Mij ook. Maar ik heb het met geleisuiker gemaakt die niet over de datum is en dat ging prima. Wellicht verouderd pectine toch.quote:Op maandag 21 september 2015 09:18 schreef SeLang het volgende:
[..]
Het zou me echt verbazen als het daaraan ligt
Ik werd nieuwgierig en heb even zitten googelen. Pectine wordt inderdaad minder effectief als het ouder wordt, maar ik lees ook verhalen van mensen die pectine gebruikten dat 3 jaar of meer over datum was en dat werkte prima.quote:Op maandag 21 september 2015 09:21 schreef qltel het volgende:
[..]
Mij ook. Maar ik heb het met geleisuiker gemaakt die niet over de datum is en dat ging prima. Wellicht verouderd pectine toch.
Moet daar niet eerst de vorst overheen? Of leg je ze een nachtje in de diepvries?quote:Op woensdag 30 september 2015 19:36 schreef SeLang het volgende:
Vanmiddag op pad geweest om sleebessen te plukken. In het begin viel het enorm tegen, er zat bijna niks aan de struiken die normaal gesproken goed zijn. Uiteindelijk toch thuisgekomen met 5kg sleebessen!
Een deel ga ik gebruiken voor sleebessen wodka, de rest wordt jam
Voor jam maakt het niet uit aangezien je ze dan toch kapot kookt. Maar voor wodka/gin wordt dat inderdaad gezegd omdat vorst de schil perforeert enzo. Het deel dat ik gebruik voor wodka ligt nu inderdaad een nachtje in de vries.quote:Op donderdag 1 oktober 2015 06:07 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Moet daar niet eerst de vorst overheen? Of leg je ze een nachtje in de diepvries?
Ik ben ook weer flink ingestapt in potten saus deze maandquote:En klaarblijkelijk zijn er dus wel dingen waar jij momenteel een long-positie in hebt
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |