ik weet toch niet op welke hoogte die dingen in die pan verwerkt zitten?quote:Op dinsdag 17 juli 2007 20:56 schreef markiemark het volgende:
ben je mal, als je verwarmingselementen maar niet bloot komen te liggen is er niks aan de hand!
Vandaar dat streepjequote:Op dinsdag 17 juli 2007 21:00 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
ik weet toch niet op welke hoogte die dingen in die pan verwerkt zitten?
Je vet is zo te zien flink oud.quote:
diamant vet?quote:Op dinsdag 17 juli 2007 21:26 schreef tvvanham2002 het volgende:
Gadverdamme, wat is dat voor vet wat je gebruikt joh?
Goh, heb je toch niet zonder reden de ondertitel Kookslet.quote:Op woensdag 18 juli 2007 00:09 schreef MissyMirjaM het volgende:
*Handleiding frituurpan schoonmaken*
aanzetten moet je vast niet te lang doenquote:Op woensdag 18 juli 2007 00:09 schreef MissyMirjaM het volgende:
hoe?
water erin tot het max streepje
vaatwastablet erbij
mandje erin
pan dicht
aanzetten
laten borrelen
pan open
water weggieten, even een lapje erdoorheen
en weer opnieuw vullen met vers frituurspul.
Waar anders in? In water?quote:Op woensdag 18 juli 2007 01:14 schreef EricT het volgende:
Mensen die frituren in VET![]()
Logisch dat NL'ers dik worden enzo![]()
Ja dat werkt inderdaad super!!!!quote:Op woensdag 18 juli 2007 00:09 schreef MissyMirjaM het volgende:
hoe?
water erin tot het max streepje
vaatwastablet erbij
mandje erin
pan dicht
aanzetten
laten borrelen
pan open
water weggieten, even een lapje erdoorheen
en weer opnieuw vullen met vers frituurspul.
vertel...quote:Op woensdag 18 juli 2007 09:09 schreef Cat22 het volgende:
Tip: gebruik geen afwasmiddel.![]()
Ik spreek uit ervaring.
Jij denkt dat een verschillende vet/olie (is eenzelfde soort substantie alleen de vorm is anders tijdens kamertemperatuur) een significant verschil heeft in dikmakend effect van de snack?quote:
Inderdaad, zelf altijd arachide olie (smaak is ook nog eens anders).quote:Op donderdag 19 juli 2007 00:30 schreef Zyggie het volgende:
[..]
Jij denkt dat een verschillende vet/olie (is eenzelfde soort substantie alleen de vorm is anders tijdens kamertemperatuur) een significant verschil heeft in dikmakend effect van de snack?![]()
Ik gebruik zelf ook olie, maar ben niet van mening dat zonnebloem wezenlijk anders is dan vet. Meeste calorietjes komen naar mijn mening ook uit de snack zelf, niet uit het krokante buitenlaagje.quote:Op donderdag 19 juli 2007 00:33 schreef EricT het volgende:
[..]
Inderdaad, zelf altijd arachide olie (smaak is ook nog eens anders).
Vet is niet alleen dikmakend, maar je frituur wordt er ook nog eens erg smerig vanen als je denkt dat ik shit praat, kijk de foto's maar van TS dat zegt genoeg.
Mensen die olie in de pan laten zittenquote:Op donderdag 19 juli 2007 00:35 schreef Zyggie het volgende:
[..]
Ik gebruik zelf ook olie, maar ben niet van mening dat zonnebloem wezenlijk anders is dan vet. Meeste calorietjes komen naar mijn mening ook uit de snack zelf, niet uit het krokante buitenlaagje.
Ik heb trouwens wel eens de frituurpan brak verplaatst, waarbij de fucking olie eruit lekte! Op zo'n moment heb je liever vet.![]()
Man daar ben ik echt veel te lui voor. Mijn pan is wel heel makkelijk schoon te maken, dus alsquote:Op donderdag 19 juli 2007 00:42 schreef EricT het volgende:
[..]
Mensen die olie in de pan laten zitten![]()
Je moet gewoon een wok/frituurpan met olie gebruiken als frituur en dan de olie weer terug in de flessen gieten en wegkieperenof hergebruiken zo wordt je pan nooit smerig.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |