ik weet het ik weet hetquote:Op donderdag 19 juli 2007 23:45 schreef Nieuwschierig het volgende:
Hoe heette de filmquiz van de KRO?
Briefkaart op de eerste Rangquote:Op donderdag 19 juli 2007 23:45 schreef Nieuwschierig het volgende:
Hoe heette de filmquiz van de KRO?
Duh!quote:Op donderdag 19 juli 2007 23:58 schreef Ole het volgende:
Maar waar is de vraagsteller nu ?
Zo'n totaal-makeover programma. Ik weet nog dat een gezin in therapie ging bij Dr.Phil en intussen hun huis opnieuw opgebouwd werd. Maar hoe het programma heet? Geen idee. Extreme makeover?quote:Op zaterdag 21 juli 2007 13:39 schreef Marisska het volgende:
En in welk tv-programma is de zoon van Dr Phil bekend geworden in Nederland?
(Edit: Ho, sorry, deze paste mooi onderaan pagina 1, maar hij kan natuurlijk alsnog)
goede vraagquote:
quote:Op zaterdag 21 juli 2007 13:24 schreef tong80 het volgende:
Noem minstens 2 juryleden uit 'Voor een briefkaart op de eerste rang'
Nee een ex-hoofdredacteur die dood is en een alcoholiste die dood is maar het zelf nog niet weet.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 20:08 schreef Ole het volgende:
simon van Collem?
Goed, jij bent 'mquote:Op dinsdag 24 juli 2007 18:43 schreef Ole het volgende:
De stemband?
In welke populaire televisie programma was Kees Schilperoort te zien.quote:Op dinsdag 24 juli 2007 21:22 schreef Ole het volgende:
goed
Danseres ?quote:Op zaterdag 28 juli 2007 16:11 schreef tong80 het volgende:
Wat is het eigenlijke beroep van Corry van Gorp?
Dat krijg je als je niks anders doet dan tv kijken en roddelbladen lezenquote:
quote:Op zaterdag 28 juli 2007 18:37 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Dat krijg je als je niks anders doet dan tv kijken en roddelbladen lezen.
Stomme trut ik lees geen roddelbladen en kijk net zo goed tv als jijquote:Op zaterdag 28 juli 2007 18:37 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Dat krijg je als je niks anders doet dan tv kijken en roddelbladen lezen.
Mijn god, zelfs op een compliment reageer je negatiefquote:Op zondag 29 juli 2007 10:59 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Wat bedoel jeprobleem zeg maar hoor.
Ohquote:Op vrijdag 3 augustus 2007 18:23 schreef tong80 het volgende:
Zeg ik. Je vraagt naar de zanger dat was Ronny James Dio. De gitarist was Roger Glover
Boekjes van Freekquote:Op zaterdag 4 augustus 2007 16:56 schreef Haaibaaike het volgende:
Schrijver, alleen bij Freek snap ik dit niet goed ?
Zou eventueel kunnen, maar is iig niet wat ik bedoel, is nl in de jaren '70quote:
Ja, dat is goed.quote:Op maandag 6 augustus 2007 13:07 schreef Berkery het volgende:
Vliegramp op Tenerife?
Ergens klopt dat niet.quote:
Je hebt hier idd een punt..quote:Op maandag 6 augustus 2007 22:45 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Ergens klopt dat niet.
Die chick moest het aan haar moeder vragen, hij niet.![]()
No goodquote:Op woensdag 8 augustus 2007 22:46 schreef Ole het volgende:
Onedin line?
Perfect 10quote:Op woensdag 8 augustus 2007 22:48 schreef Muzzie het volgende:
Heb ik 3 weken geleden nog op tv gezien, de Charlotte Rhodes (hopelijk goed geschreven).
Drie?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 16:26 schreef Ole het volgende:
He he...
nieuwe vraag:
Hoeveel Mirella's heeft Frank gehad?
Rhawidequote:Op zaterdag 11 augustus 2007 21:44 schreef Nieuwschierig het volgende:
In welke westernserie speelde Clint Eastwood een vaste rol?
Sorrie voor het verkeerd typenquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 22:46 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Bijna goed, maar voor deze keer dan..![]()
Rawhide
Hoss.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 23:17 schreef tong80 het volgende:
Hoe heette de dikke held uit Bonanza ?
Met Tony Curtis in '' De Versierders''quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:08 schreef Nieuwschierig het volgende:
En met wie speelde Roger Moore samen in een andere serie?
Plaatjes via Imageshack zie je alleen zelf, anderen zien een plaatje van een kikkerquote:Op maandag 13 augustus 2007 21:11 schreef Muzzie het volgende:
Gompie de walrus, ik zie zelf wel een plaatje.
Is het ook maar sites die teveel dataverkeer trekken worden geblokkeerd en krijgen de kikkerquote:Op maandag 13 augustus 2007 21:27 schreef Muzzie het volgende:
Sorry, dat wist ik niet, ik dacht dat het juist voor zulke dingen bedoeld was. Maar zie hiernaast.
Neequote:
quote:Radio Veronica-DJ Ferry Maat is de winnaar van de Marconi Oeuvre Award 2007. Dat is vandaag bekend geworden. De vakjury roemt Ferry om zijn baanbrekende werk met de Soulshow waarmee Nederland kennis maakte met soul, funk en disco. “Met de Soulshow heeft Ferry in zijn eentje een compleet muzikaal genre geclaimd. Maar ook omdat hij meer dan één generatie dj´s heeft geïnspireerd en met zijn eigen strakke, volle sound het uiterste uit een limiter weet te halen.”
Uunco Cerfontaine, creative director van Radio Veronica, zegt trots te zijn dat Ferry Maat deze prijs heeft gekregen. “Net als vele andere Nederlanders ben ik met de radioprogramma’s van Ferry opgegroeid“, aldus Cerfontaine in een reactie op het nieuws. “Hij is zowel voor presenterende dj’s als de nu bekende mixdj’s een ongelooflijke inspiratiebron geweest. En het leuke is dat hij nog steeds volop meedraait in de top van de Nederlandse radio. Bij Radio Veronica maakt hij zijn programma’s ‘Maat in de Middag’ en de ‘Soulshow’ nog altijd in zijn karakteristieke snelle presenteerstijl, waar de passie voor het vak van afspat. Het is een genot om met zo’n prof te werken en ik hoop dan ook dat Ferry nog lang bij ons te horen is.”
Ferry Maat: “Het is een enorme eer om deze prijs te ontvangen, zeker omdat de jury zoveel nadruk legt op ‘Soulshow’, waar ik iedere week met veel plezier mee bezig ben voor fans over de hele wereld. Ik wil nog lang doorgaan met radio maken, want de afgelopen 36 jaar zijn omgevlogen.”
De Marconi Award is een Nederlandse vakprijs die sinds 1996, in zes categorieën, wordt uitgereikt aan radioprogramma’s en -makers. Een vakjury, bestaande uit tien radiomakers, heeft dit jaar de keuze gemaakt uit de beste radioprogramma’s en -personen van het seizoen september 2006 tot en met augustus 2007.
Ferry Maat is iedere werkdag tussen 13.00 en 16.00 uur te horen bij Radio Veronica met zijn programma ‘Maat in de Middag’ en op zaterdagavond tussen 19.00 en 21.00 uur met de ‘Soulshow’. Radio Veronica is onderdeel van de Sky Radio Group.
Die hadden we een paar dagen geleden ook al gehad als Rowdy Yates in Rawhidequote:Op donderdag 16 augustus 2007 21:51 schreef Haaibaaike het volgende:
Wie speelt in '' Dirthy Harry'' de hoofdrol
Kan ik niet bijhoudenquote:Op donderdag 16 augustus 2007 22:23 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Die hadden we een paar dagen geleden ook al gehad als Rowdy Yates in Rawhide![]()
voor deze wilde ik je bedankenquote:
Neuh, die heette gewoon Doortje Spreeuw van haar eigen. Isadora Paradijsvogel was haar artiestennaam uit het Varieté.quote:Op zondag 19 augustus 2007 12:16 schreef Duckman het volgende:
Was toch iets van puntje puntje Paradijsvogel ?
Ik keur hem toch goedquote:Op zondag 19 augustus 2007 13:21 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Neuh, die heette gewoon Doortje Spreeuw van haar eigen. Isadora Paradijsvogel was haar artiestennaam uit het Varieté.
Was dat kletskop met Annette van Trigt ?quote:Op maandag 20 augustus 2007 17:50 schreef Nieuwschierig het volgende:
Veronica. Op woensdagochtend, zware concurrentie voor de EO op Radio 3
Inderdaad. Maar toch ook een tijd met Annet van Tricht?quote:Op maandag 20 augustus 2007 20:56 schreef Ole het volgende:
"Ook Goedemorgen" met Bart van Leeuwen
Dat zou kunnen. Maar meestal met Bart dacht ikquote:Op maandag 20 augustus 2007 21:52 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Inderdaad. Maar toch ook een tijd met Annet van Tricht?
Klopt Ole. Annette van Trigt presenteerde Kletskop.quote:Op maandag 20 augustus 2007 20:56 schreef Ole het volgende:
"Ook Goedemorgen" met Bart van Leeuwen
Ja, en ook op woensdag was 'Will wil wel"quote:Op maandag 20 augustus 2007 22:31 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Klopt Ole. Annette van Trigt presenteerde Kletskop.
Dom van me Bart presenteerde ''Ook Goedemorgen''.
Fruitmachine?quote:Op maandag 20 augustus 2007 22:33 schreef Ole het volgende:
Niewe vraag:
Wie was 'Harry de eenarmige bandiet" bij Will wil wel?
quote:
iets met postcodes en zo. Maar ik vond ergens dat het verschillende spelletjes waren. Doel was wel om zoveel mogelijk muntjes te hebben.quote:Op maandag 20 augustus 2007 23:20 schreef Haaibaaike het volgende:
Leuk héNee, ik weet ook niet hoe het verdfer ging..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |