je MOET helemaal niks meis , ik vind het alleen maar prettig dat je je huis van je dromen krijgt om een neiwue staart te maken ,d at wens ik je van harte , ook al ken ik je niet , maar ik heb het gevoel dat dit nieuw huis bij je past , dus als je het YES gevoel hebt probeer voor te gaan en dan kom ik langs met een bottle prikquote:Op zaterdag 14 juli 2007 20:25 schreef m@x het volgende:
Nanook, nog 79 dagen maarDat betekent dat de tijd hier toch ook wel erg gaat dringen
![]()
Charisma, ik moest je nog terugmailen maar nu weet je gelijk hoe of wat
![]()
Ik ben benieuwd naar de foto's lieksepieks.
Dat is een datequote:Op zaterdag 14 juli 2007 23:42 schreef Charisma het volgende:
[..]
je MOET helemaal niks meis , ik vind het alleen maar prettig dat je je huis van je dromen krijgt om een neiwue staart te maken ,d at wens ik je van harte , ook al ken ik je niet , maar ik heb het gevoel dat dit nieuw huis bij je past , dus als je het YES gevoel hebt probeer voor te gaan en dan kom ik langs met een bottle prik![]()
Kan me voorstellen dat dat rust geeft, zeker als er naast een verhuizing/verbouwing een gezin draaiende gehouden moet worden.....is een goede douche wel zo prettigquote:Op zondag 15 juli 2007 11:49 schreef Nanook24 het volgende:
Ook hebben we besloten om toch maar eens wat aannemers te gaan bellen voor de badkamer zodat die ook klaar is als we 14 dagen na de sleuteloverdracht over 'moeten'. Dan kunnen wij vol beneden aan de gang in die tijd. Ik moest zeggen dat die beslissing wel een hoop rust heeft gebracht.
Hmmm, ik ben zelf niet zo handig....hihi, een reden waarom ik hier op fok rondhang, kan wel wat tips en inspiratie gebruikenquote:Op zondag 15 juli 2007 14:18 schreef Nanook24 het volgende:
Heb je voor die deur niet een handige kennis die hem andersom kan laten draaien? Ik weet niet of er bij jou op feestjes en bij visite gerookt word maar het lijkt me niet prettig om in die rook te moeten slapen later en elke andere oplossing (een gordijn, louvre deurtjes, of zo'n vouwdeur) sluit niet voldoende af om dat tegen te houden.
Wat die matrassen betreft, ik vind het moeilijk. Bij Ikea koop je een goed matras voor rond de 100 Euro maar je geeft zelf al aan dat Ikea bij jou niet echt in de buurt zit. Toch zou een auto regelen en naar Ikea rijden goedkoper zijn dan een paar 100 Euro betalen voor een 2e hands matras. (Ik ben nl. bang dat deze mensen het voor minder niet zullen doen.
Wij zijn hier aan het inpakken geslagen. Ik herken mijn kledingkast niet meer terug. Ik heb een halve door kleding ingepakt en 1,5 vuilniszak weggegooid dus er zit zowat niets meer in mijn kast. Ik zou bijna gaan shoppen maar er zijn nu even andere prioriteiten om geld aan uit te geven vrees ik.
Oh wat een tegenvaller! Naar is dat, als je vol verwachting naar een huis gaat, het in je hoofd al helemaal hebt ingericht, en het er dan in het echt veel minder leuk uitziet. Die foto's op funda zijn natuurlijk ook wel uit de meest voordelige hoek genomen, maar ik weet hoe het voelt... Makelaars die een groothoeklens gebruiken zijn ook altijd zo oneerlijk. Dan lijkt het in het echt opeens zo veel kleinerquote:Op zondag 15 juli 2007 20:08 schreef m@x het volgende:
Ik ben vandaag eens langs het huis gereden wat ik al zo lang op het oog had en om eerlijk te zijn viel het best tegen. De dakrand is helemaal afgebladderd, de kozijnen van het huis er onder zien er behoorlijk verrot uit en het heeft een gedeelde voordeur. Ik ga dinsdag wel kijken maar ik denk dat ik het toch van mijn lijstje ga schrappen. Moeilijk en heel jammer omdat ik nog steeds heel enthousiast ben over de binnenkant, maar er staan nog een paar huizen op mijn lijstje. Daar moet toch iets tussen zitten.
Ja maar tekenen en dromen is juist het leukste wat er is! Ik ben ook echt alleen maar op allerlei meubelsites aan het kijken (en winkels in aan het lopen hier in de stadquote:Op zondag 15 juli 2007 20:19 schreef Nanook24 het volgende:
Hier heeft de verhuizing de eerste echtelijke ruzie opgeleverd. Lief is de halve dag bezig geweest met het tekenen en inrichten van de tuin...hardstikke leuk hoor maar hij zegt zelf ook dat hij er van het voorjaar pas iets mee kan doen dus waarom doe je dan niet iets zinnigers dan dat, er moet nog zo veel gedaan worden!!!![]()
Ehm, nee...we zitten hier lekker zwijgzaam te wezen op de bank.quote:Op zondag 15 juli 2007 20:35 schreef lieksepieks het volgende:
Nanook: hmm echtelijke ruzie, al wel weer goed gemaakt?
Ik zou zeggen van niet maar helaas denkt meneer de belasting daar anders over. Vraag me niet waarom maar het is zo.quote:Is het nu echt nodig om dat allemaal te bewaren?![]()
En dat is natuurlijk precies wat het isquote:Op zondag 15 juli 2007 20:43 schreef Nanook24 het volgende:
[..]
Ehm, nee...we zitten hier lekker zwijgzaam te wezen op de bank.Ik heb nog eens geprobeert erover te beginnen maar meneer is moe en het maakt niet uit hoe ik hem benader het is gewoon niet goed. Maar even een nachtje over slapen dus.
[..]
Ik zou zeggen van niet maar helaas denkt meneer de belasting daar anders over. Vraag me niet waarom maar het is zo.
Leonoor, Ik vind het ook leuk hoor om van alles alvast te bekijken en me dan te bedenken dat we daar nu nog geen geld voor hebben. Maar die tuin, die kan hij toch verdorie ook plannen als we daar eenmaal zitten??
Maar ik ga erover ophouden, we zitten hier voor de voorpret tenslotte.![]()
Gelukkig maar dat het weer goed isquote:Op zondag 15 juli 2007 21:14 schreef Nanook24 het volgende:
Oh maar je hoeft dat soort spullen maar 5 jaar te bewaren hoor Lieksepieks. Lekker doorscheuren en in de papierbak gooien die zooi.
De echtelijke ruzie is inmiddels bijgelegd maar het verbaasde me een beetje dat ik na 9,5 jaar nogsteeds mijn eigen vent niet helemaal snap. Eerst beweerde hij bij hoog en laag dat alles wat ik zei niet waar was en toen ik mijn excuses aanbood toen kon hij toch wel zeggen dat het ook een beetje aan hem gelegen had. Hij had gewoon geen idee waar hij moest beginnen.![]()
Is het inmiddels gelukt?quote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:47 schreef zwahiel het volgende:
Ik krijg mijn nieuwe huisbaas maar niet te pakken![]()
Zijn telefoon staat steeds uit
quote:Op zondag 15 juli 2007 21:40 schreef Nanook24 het volgende:
En graag gedaan hoor, ik dacht als je er dan zelf te bescheiden voor bent dan doe ik het wel.
Ik ben geen jullie Phluphy, ik ben een van de single starters die het zo slecht doen op de huizenmarktquote:Op maandag 16 juli 2007 18:45 schreef phluphy het volgende:
m@x, da's een domper. Je had de mogelijkheid welisaar in je achterhoofd gehouden, maar toch.
Maar wat iemand al zei: dan was dit huis gewoon niet voor jou. Jouw perfect huis wacht ergens anders.
![]()
Leonoor wat gaat het lekker snel voor jullie.![]()
Ow nanook wat herkenbaar dat gekibbel. En tja, het zal wel niet de laatste keer zijn, voordat je goed en wel in je huissie zit zul je heus nog wel vaker moeten bijleggen. Of hij!![]()
![]()
Leuke update unclefunk. Al veel gedaan, en nog genoeg te doen.![]()
Ik verheug me op je foto's. Waarom maak je geen eigen topic joh, is leuk!![]()
Daarom is hij ook vervangen door een modern exemplaarquote:Op maandag 16 juli 2007 22:05 schreef Nanook24 het volgende:
UncleFunk, die meterkast!!!Dat zoiets nog bestaat zeg! Maar jullie gaan lekker in het nieuwe huisje in elk geval.
Dat is eigenlijk onze schuld, want wij hebben hier om foto's zitten zeuren, sorryquote:Op dinsdag 17 juli 2007 13:44 schreef Brighteyes het volgende:
Unclefunk, is het niet handiger om een eigen topic te maken om je foto's in te plaatsen?
Dan houden we dit topic echt voor alle voorpret van kijken tot aan de sleutel krijgen!
haha ik belde natuurlijk eerderquote:Op zaterdag 14 juli 2007 23:35 schreef Nanook24 het volgende:
Zwahiel, vind je het gek om kwart voor 11!!
Sorry, ik kon het even niet laten, maar irritant is het absoluut wel ja.
M@x, Ja het is nog maar zo kort ja. Zorgen dat je snel dozen krijgt en dan beginnen met inpakken (en weggooien!) dan komt het allemaal goed.
quote:De grote zoektocht naar een nieuw huis is begonnen. Ik moet me verdiepen in een materie waar ik me tot voor kort slim buiten heb weten te houden. Wat doet een Vereniging van Eigenaren in godsnaam en waarom moet dat bij sommige huizen maar liefst 140 euro per maand kosten? Wat zijn de gevolgen van een niet actieve of slapende VVE? Wil ik liever een oud huis met karakter of een nieuwer flatje waar weinig kosten bij komen kijken? Wat gebeurd er als onze kopers de financiën onverhoopt niet rondkrijgen en is het dan wel slim om nu al op zoek te gaan naar iets anders? Hoe nieuw moet een dak zijn? Hoe lang doe je met een verwarmingsketel? Waarom is huizen kijken normaal gesproken wel leuk, maar als er een ultimatum aan verbonden is helemaal niet en waarom staan er zo ongelooflijk veel lelijke huizen te koop?
Dit weekend zijn we voor de grap eens langs mijn droomhuis gereden. Dat viel even heel erg tegen. Er is geen eigen voordeur, die moet gedeeld worden met de benedenburen. De dakrand zag er verwaarloosd en afgebladderd uit, om nog maar niet te spreken over het huis van de benedenburen. Kale kozijn met afgebroken stukken hout. Er is een slapende VVE dus er zal wel geen potje zijn waar eventuele opknapkosten uit betaald moeten worden en ik sta bijvoorbeeld niet te springen om op te draaien voor andermans achterstallig onderhoud. Na veel wikken en wegen heb ik de bezichtiging die ik voor vandaag gepland had afgezegd. Ik wil geen voordeur delen, ik wil mijn fiets binnen kunnen zetten, etc. Allemaal dingen die bij dit huis niet mogelijk bleken. Jammer maar helaas.
Geheel tegen mijn principes in (want oude huizen hebben veel meer sfeer) ben ik vandaag naar een flat wezen kijken. Centraal gelegen (vlakbij het station en vlakbij een groot winkelcentrum). Tot mijn verbazing ben ik er best enthousiast over. Het is geen supergroot huis maar groot genoeg, goed onderhouden en (heel belangrijk) lekker licht. Het enige jammere is dat er wat weinig bergruimte is (overigens wel een grote kelderbox) en dat de kopers er voor in de rij staan. Er is dus een hoop concurrentie en ik heb nog tot morgenmiddag vijf uur de tijd om een bod uit te brengen. Voor vrijdag heb ik ook nog drie bezichtigingen gepland staan en die huizen wil ik allemaal wel heel erg graag zien. Zal ik op de gok een bod doen? Of zal ik juist gokken dat geen van de andere enthousiastelingen een bod gaat doen en pas vrijdag, als ik de andere huizen ook heb gezien, actie ondernemen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |