quote:Op dinsdag 24 juli 2007 18:59 schreef Panic_A het volgende:
Jammer van de heineken, maar je hebt gelijk. En je vergeet Jupiler, Desperado en Murphy's irish red.
En daar moet je een topic over openen?quote:Op dinsdag 24 juli 2007 18:58 schreef Fiskus het volgende:
grolsch![]()
amstel![]()
bavaria![]()
daarentegen:
dommelsch![]()
heineken![]()
warsteiner![]()
hertog jan![]()
klacht: lees boven![]()
Allemaal laffe zoet troepquote:Op dinsdag 24 juli 2007 18:58 schreef Fiskus het volgende:
grolsch![]()
amstel![]()
bavaria![]()
daarentegen:
dommelsch![]()
heineken![]()
warsteiner![]()
hertog jan![]()
ts, lijkt wel een marokkaan die een bierkeuze doet in een café waar ie eigenlijk niet mag komen...quote:
ik ben het hier eigenlijk best mee eensquote:Op dinsdag 24 juli 2007 18:59 schreef Panic_A het volgende:
Jammer van de heineken, maar je hebt gelijk.
We hadden het toch over pils, niet?quote:Op dinsdag 24 juli 2007 19:02 schreef MahirBurekovic het volgende:
Piet drinkt t liefst een Erdinger. Een echte man, die Piet.
U bent gezakt voor het bier examen. U gaat niet door naar de Finales in respectievelijk Belgie en Tsjechie.quote:Op dinsdag 24 juli 2007 18:58 schreef Fiskus het volgende:
grolsch![]()
amstel![]()
bavaria![]()
daarentegen:
dommelsch![]()
heineken![]()
warsteiner![]()
hertog jan![]()
klacht: lees boven![]()
Jij vind heineken ook zoet?quote:Op dinsdag 24 juli 2007 19:01 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Allemaal laffe zoet troep
Pils hoort bitter te zijn.
heineken is het enige bier dat ik keihard door kan zuipen.quote:Op dinsdag 24 juli 2007 19:09 schreef Buschetta het volgende:
[..]
U bent gezakt voor het bier examen. U gaat niet door naar de Finales in respectievelijk Belgie en Tsjechie.
Heineken...behalve dat ze goede marketings medewerkers hebben zouden ze er goed aan doen eens een goede brouwer te zoeken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |