Dat is het huismerk van M@Wquote:Op dinsdag 25 september 2007 09:58 schreef Je2oeN het volgende:
Ik had laatst bij de M@W broeken gezien van ' Die for it'. Ze zagen er wel leuk uit. Weet iemand hier toevallig ook of het een beetje goede kwaliteit broeken zijn? Want die for it is volgens mij een relatief onbekend merk, ik kan er zelf ook weinig over vinden.
Vind ik ook een leuk merkje ja. Alleen niet qua jeans. Meer qua tshirts en truien enz.quote:Op dinsdag 25 september 2007 15:10 schreef Copycat het volgende:
Wat Diesel betreft ben ik de laatste tijd toch meer gecharmeerd van het jongere broertje (of eigenlijk zoontje, aangezien het door de zoon van Renzo Rosso wordt gerund) DSL 55. Net een wat hippere touch.
Die hebben hele hogen eisen geloof ik en doen alleen aan eigen winkels in Europa. De rest is allemaal parallel inkoop.quote:Op dinsdag 25 september 2007 12:29 schreef ScofieldBurrows het volgende:
he Stansfield is het geen gat in de markt als jullie je assortiment met Abercrombie & Fitch uitbreiden..?
er is een grote vraag naar A&F..
quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 10:59 schreef ScofieldBurrows het volgende:
wat vinden mensen zo mooi aan Blue Blood jeans.. schijnt vet in te zijn op dit moment.
quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 11:02 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Blue Blood was behoorlijk exclusief en aan de prijs. En ze hadden ook wel erg mooie jeans.Alleen nu gaan ze meer mainstream. Ze hebben nog wel hele dure broeken maar ook gewoon broeken van 120 euro ofzo.
Ik heb er nog eens 2 gehad. In de sale gekocht uiteraard van 200 voor 100. Dan vond ik het nog wel te doen. Maar ik vind ze nu het geld niet meer waard.
quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 14:41 schreef bear87 het volgende:
Weet iemand trouwens of er in Nederland Levi's Selvage denim te krijgen is? En wat moet ik me dan voor prijs voorstelen daarmee?
En is er iemand die concreet het verschil kan aangeven, vooral wat je er van merkt in het echt? Ik heb wel gegoogled, maar wat is het concrete kwaliteits verschil, en het uiterlijke verschil? Is een Selvage jeans altijd betere kwaliteit dan een Boss broek of een ander vrije duur merk?
quote:Op dinsdag 25 september 2007 15:10 schreef Copycat het volgende:
Wat Diesel betreft ben ik de laatste tijd toch meer gecharmeerd van het jongere broertje (of eigenlijk zoontje, aangezien het door de zoon van Renzo Rosso wordt gerund) DSL 55. Net een wat hippere touch.
quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 21:31 schreef P.B.7 het volgende:
Iemand enig idee waar ik de Diesel Paddom special 8AP kan krijgen, model van volgens mij een half jaar terug. Dus niet de donkere paddom van nu of die zonder een embleem bij de taille...
quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 19:38 schreef ScofieldBurrows het volgende:
Waar wordt in Nederland DSL 55 verkocht?
quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 19:38 schreef ScofieldBurrows het volgende:
[..]
Waar wordt in Nederland DSL 55 verkocht?
quote:Op zaterdag 22 september 2007 16:39 schreef One_conundrum het volgende:
Omdat Nudie gehyped en goedkoop is, Diesel niet
bronquote:Denim to die for
Wie heeft er nu niet een goede jeans in de kast liggen? Er zijn maar weinig vrouwen die geen één spijkerbroek bezitten. Logisch ook, want ze zitten (vaak) heerlijk en zijn geweldig te combineren. Stijlvol, casual, sportief, netjes... het kan allemaal! De denim op deze pagina is helemaal van nu en to die for!
Raw-denim-jeans met uitlopende pijpen, Esprit, ¤89,95
Organic cotton skinny jeans in 5-pocketmodel, H&M, ¤39,90
Beetje uitlopend met draaipijp, Miss Sixty, ¤164,-
Chaplin-model jeans met bretels, Mango, ¤47,90
Slimfit broek in clean wassing, Diesel, ¤147,-
Zwarte denim met iets lagere taille, H&M, ¤39,90
Lichtgrijze slimfit jeans, Esprit, ¤59,95
Superdonker met opvallende kontzakken, Killah, ¤90,-
Satijn-achtige skinny, Dr Denim, ¤65,-
Hoge taille denim, Pepe Jeans, ¤180,-
Super wide leg, For all mankind, ¤178,-
Extreem skinny, Paige Denim, ¤179,-
Bootcut denim, French Connection, £65,-
Jeans Indigo Blue, Cheap Monday via Welikefashion.com, ¤49,95
Weet jij al welke denim je nog voor het najaar gaat inslaan? (Monique)
Ja ik heb hem al een keer gewassen. Maar bij diesel heb je niet dat nudie effect dus blijft hij mooi donker van kleur.quote:Op maandag 8 oktober 2007 19:08 schreef One_conundrum het volgende:
Stansfield
Die Diesel van jou, van dezelfde stof en soort als mijn revick, heb je die al es uitgewassen?
Die van mij gaat alweer 7 maanden zonder uitwassen mee
En mega duur.quote:Op maandag 8 oktober 2007 19:59 schreef NoelGallagher het volgende:
De broeken van We Are replay (als ik het goed heb?) zijn ook prachtig trouwens.
Klopt, 290 euro ofzo, maar ze zijn echt veel beter qua uiterlijk dan de normale replaybroek, kwaliteit weet ik niet, ik ben van plan om er binnenkort 1 aan te schaffen.quote:
Spamquote:Op maandag 8 oktober 2007 20:23 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
Klopt, 290 euro ofzo, maar ze zijn echt veel beter qua uiterlijk dan de normale replaybroek, kwaliteit weet ik niet, ik ben van plan om er binnenkort 1 aan te schaffen.
Klopt, ze zitten strakker.quote:Op maandag 8 oktober 2007 21:20 schreef bear87 het volgende:
Ik heb hier hele mooie We Are replays zien liggen voor 169 euro al. Vond het inderdaad wel mooi, ze hebben ook wat andere fits dan Replay zelf, klopt dat? Replay is wat meer non-fit en bij We are had je ook skinny etc.
Stansfield hoevaak heb je je donkere Diesel gewassen, ivm het mooi donker blijven? Na 1 keer wassen mag dat ook wel, of was je hem wekelijks?
Ik vind de 8AA washing van Diesel echt goddelijk trouwens..de vraag is alleen hoelang hij zo mooi blauw blijft.
dies echt heel erg mooi ja. even een mailtje naar mijn meisje...quote:Op maandag 8 oktober 2007 18:47 schreef schatje het volgende:
[..]
bron
Die skinny van Dr Denim is wel beeldig.
Ik zeg altijd maar; "een dure Chasin' is nog geen Diesel"quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 17:23 schreef bear87 het volgende:
Wisten jullie dat er een Chasin Selvage jeans is? Het betreft een limited edition, 800 stuks gemaakt, en detail is dat het van organic denim gemaakt is. Prijs 239,95
Dat had ik nou nooit verwacht, van het merk dat begon als huismerk van de Score! Persoonlijk vind ik het teveel geld voor een Chasin broek, en Chasin + limited edition vind ik ook niet zo speciaal, zo bijzonder is Chasin niet geloof ik.
Wat doet een selvage broek van Nudie?
Kansloze poging om een mooiboy merk enige exclusieviteit mee te geven.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 17:23 schreef bear87 het volgende:
Wisten jullie dat er een Chasin Selvage jeans is? Het betreft een limited edition, 800 stuks gemaakt, en detail is dat het van organic denim gemaakt is. Prijs 239,95
Dat had ik nou nooit verwacht, van het merk dat begon als huismerk van de Score! Persoonlijk vind ik het teveel geld voor een Chasin broek, en Chasin + limited edition vind ik ook niet zo speciaal, zo bijzonder is Chasin niet geloof ik.
Wat doet een selvage broek van Nudie?
Was gistern even in de bijenkorf maar daar hadden ze niet zoveel modellen, dus niks gepast. Vind iig de 8aa wash schitterend. Ik ga vrijdag ofzo even naar een bendorff oid om aan hen te vragen wat het model is wat tussen een Safado en Levan inzit. Wel prijzig die 8aa wash, 140 euro voor een diesel..quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 17:53 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Ik zeg altijd maar; "een dure Chasin' is nog geen Diesel"
hoe ist het met jou Dielel jacht bear?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |