tegen haar te doen want Amanda is nog in staat om haar uit galbakkerigheid binnen te houden als ze doorheeft dat ze haar daarmee dwars kan zitten
Daar zie ik haar idd toe in staat.quote:Op woensdag 25 juli 2007 17:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
Die roepen ze morgen aan t begin van de avond wel ff naar achteren om het duidelijk uit te leggen....
Moet Natasia alleen wel zo slim zijn om morgen een beetje lief tegen haar te doen want Amanda is nog in staat om haar uit galbakkerigheid binnen te houden als ze doorheeft dat ze haar daarmee dwars kan zitten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |