Klopt, ik verwacht dan ook niet dat wanneer Touma komt, de miljoenen die binnen zijn gekomen niet besteed zouden worden. Touma en Alves, of Touma en Suarez en nog een rechtermiddenvelder die niet luistert naar de naam Prieto.quote:Op zondag 15 juli 2007 01:21 schreef Mindstate het volgende:
Alsjeblieft zeg, met spelers als Touma wordt je geen kampioen.
Touma staat bij twente linksbuiten ik weet niet.quote:Op zondag 15 juli 2007 02:42 schreef BonJovi het volgende:
Touna nee man, we hebben Maduro al
quote:Op zondag 15 juli 2007 09:12 schreef Urquhart het volgende:
Zeker een mooi shirt. Ik vind het alleen een beetje vreemde kraag, maar goed gelukkig zit er een kraag op.
Xabi Prieto speelt in Spanje vaak als rechtermiddenvelder, maar is meer een rechtsbuiten. Heeft een goede voorzet en passeerbeweging. Denk alleen dat de grote clubs het (nog) niet aan durven met hem. Er zijn betere opties voor die clubs.quote:Op zondag 15 juli 2007 11:36 schreef Pritt het volgende:
Tsja Touma, misschien een beetje overschatte speler.
Ik wil graag nog een grote aankoop zien.
Iemand vaker Xabi Prieto zien voetballen?
Als hij zo goed is snap ik niet waarom hij nog niet bij een grotere club zit.
http://www.omroepflevolan(...)7d.aspx?newsId=19279quote:Op zaterdag 14 juli 2007 23:34 schreef BonJovi het volgende:
Waar is dat genomen?
Ik neem aan dat Ajax toch ook minstens 20 miljoen voor Sneijder wilt hebben.quote:De Argentijnse middenvelder voldoet aan de wensen van trainer Quique Sánchez Flores en technisch directeur Miguel Ángel Ruiz, die enkele weken geleden als opvolger van Amadeo Carboni werd aangesteld. De halsstarrige houding van de Portugese topclub vertraagt echter de onderhandelingen. Porto vraagt namelijk de hoofdprijs van twintig miljoen euro voor de 26-jarige international en Valencia is geenzins van plan om hieraan te voldoen.
Hoezo is dat goed dan?quote:Op zondag 15 juli 2007 09:12 schreef Urquhart het volgende:
Zeker een mooi shirt. Ik vind het alleen een beetje vreemde kraag, maar goed gelukkig zit er een kraag op.
Inderdaad. Al staat die sponsor er moet ik zeggen al jaren onopvallend op...quote:Op zondag 15 juli 2007 11:07 schreef Prosac het volgende:
ik moet zeggen dat het toch wel een mooi shirt is. Lekker veel rood, doet klassiek aan, maar toch ook weer niet. En de sponsor staat er eigenlijk opvallend onopvallend op.![]()
Van Geel moet zich even realiseren dat hij niet meer bij AZ zit. Wij willen geen spelers als Touma of Nilsson, als dat van Touma waar zou zijn wat ik heel erg betwijfelquote:Op zondag 15 juli 2007 12:14 schreef HeatWave het volgende:
Als Snijder nu ook weggaat is van Geel toch niet echt de juiste man op de juiste plek.
Mwah... Als ze écht veel geld bieden is er geen houden meer aan...quote:Op zondag 15 juli 2007 12:14 schreef HeatWave het volgende:
Als Snijder nu ook weggaat is van Geel toch niet echt de juiste man op de juiste plek.
Verschillende type voetballers idd.quote:Op zondag 15 juli 2007 12:07 schreef Chivu het volgende:
Ik snap sowieso niet echt waarom de keuze is tussen Sneijder en Lucho.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |