ASOquote:Op woensdag 18 juli 2007 01:08 schreef Schijtgeit het volgende:
Dan nog lekker ff genieten van hun jonge jaren. Alles moet serieus met een goed toekomstperspectief en lol maken willen/kunnen ze niet meer.
Dit was op een feestje wat net 1,5 uur aan de gang was:
"Nee, ik kan niet zolang blijven hoor, ik moet weer naar huis, want ik moet rustig aan doen omdat ik een (kut)kind in m'n buik heb".
Rot toch op, augurkenhoer.
"Nee, ik kan niet zolang blijven hoor, ik moet weer naar huis, want ik moet rustig aan doen omdat ik een (kut)kind in m'n buik heb".quote:
quote:Op woensdag 18 juli 2007 01:20 schreef philana het volgende:
misschien vond ze schijtgeit wel zo eng dat ze dat als excuus gebruikte om ver weg te komen? hehe
als je ooit pappie wordt!quote:Op woensdag 18 juli 2007 01:19 schreef Schijtgeit het volgende:
het is verraadt
Jij bent zeker moeder he?
Wat zijn dat nou weer voor een belachelijke insinuaties, alleen omdat ik iets zeg over zwangere augurkenquote:Op woensdag 18 juli 2007 01:15 schreef zhe-devilll het volgende:
schijtgeit= dom, onopgevoed, is dol op zijn eigen augurkje!, haat kinderen..
draagt jogybroeken en zit onder de tattoesssssssss![]()
jij ben nie liev!quote:Op woensdag 18 juli 2007 01:31 schreef Schijtgeit het volgende:
[..]
Wat zijn dat nou weer voor een belachelijke insinuaties, alleen omdat ik iets zeg over zangere augurken
Niemand is heilig. En je moet nie alles letterlijk opvatten, doos. Ik wou gewoon ff klagen.quote:Op woensdag 18 juli 2007 01:32 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
jij ben nie liev!
Zo praat je niet over a.s mama's
die zijn heilig nml!
tot ooit iemand jouw wijf een augurkenhoer noemt en ze nog gelijk hebben ookquote:Op woensdag 18 juli 2007 01:36 schreef Schijtgeit het volgende:
[..]
Niemand is heilig. En je moet nie alles letterlijk opvatten, doos. Ik wou gewoon ff klagen.
pickle pussyquote:Op woensdag 18 juli 2007 01:54 schreef Shirley het volgende:
Pickle bitches.
* proestquote:Op woensdag 18 juli 2007 01:32 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
jij ben nie liev!
Zo praat je niet over a.s mama's
die zijn heilig nml!
Opvallend genoeg zijn de meeste jonge moeders die ik ken juist de afgelikte boterhammen...quote:Op woensdag 18 juli 2007 01:14 schreef FootballPlayer het volgende:
Omdat jij je pik in hun wil steken? Sorry maar er zijn nog vrouwen in Nederland die geen afgelikte boterham willen zijn wanneer ze 30 zijn.
Doe iedereen een lol en laat je steriliseren. Of beter nog, castreren. Weten we in ieder geval zéker dat jij je niet zult voortplanten. Want daar moet ik werkelijk niet aan denken, nog meer van die kortzichtige egoïstjes..quote:Op woensdag 18 juli 2007 01:23 schreef FootballPlayer het volgende:
Waarom zou je uberhaupt kinderen nemen? Want laten we eerlijk zijn het is niet alsof de mens een bedreigde diersoort is ofzo.
Dank je.quote:Op woensdag 18 juli 2007 02:52 schreef BonJovi het volgende:
Wat een loser ben je ook TS
Helemaal gelijk.quote:Op woensdag 18 juli 2007 02:39 schreef SadKingBilly het volgende:
[..]
Doe iedereen een lol en laat je steriliseren. Of beter nog, castreren. Weten we in ieder geval zéker dat jij je niet zult voortplanten. Want daar moet ik werkelijk niet aan denken, nog meer van die kortzichtige egoïstjes..
Alsof het niet sneu is om op je 35e nog drie keer per week "te gaan stappen", regelmatig zat te wezen en drie keer per maand een ander grietje te neuken. Alsof je dán géén afgelikte boterham bent als man. Van die mensen die geforceerd 'jong' willen blijven en zich daarom gedragen als een zestienjarige.
quote:Op woensdag 18 juli 2007 03:40 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Helemaal gelijk.
Iedereen die geen kinderen wil is een kortzichtige serieneukende alcoholverslaafde egoïst.
Over kortzichtig gesprokenquote:Op woensdag 18 juli 2007 02:39 schreef SadKingBilly het volgende:
[..]
Doe iedereen een lol en laat je steriliseren. Of beter nog, castreren. Weten we in ieder geval zéker dat jij je niet zult voortplanten. Want daar moet ik werkelijk niet aan denken, nog meer van die kortzichtige egoïstjes..
Alsof het niet sneu is om op je 35e nog drie keer per week "te gaan stappen", regelmatig zat te wezen en drie keer per maand een ander grietje te neuken. Alsof je dán géén afgelikte boterham bent als man. Van die mensen die geforceerd 'jong' willen blijven en zich daarom gedragen als een zestienjarige.
Ik stond er zelf eerst wat sceptisch tegenover, maar uit ervaring kan ik hier ook aan toevoegen dat je helemaal gelijk hebt.quote:Op woensdag 18 juli 2007 02:40 schreef SadKingBilly het volgende:
En ja, ik heb inderdaad een kind. Een prachtige dochter van acht maanden. En er bestaat op de hele wereld niets mooiers dan haar naar me te zien lachen. Ooit zul je begrijpen wat ik bedoel. Geloof me.
Voor mij is dat vanzelfsprekendquote:Op woensdag 18 juli 2007 08:47 schreef Dalamar het volgende:
[..]
Ik stond er zelf eerst wat sceptisch tegenover, maar uit ervaring kan ik hier ook aan toevoegen dat je helemaal gelijk hebt.
Echt, niets mooiers als je na een dag werken thuis komt en en lekkere knuffel van je kind (dochtertje van 3) krijgt. Bizar hoeveel je van iemand kan houden.
Ach ja, niet rustig aan doen kan resulteren in een groeistoornis in de buik, miskramen, , vroeggeboorte, zwangerschapsvergiftiging etc etc. Ik weet nu niet wie er dom is. De aanstaande moeder die haar kindje graag gezond ter wereld wil zetten of jij met je kortzichtige blikquote:Op woensdag 18 juli 2007 01:08 schreef Schijtgeit het volgende:
Dan nog lekker ff genieten van hun jonge jaren. Alles moet serieus met een goed toekomstperspectief en lol maken willen/kunnen ze niet meer.
Dit was op een feestje wat net 1,5 uur aan de gang was:
"Nee, ik kan niet zolang blijven hoor, ik moet weer naar huis, want ik moet rustig aan doen omdat ik een (kut)kind in m'n buik heb".
Rot toch op, augurkenhoer.
net alsof die mensen in de himalaya's geen kinderen krijgenquote:Op woensdag 18 juli 2007 10:00 schreef Dalamar het volgende:
Een aantal dingen kan je gewoon niet meer doen als je zwanger bent/ een kind hebt. Beter een moeder die dat serieus neemt en rustig aan doet dan ouders die met hun 3 maanden oude dochter gaan bergbeklimmen in de Himalaya (en dat is niet verzonnen, dat was een collega van me).
Die komen uit die gebieden klaphark. Net zoals gaan wonen in Afrika. Kun jij gelijk tegen die hitte en droogte?quote:Op woensdag 18 juli 2007 10:03 schreef PeZu het volgende:
[..]
net alsof die mensen in de himalaya's geen kinderen krijgen![]()
aanstellers die moeders hier_!
klapharkquote:Op woensdag 18 juli 2007 10:04 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Die komen uit die gebieden klaphark. Net zoals gaan wonen in Afrika. Kun jij gelijk tegen die hitte en droogte?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |