Als ik er zelf sta, ga ik meestal in de weg staan van dat soort idioten.quote:Op maandag 23 juli 2007 13:54 schreef -skippybal- het volgende:
Als je er zelf staat ga je ook helemaal uit je plaat.
ik heb er al regelmatig gestaan, en het enige wat ik doe is KEIkwaad kijken naar die imbecielenquote:Op maandag 23 juli 2007 13:54 schreef -skippybal- het volgende:
Wat een gehuil hier. Sommige zijn inderdaad een beetje té, maar dit hoort er gewoon bij.
Als je er zelf staat ga je ook helemaal uit je plaat.
En wat anders, hekken langs de weg![]()
Heb regelmatig bij koersen langs de weg gestaan, ga uit m'n plaat zoals jij het noemt, maar ga me niet als randdebiel gedragen om zelf airtime te krijgen. Zelf ben ik een voorstander van het vooruit sturen van een pickup truck met daarop de Cubaanse honkbal selectie. En dan een mooie geldprijs uitloven voor degene die zo'n randdebiel het diepst het dal in geslagen krijgt.quote:Op maandag 23 juli 2007 13:54 schreef -skippybal- het volgende:
Wat een gehuil hier. Sommige zijn inderdaad een beetje té, maar dit hoort er gewoon bij.
Als je er zelf staat ga je ook helemaal uit je plaat.
En wat anders, hekken langs de weg![]()
Zelfs dat vind ik soms irritant, toch al te vaak gezien dat renners willen aanvallen en moeten inhouden omdat ze gewoon geen plaats hebben.quote:Op dinsdag 24 juli 2007 11:21 schreef -skippybal- het volgende:
Wat ik dus bedoel, is dat met z'n alleen op een berg staan en de ritsmove (voor de renners staan en op tijd naar achter met veel lawaai en geklap) doen het mooiste is wat er bestaat.
Als de mensen gewoon wat discipline hadden, zouden we al ver raken, maar dat schijnt te moeilijk te zijn. Zodra er 1 of 2 wat naar voren gaan staan, dan moet de rest natuurlijk volgen om ook nog wat te zien.quote:Op dinsdag 24 juli 2007 11:28 schreef -skippybal- het volgende:
Dat hoort nou eenmaal bij wielrennen. Als je dat gaat weghalen op een bepaalde manier (lees: dranghekken) gaat de complete sfeer weg.
Zie maar de TT op de Alpe laatst/
Misschien was het ook wel omdat ze in Engeland nog met 50/60 km/u voorbij flitsten. Op de bergen gaat het allemaal langzamer en vormt zich een trechter van mensen.quote:Op dinsdag 24 juli 2007 11:31 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Als de mensen gewoon wat discipline hadden, zouden we al ver raken, maar dat schijnt te moeilijk te zijn. Zodra er 1 of 2 wat naar voren gaan staan, dan moet de rest natuurlijk volgen om ook nog wat te zien.
De Britten hadden daar bijvoorbeeld geen problemen mee, gewoon allemaal naast elkaar op respectabele afstand, sfeer genoeg en geen nadars nodig.
Dat is een reden waarom ik steeds minder naar veldrijden ga kijken, dan kom je daar aan om 10.00u. of zo (om alle reeksen te zien) en dan hangen er al zo'n stel idioten in de tent die tegen 15.00u, als de profs rijden, stomdronken naar buiten komen om "Brweigwoghyu, Sven!" te wauwelen.quote:Op dinsdag 24 juli 2007 11:33 schreef -skippybal- het volgende:
Ja maar dat zijn Engelsen
Dat gaat in Vlaanderen en in bergetappes never nooit lukken, waar koers kijken hand in hand gaat met alcohol![]()
Op klimmetjes was het exacht hetzelfde.quote:Op dinsdag 24 juli 2007 11:33 schreef Mike.Strutter het volgende:
[..]
Misschien was het ook wel omdat ze in Engeland nog met 50/60 km/u voorbij flitsten. Op de bergen gaat het allemaal langzamer en vormt zich een trechter van mensen.
dat klopt maar algemene richtlijnen geven kan natuurlijk wel via de TV/Radio/Internet ofzo. Mensen die zich er dan niet aanhouden een boete geven. Want dit gaat nog eens de spuigaten uitlopenquote:Op dinsdag 24 juli 2007 11:28 schreef -skippybal- het volgende:
Dat hoort nou eenmaal bij wielrennen. Als je dat gaat weghalen op een bepaalde manier (lees: dranghekken) gaat de complete sfeer weg.
Zie maar de TT op de Alpe laatst/
Is het nou echt erger dan afgelopen jaren? Opdringerige toeschouwers horen er in deze sport toch gewoon bij. Al jarenlang staat het publiek op de cols op de weg en rennen, schreeuwen en vlaggen ze. Een paar keer gaat het mis in een botsing met een renner, maar dat ligt soms evenzogoed aan de renner als aan de toeschouwer.quote:Op dinsdag 24 juli 2007 12:09 schreef Bartoli het volgende:
[..]
dat klopt maar algemene richtlijnen geven kan natuurlijk wel via de TV/Radio/Internet ofzo. Mensen die zich er dan niet aanhouden een boete geven. Want dit gaat nog eens de spuigaten uitlopen
dit jaar valt het wel mee, vorig jaar op Alpe D'Huez was het erger. Ik zeg ook niet dat de fout 100% bij de toeschouwers zelf ligt, maar uhm de wielrenners moeten de weg gebruiken? een beetje ruimte maken zodat renners kunnen aanvallen mag toch ook wel. Vaak zie je dat het zo vol is dat aanvallen weinig zin meer heeft dat is dan aan ene kant reuze jammer want dan is de spankracht weg.quote:Op dinsdag 24 juli 2007 12:28 schreef Cootz het volgende:
[..]
Is het nou echt erger dan afgelopen jaren? Opdringerige toeschouwers horen er in deze sport toch gewoon bij. Al jarenlang staat het publiek op de cols op de weg en rennen, schreeuwen en vlaggen ze. Een paar keer gaat het mis in een botsing met een renner, maar dat ligt soms evenzogoed aan de renner als aan de toeschouwer.
Nah, ik denk niet dat ie echt aan wilde vallen tussen al die toeschouwers, maar hij irriteerde zich inderdaad wel zichtbaar.quote:Op woensdag 25 juli 2007 20:07 schreef Tha_Bartman het volgende:
vandaag ging er iemand die mee rende op zijn bek op de aubisque , hij klapte vol tegen een geparkeerde auto aan,en daar kan ik nou van genieten..
![]()
wat ze van mij ook anders mogen doen is al die motoren er omheen rasmussen wilde volgens mij vandaag op de aubisque al eerder aanvallen maar dat kon neit vanwege de motoren, hij gebaarde de hele tijd dat ze weg meosten en toch blijven ze gewoon daar vlak voor rijden Stelletje debielen..![]()
![]()
Helemaal mee eens..! Die rennende toeschouwer maakte wel écht een lelijke smak trouwens, het zou me niet verbazen als die serieus met gebroken ribben zit. En terecht ook.quote:Op woensdag 25 juli 2007 20:07 schreef Tha_Bartman het volgende:
vandaag ging er iemand die mee rende op zijn bek op de aubisque , hij klapte vol tegen een geparkeerde auto aan,en daar kan ik nou van genieten..
![]()
wat ze van mij ook anders mogen doen is al die motoren er omheen rasmussen wilde volgens mij vandaag op de aubisque al eerder aanvallen maar dat kon neit vanwege de motoren, hij gebaarde de hele tijd dat ze weg meosten en toch blijven ze gewoon daar vlak voor rijden Stelletje debielen..![]()
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |