Bij de Belg zie je wel meer ...quote:Op dinsdag 17 juli 2007 14:48 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dat is allemaal veel te ingewikkeld en werkt maar half volgens mij. Op de NOS heb ik een mooi beeldscherm vol beeld. Bij de Belg dikke strepen boven en onder.
quote:Op dinsdag 17 juli 2007 14:49 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Bij de Belg zie je wel meer ...
Vorig jaar was het drama Mayo, daarvoor waren ze bijna elke bergrit in de aanval, vooral in de Pyrieneen dan.quote:Op dinsdag 17 juli 2007 14:50 schreef Frutsel het volgende:
ligt het aan mij of zie je Euskaltel dit jaar veel meer in de aanval dan in de afgelopen jaren![]()
Zap maar eens tussen de Belg en de NOS. Op de Belg heb je een derde meer beeld...quote:
Zubeldia werd vorig jaar nog 8ste in de Tour hoor ...quote:Op dinsdag 17 juli 2007 14:50 schreef Frutsel het volgende:
ligt het aan mij of zie je Euskaltel dit jaar veel meer in de aanval dan in de afgelopen jaren![]()
Ach dat is voor het gevoel maar marginaal. Ik zie vooral meer strepen boven en onder. En een slechtere beeldkwaliteit over het algemeen (maar dat zal aan de kabelboer in Nederland liggen).quote:Op dinsdag 17 juli 2007 14:49 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Bij de Belg zie je wel meer ...
quote:Op dinsdag 17 juli 2007 14:45 schreef du_ke het volgende:
En waarom in breedbeeld als de meeste huishoudens dat niet hebben?
quote:Met ingang van 1 juni 2007 zendt the family of stations RTL 4, RTL 5 en RTL 7, net als de overige commerciėle stations, volledig in breedbeeld uit. Vanaf die datum worden zowel de programma’s als de reclameblokken in breedbeeld (16:9 formaat) uitgezonden. Op dit moment is dat nog 4:3. Uit onderzoek is gebleken dat meer dan 50% van de Nederlandse huishoudens beschikt over een breedbeeldtelevisie.
quote:Op dinsdag 17 juli 2007 14:54 schreef Remzz het volgende:
Als ik Menchov was, zou ik ook een stukje naar voren komen,
Ja ik had het over een onderzoek naar publieke omroep zenders, maar opzich boeit het niet omdat over 5 jaar toch alles wel in breedbeeld word uitgezonden.quote:
Ja dat klopt.quote:Op dinsdag 17 juli 2007 14:54 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Zap maar eens tussen de Belg en de NOS. Op de Belg heb je een derde meer beeld...
Qua beeldkwaliteit vind ik de NOS minder. Dat lijkt wel uitgerokken om die 4/3 te bekomen ...quote:Op dinsdag 17 juli 2007 14:55 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ach dat is voor het gevoel maar marginaal. Ik zie vooral meer strepen boven en onder. En een slechtere beeldkwaliteit over het algemeen (maar dat zal aan de kabelboer in Nederland liggen).
O NEE TOCH.quote:Op dinsdag 17 juli 2007 14:56 schreef Eduard37 het volgende:
Millar is geen mensen aan het pijn doen. De achterstand blijft gelijk en loopt zelfs een beetje op....!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |