Jij welquote:Op vrijdag 20 juli 2007 09:10 schreef motorbloempje het volgende:
Ik had 'r meteen op d'r bek gerost, mietje
mag wel hopen dat je d'ren
hebt aangekeken ipv
en
Haren trekken? Krabben? Spugen?quote:Op vrijdag 20 juli 2007 09:19 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
grootspraak, ik sla geen vrouwen![]()
lekker achterbaks. Wees dan een kerel of wijf en spreek iemand erop aanquote:Op vrijdag 20 juli 2007 09:37 schreef wafelijzer het volgende:
Je hebt toch zo'n kliklijn of niet? Gewoon het kenteken opschrijven en effe doorbellen. Wel asociaal gedrag van dat wijf.
wathijzeiquote:Op vrijdag 20 juli 2007 09:46 schreef Gunner het volgende:
[..]
lekker achterbaks. Wees dan een kerel of wijf en spreek iemand erop aan![]()
Zie ik hier bij het werk op het industrieterrein rond de macdonald's ook ja, maar daar hebben ze een overeenkomst met de gemeente dat de mac verantwoordelijk is voor de rotzooi die van hen afkomt. Dus je ziet regelmatig van die onderbetaalde mac-medewerkers over het industrieterrein lopen met zo'n afvalbakquote:Op vrijdag 20 juli 2007 10:25 schreef Mopst3r het volgende:
Ik werk tegenover een mcdonald's en het gebeurd vaak genoeg dat ik zoeen paupertje in z'n lelijke auto na het eten die mc zakken uit het raam zie tiefen.
Dat soort mensen moeten gewoon deaud....
Inderdaad. Mooi zijn is geen excuus. Er staan overal genoeg vuilnisbakken. Laatst stond er ook zo'n lul voor me voor het stoplicht, die ging ook even zijn auto schoonmaken.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 11:52 schreef karr-1 het volgende:
Lekker ding of niet, afval uit je auto op de grond donderen is aso.
True, maar ik zou me eroverheen kunnen zetten.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 11:52 schreef karr-1 het volgende:
Lekker ding of niet, afval uit je auto op de grond donderen is aso.
Yeah Renzor, zulke taal ben ik niet van je gewend.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 13:57 schreef renz0r het volgende:
TS, je had haar verplicht moeten laten stoppen langs de weg (net doen of je politie bent of weet ik hoe je het doet), aan der haren uit de trekken en achter de berm van de vluchtstrook haar keihard anaal vernederen. Dat zal der leren!
Hopen dat ik in de buurt ben en mijn fotocamera bij de hand hebquote:Op vrijdag 20 juli 2007 13:30 schreef El_Rolando het volgende:
Ik gooi het meestal netjes in de berm.![]()
Stel je voor dat een motorrijder onderuit gaat over jouw afval.
En anders wacht je gewoon tot je thuis bent, en gooit het daar in de bak. Ik snap dat soort mensen echt niet. Kleine moeite toch?quote:Op vrijdag 20 juli 2007 23:26 schreef geevee het volgende:
Het is een kleine moeite om die rommel nog even langer in de wagen te houden en even in een afvalbak te gooien,die staan vaak bij tankstations en dergelijke.
Inderdaad, dat snap ik dan ook nog.. (doe ik zelf op het werk ook wel eens.. En het verteerd vrij snel, dus weinig problemenquote:Op vrijdag 20 juli 2007 08:56 schreef Gunner het volgende:
Appel klokhuis donder ik ook uit het raam de berm in. Terug naar de natuur. Lijkt me niet zo'n probleem.
Trut!quote:Op zaterdag 21 juli 2007 00:37 schreef BloodyLotte het volgende:
Ik flikker m'n sigaretten wel altijd uit het raam als ze op zijn. En neeee, niet zo het hele asbakje omkiepen, maar op de snelweg, raampje is toch al open, zo hop, eruit.
Eigenlijk is dat het wel. Op dat soort dingen komen namelijk beesten af. Die zijn niet zo slim, krijgen een mep van een auto. dood of bijna dood. Volgende auto erover enz... Bahquote:Op vrijdag 20 juli 2007 08:56 schreef Gunner het volgende:
Appel klokhuis donder ik ook uit het raam de berm in. Terug naar de natuur. Lijkt me niet zo'n probleem.
Sorryquote:Op zaterdag 21 juli 2007 00:52 schreef maartena het volgende:
[..]
Trut!Ik reed laatst ook ergens over een snelweg, raampje open, we reden allemaal wat langzaam, file enzo..... flikkert er ook iemand een peuk uit de auto, en ik zie em opgepakt worden door de wind, en ja hoor.... BIJ MIJ DE AUTO BINNEN!!!
Gelukkig viel ie in de kartonnen doos met spulletjes die ik op de stoel had gezet, dus geen brandplek enzo.....
Maar kun je voortaan gewoon je peukjes uitmaken in je asbak, en thuis gewoon je asbak legen?
Of je ziet bij zo'n busstation twee bakken bij elke halte staan, en dan nog ligt de zooi onder de zitbankjes omdat ze te beroerd zijn om twee meter te lopen. Kan de standaardboete gewoon niet pakweg 500 euro zijn als je betrapt wordt?quote:Op vrijdag 20 juli 2007 09:10 schreef Lollifant het volgende:
Ik vind dat er altijd zo debiel uitzien.![]()
Ook in de stad waar 4358000 prullenbakken staan, zijn er nog mensen die hun zooi op te grond gooien. Achterlijke lui.![]()
Ik mis het bord (althans, variatie erop):quote:Op zaterdag 21 juli 2007 12:26 schreef Mardoek50 het volgende:
Zo doen ze het in de States...![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
Daar zeg je wat. Er moet een Ministerie van Vuilniszaken komen om dit soort misstanden aan te pakken.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 00:53 schreef Maikuuul het volgende:
Zie je vaker gek ... opeens 3 vuilniszaken zo op de snelweg aan de zijkant
Wist niet dat je met je brommertje de snelweg op kon.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 00:53 schreef Maikuuul het volgende:
Zie je vaker gek ... opeens 3 vuilniszaken zo op de snelweg aan de zijkant
quote:Op zaterdag 21 juli 2007 13:09 schreef Zwavel-Zuur het volgende:
[..]
Wist niet dat je met je brommertje de snelweg op kon.![]()
Dat is in ieder geval gezonder dan die fastfoodverpakkingen.quote:Op zondag 22 juli 2007 13:53 schreef trabant het volgende:
Ik woon tegenover een huisartsenpraktijk. Het is opvallend hoeveel van die volgevreten kneuzen ineens fastfoodverpakkingen over hebben in de auto.
Ik denk dat ik maar eens ga posten. Benieuwd hoe ze kijken als een kliko vol groenteafsnijdsel in hun auto gekieperd krijgen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |