quote:
Op dinsdag 17 juli 2007 18:23 schreef Neemmijnietserieus het volgende:[..]
Ok, ik volg je. Maar vind jij dan niet dat de setting daar heel anders is en ze moeten functioneren met heel andere parameteres dan wij? Wij kunnen objectief zijn, wij zijn vrij om te doen wat we willen.
En ondanks dat doen we toch dingen die juist datgene bereiken wat we niet wensen, namelijk meer haat met als gevolg meer geweld. Wij zouden met ons allen beter moeten en kunnen weten. Onze verantwoordelijkheid is niet afhankelijk van een groot geldbedrag of dwingende opdrachten.
En daar is de cirkel dus weer rond. Daar waar Mootie's vergelijking begon: geen kort rokje want om verkrachting vragen.
Jouw redenatie vraagt kijkers Lieke en Huub niet zichtbaar bij te vallen omdat de andere deelnemers agressief worden van kaartjes en andere akties. Jij legt de verantwoordelijkheid voor hun gedrag bij ons, vervolgens bij 10, en nu bij parameters.
Vraag jezelf eens af waarom je dat doet - wat is het in jou dat niet wil zien dat bijvoorbeeld Natasia's agressie geheel en al uit haarzelf komt. Je zegt dat wij vrijer zijn. Ik zeg dat Natasia in vrijheid zelfs nog veel verder was gegaan.