Cool.quote:Op zondag 22 juli 2007 02:24 schreef Neleos het volgende:
[..]
Zeker, zeker. En jij bent ook op de meet he?
Tof. Dan drinken we d'r eentje. Ik ben er dan al de hele dag, dus misschien niet helemaal helder meer, maar dat maakt niet uit.quote:Op zondag 22 juli 2007 02:25 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Cool.
Ik dénk het wel ja
Waarschijnlijk kom ik net aan maar als het kan kom ik wel even langs ja..dat is wel gezellig
Je denkt toch niet dat ik helder naar de meet kom?quote:Op zondag 22 juli 2007 02:27 schreef Neleos het volgende:
[..]
Tof. Dan drinken we d'r eentje. Ik ben er dan al de hele dag, dus misschien niet helemaal helder meer, maar dat maakt niet uit.
Nee. Route 66 is overigens niet één stuk weg. Het is een route bestaande uit verscheidene stukken weg, autoweg en snelweg.quote:Op zondag 22 juli 2007 02:28 schreef Cobra4 het volgende:
Route 66?
Yonge Street, die begint in Toronto jaquote:Op zondag 22 juli 2007 04:00 schreef ElizabethR het volgende:
Yonge Street in Toronto??
Met blote handen en stenen?quote:Op zondag 22 juli 2007 04:09 schreef ElizabethR het volgende:
De nomaden in Mongolië hebben een zeer eigen manier om een slaap te slachten. Hoe??
Ik reken het wel goed hoor. Ze snijden net onder het sternum de borstkas open en rukken dan met hun blote handen de aorta kapot.quote:
Jeejquote:Op zondag 22 juli 2007 04:36 schreef ElizabethR het volgende:
Yuri +1
Ja hoor. Nee dusquote:Op zondag 22 juli 2007 04:45 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Heeft een vraag stellen nog zin?
quote:
Jaquote:Op zondag 22 juli 2007 14:39 schreef wyccie het volgende:
Welke is de bloedworst? Dat zwarte ding in het midden?
Ook zoiets. Lekker links laten liggenquote:Op zondag 22 juli 2007 14:48 schreef wyccie het volgende:
En dat bruine ding daar linksboven?
Ja..omdat die zwarte schijf "Black Pudding" heetquote:Op zondag 22 juli 2007 14:54 schreef wyccie het volgende:
Dat bruine ding heet White Pudding? Haha. Ik zou het trouwens allemaal opeten als ik het voorgeschoteld krijg.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |