Nouja, ik vind het lelijk. Die schoenen van Mischaquote:Op zondag 9 september 2007 00:13 schreef Jauke het volgende:
Valt allemaal hartstikke mee... Behalve die van Goldie Hawn dan..
Mischa's outfit vind ik leuk.quote:Op zaterdag 8 september 2007 19:19 schreef Nuna het volgende:
Tijd voor nieuwe foto's![]()
Mischa Barton
[afbeelding]
Tyra Banks
[afbeelding]
Goldie Hawn
[afbeelding]
Goldie Hawn is echt aanhanger geworden van de gordijnlookquote:Op zaterdag 8 september 2007 19:19 schreef Nuna het volgende:
Tijd voor nieuwe foto's![]()
Mischa Barton
[afbeelding]
Tyra Banks
[afbeelding]
Goldie Hawn
[afbeelding]
Ik denk dat je de eerste de beste woestijn-Bedoeďne er wel mee versiert hoor.quote:Op zondag 9 september 2007 19:04 schreef TherAngelina het volgende:
[..]
Mischa's outfit vind ik leuk.
Maar die jurk van Goldie. Dat kán iemand toch gewoon niet mooi vinden!?
Mwoah.... ik vind haar haar en make-up wel mooi. De jurk had wat mooier gestaan als ze wat meer "gevuld" was, was de jurk ook minder Jezus-achtig geweestquote:Op dinsdag 4 september 2007 23:02 schreef SEMTEX het volgende:
Keiera (Kieira? Keeira? argggh) Knightley doet de Jezuslook...
[afbeelding]
quote:Op maandag 10 september 2007 10:33 schreef Ephemera het volgende:
Ik denk dat Cinnamongirl verwijst naar 'een zwangere koe' en de 'uiers' die Nicole Richie ineens heeft
O my... die broekquote:Op zondag 9 september 2007 22:09 schreef cinnamongirl het volgende:
[afbeelding]
Leuke broek van May-Kate; met laarzen eraan!!! Ashley ziet er ook niet super uit.
Ik vind het wel wat.quote:Op dinsdag 11 september 2007 10:58 schreef justshutup het volgende:
[afbeelding]
Dit schijnt een nieuwe trend te worden voor het najaar. Ik vind ze niet flatteus, zeker niet bij de rechter. Het zijn trouwens Debra Messing, Penelope Cruz and Diane Kruger.
Ja, die ogen stralen echt iets uit van: "........quote:Op dinsdag 11 september 2007 20:17 schreef Frappelsien het volgende:
[..]
De outfit is erg lelijk... maar haar ogen en borsten zijn echt geweldig!![]()
als ze dr mond zo zou houdenquote:Op dinsdag 11 september 2007 20:17 schreef Frappelsien het volgende:
[..]
De outfit is erg lelijk... maar haar ogen en borsten zijn echt geweldig!![]()
Wow, ik vind haar wel mooi daar! Ze kijkt alleen een beetje raar, maar ze is erg afgevallen zeg! Jurkje vind ik ook mooi en een poppenkopjequote:
echt?!quote:
Viktor en Rolfjequote:Op donderdag 13 september 2007 22:07 schreef SEMTEX het volgende:
Ik vind dit echt een lelijke jurk
[afbeelding]
Tis Celine Dion trouwens.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |