Jep, met zijn berichten waar er nog niet één van juist bleek te zijnquote:Op zaterdag 14 juli 2007 18:59 schreef klarelucht het volgende:
[..]
ik wel, hoor...lijkt me de meest relativerende hier...neemmijnietserieus
Het is het gebrek aan niveau en originaliteit dat het programma nu nekt.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 19:01 schreef PumaStreamer het volgende:
[..]
tis allemaal erg...zowiezo groeps vorming tegen 1 of 2.....dat heet PESTEN op HOOG niveau..met andere woorden schadelijk voor de geestelijke gezondheid...terror op geestelijk niveau het programma gaat nergens meer over....tis dat ik mijn leven belangrijker vind en dat ik geen familie er in heb zitten had ik dat wel..dan had ik met een bull dozer ZONDER problemen dwars door de omheining gereden en had mijn familie lid opgehaald...schijt aan iedereen dan...echt...die vader van hubio is zo chill en ziet zijn zoon nu afgemaakt worden..ik zou een tank huren..haha![]()
en dan nog wat wanneer haalt de dieren bescherming die mooie paarden weg...zijn ze motherfocking blind ofzo...arme dieren...![]()
Hooghartig slaat nergens op. Lieke is een ongelooflijk lieve en sociale meid.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 19:02 schreef noekje het volgende:
[..]
Selectief dus.
Nog een keer dan. Wat heeft ze hen aangedaan wat dit gedrag rechtvaardigt?
Hooghartig is geen reden om iemand zo aan te vallen. In mijn kringen is dat iig not done.
Dream on.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 19:04 schreef VDL018 het volgende:
8 uur op de bank,
boetes komen binnen denk ik zo
exit blablasia, ik hoop dat ze niets vermoedtquote:Op zaterdag 14 juli 2007 19:04 schreef VDL018 het volgende:
8 uur op de bank,
boetes komen binnen denk ik zo
Eric moest eruit van achteren. Vogelvrij verklaard doordat hij geen tv maakte. De opdracht is dan "Pest hem er maar uit als hij niet zelf gaat, zoals Sylvia" Huub pleegt dan wel hoogverraad. Daar had jij overigens wel een beetje last van, zoals Jaap het nu in ergere mate dwars zit. Hij vindt het als vriend van Huub moeilijk om Lieke, die hij niet mag, toch weg te pesten. Dat Huub hem laat vallen, zegt dat hij Jaap nooit als vriend gezien heeft, terwijl Jaap er schijnbaar nogal mee zat is een knal tegen het hoofd van Jaap. Afijn, het zijn ook maar hersenspinsels......Ooit weten we hoe het precies zit.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 19:01 schreef Varen het volgende:
[..]
Vond ik ook een rot gezicht, maar ik heb nog altijd het idee, dat Eric er gewoon uit wou en Huub voor het "pestkarretje" is gespannen, anders dan zet Eric toch niet deze foto's op zijn site:
http://www.gay.nl/mythe
Zou het dan toch echt........quote:Op zaterdag 14 juli 2007 19:04 schreef Varen het volgende:
Grappig zoooo veel 8 uur
Je hebt gelijk hoor scan, ik heb geen streams meer en een paar keer geprobeerd de tv-uitzendingen te volgen, maar dat is nog meer tenenkrommend dan de streams. Gewoon omdat dat helemaal een vertekend beeld geeft. Heel af en toe kijk nog eens een youtube-filmpje, maar geen tv of streams meer voor mij alleen de cossen nog maar.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 19:01 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Het erover lezen of het zien gebeuren is net even een klein verschil.
Plus het feit dat ik hoop dat meer mensen kappen, want als iedereen gewoon blijft kijken heeft de redactie dus toch gelijk...
oh dat lucht op, je blijft gelukkig posten op het dgk forumquote:
zal wel een stemming zijn of zo.quote:Op zaterdag 14 juli 2007 19:04 schreef VDL018 het volgende:
8 uur op de bank,
boetes komen binnen denk ik zo
Water was nog tot daar aan toe. Het is een emmer modder. Er was een tijd dat je voor een kopje water er al uitvloog (behalve als Natasia het zou doen)quote:Op zaterdag 14 juli 2007 19:03 schreef Meganog het volgende:
[..]
Het is het gebrek aan niveau en originaliteit dat het programma nu nekt.
We zitten nu met zijn allen voor de tweede achetreenvolgende avond te wachten op mensen die een emmer water over iemand anders gaan gooien...![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |