Jawel.quote:Op woensdag 25 juli 2007 11:37 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Wist je niet dat ik Nederlands ging studeren?
Ben jij dan docent in Utrecht?quote:Op woensdag 25 juli 2007 11:42 schreef Claudia_x het volgende:
Erik, er bestaat een kleine kans dat jij ooit een werkgroep bij mij gaat volgen.
Ik ben geen universitair docent (wanneer ben je dat eigenlijk precies?), maar ik mag een werkgroep gaan leiden als ik wil.quote:
Gezellig. Maar jij was toch gevestigd in Amsterdam?quote:Op woensdag 25 juli 2007 11:42 schreef Claudia_x het volgende:
Erik, er bestaat een kleine kans dat jij ooit een werkgroep bij mij gaat volgen.
Ik wist niet dat je zo overtuigend kon liegen.quote:Op woensdag 25 juli 2007 11:43 schreef Bupatih het volgende:
Ik wist niet eens dat Erik ging studeren.
Ik heb een aanstelling gekregen aan de UU.quote:Op woensdag 25 juli 2007 11:44 schreef Tha_Erik het volgende:
Gezellig. Maar jij was toch gevestigd in Amsterdam?
Je gaat toch niet heen en weer reizen tussen... waar je woont (waar is dat uberhaupt? Oh ja, Eindhovenquote:Op woensdag 25 juli 2007 11:35 schreef Tha_Erik het volgende:
Nee, daar heb ik pas geld voor als mijn studiefinanciering begint.
Nee, maar het schijnt dat ze er wel geregeld moet zijn. Is dat niet besproken in jullie uitgebreide pm-wisseling?quote:Op woensdag 25 juli 2007 11:47 schreef Tha_Erik het volgende:
Lienekien woont toch niet in Utrecht?
Ik wist dat ze er soms komt en dat ze het een leuke stad vindt.quote:Op woensdag 25 juli 2007 11:50 schreef k_man het volgende:
[..]
Nee, maar het schijnt dat ze er wel geregeld moet zijn. Is dat niet besproken in jullie uitgebreide pm-wisseling?
Ah, zie je wel. Dat zal zijn omdat ik er werk.quote:Op woensdag 25 juli 2007 11:51 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ik wist dat ze er soms komt en dat ze het een leuke stad vindt.
Nou... qua architectuur heeft het wel z'n aantrekkelijke kanten.quote:Op woensdag 25 juli 2007 11:52 schreef Claudia_x het volgende:
Ik word niet zo vrolijk van de Uithof.
Daar hoef ik ook niet heen gelukkig.quote:Op woensdag 25 juli 2007 11:52 schreef Claudia_x het volgende:
Ik word niet zo vrolijk van de Uithof.
Oh, waar dan?quote:Op woensdag 25 juli 2007 11:53 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Daar hoef ik ook niet heen gelukkig.
quote:Op woensdag 25 juli 2007 11:53 schreef k_man het volgende:
[..]
Nou... qua architectuur heeft het wel z'n aantrekkelijke kanten.
Qua locatie is het inderdaad tamelijk beroerd.
Goed om te weten! Ik houd me aanbevolen voor wat meer mooie plekjes.quote:Op woensdag 25 juli 2007 11:59 schreef k_man het volgende:
[..]
Ja, mooi. De bibliotheek van Wiel Arets. Vooral binnen geslaagd.![]()
Zie: http://www.library.uu.nl/universiteitsbib/43267main.htmlquote:Op woensdag 25 juli 2007 12:04 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Goed om te weten! Ik houd me aanbevolen voor wat meer mooie plekjes.
Weet je trouwens wat het adres is van die bibliotheek? Gevonden. Ik kom ernaast te zitten.
Gelukkig heb ik een laptop.quote:Op woensdag 25 juli 2007 12:08 schreef k_man het volgende:
[..]
Zie: http://www.library.uu.nl/universiteitsbib/43267main.html
Nou, ze zal waarschijnlijk dit jaar nog niet kunnen starten...quote:Op woensdag 25 juli 2007 10:55 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
![]()
[..]
Ik kan het d'r niet kwalijk nemen. Heeft ze al zin om te beginnen met studeren? Dat duurt ook niet lang meer.
Jezus.quote:Op woensdag 25 juli 2007 12:13 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Nou, ze zal waarschijnlijk dit jaar nog niet kunnen starten...
Door die pardonregeling van de regering heeft de IND een hoop extra werk. Haar 'echte' verblijfsvergunning duurt dus langer dan normaal...
Ze zou wel kunnen studeren, maar dan als internationaal student. En dat betekend dat je zo'n 10.000 euro op tafel moet leggen![]()
Ik kan me niet voorstellen dat ze een achterstand oploopt. Ik weet natuurlijk niet hoe haar studie in elkaar steekt, maar de eerstejaarsvakken van de studies die ik ken lopen allemaal erg uiteen. Het ene vak vormt niet echt voorbereiding op het andere vak. Het is wel zo dat sommige vakken een 'inganseis' vormen voor een ander vak, maar dat vak volg je altijd een jaar (of een paar jaar) later.quote:Op woensdag 25 juli 2007 12:25 schreef Automatic_Rock het volgende:
Ja, ik geloof dat je in februari kan instromen. Alleen zit ze dat zelf niet zo zitten.., ze is bang dat haar achterstand dan al te groot is.
Maar ons contactpersoon daar is een hele vriendelijke mevrouw, dus ik denk dat we daar komende maand eens op bezoek gaan om te praten wat er mogelijk is.
Daar komt het idd op neer eigenlijkquote:Op woensdag 25 juli 2007 12:28 schreef Claudia_x het volgende:
En ze moet zichzelf niet onderschatten!
Haha, geen probleem.quote:Op woensdag 25 juli 2007 12:31 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Daar komt het idd op neer eigenlijk
Kan jij niet eens met haar babbelen??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |