Vertel, hoe oud was je?quote:Op zaterdag 5 april 2008 22:38 schreef Bora-Bora het volgende:
Hmm, even dit topic weer onder de aandacht brengen van de recenter vertrokken kaaskoppen.
Ja okee, maar ben je zelf daarna nog op eigen houtje ergens naartoe geëmigreerd?quote:Op maandag 7 april 2008 16:37 schreef Philip10 het volgende:
11 maanden oud, tot m'n 5e in Oman gewoond.
En zo ken ik 2 mensen met het omgekeerde verhaal:quote:Op maandag 7 april 2008 16:16 schreef SilkTie het volgende:
Ik was 30 toen ik vertrok. Mijn ouders hebben altijd geweten dat ik naar Israel terugwilde, de vraag was alleen wanneer.
Na de middelbare school ben ik voor een studiejaar hierheen gekomen, maar moest mijn moeder plechtig beloven dat ik na dat jaar terug naar Nl zou gaan om te studeren: remigreren prima, maar alleen met een diploma/bul op zak.
Na de studie nog wat gewerkt om een klein beginkapitaal te hebben en toen de gelegenheid zich voordeed ...![]()
Mijn ouders vinden het natuurlijk niet prettig dat we zo ver weg zitten, maar e-mail, Skype en telefoon maken het wat makkelijker.
Ik was een heel braaf jochie ...quote:Op dinsdag 8 april 2008 03:37 schreef Bora-Bora het volgende:
[..]
En zo ken ik 2 mensen met het omgekeerde verhaal:
moederlief was Israëlisch, maar voor echtgenoot naar NL gekomen;
huwelijk liep op de klippen en moederlief vertrok met jonge kinderen terug naar Israël;
op studie-leeftijd aangekomen, wilden de kinderen graag in NL studeren;
ook die plechtige belofte aan mama om na de studie terug naar Israël te komen;
ze waren er heilig van overtuigd dat ze dat ook zouden doen, zelfs tot jaren na de studie;
ze zijn nu echter getrouwd (niet met NL of Isr partner), hebben zelf kinderen, en hebben -ondanks wortels en familie- besloten om in Nederland te blijven wonen!
Eén constante dus: die plechtige belofte die op niks uitdraait!
Iddquote:Op woensdag 18 juli 2007 16:59 schreef Individual het volgende:
[..]
![]()
Dat doen alle Nederlanders in het buitenland toch?![]()
Maartena nog maar om de dag omdat ie half-half is en StefanP heeft z'n klompen verbrand.![]()
Mischien omdat je pas in het buitenland ontdekt hoe Nederlands je bent? Mensen denken hier altijd eerst dat ik Frans ben. Echter zodra ik mijn mond opentrek, dan is het ha! Nederlander!quote:Op vrijdag 11 april 2008 11:14 schreef Bramito het volgende:
toch blijft het nederlandse forum trekken... verbrande klompen of niet...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |