Mag het ook de verzekering van de vader zijn?quote:Op donderdag 12 juli 2007 11:30 schreef E.T. het volgende:
Gewoon melding doen naar je eigen uitvaartverzekering dat je zwanger bent![]()
even aangepastquote:Op donderdag 12 juli 2007 11:31 schreef E.T. het volgende:
Met de uitvaartondernemer heb je trouwens niets van doen.
Je moet je uitvaartverzekering hebben![]()
Jaquote:Op donderdag 12 juli 2007 11:32 schreef amaranta het volgende:
[..]
Mag het ook de verzekering van de vader zijn?
enquote:Zijn kinderen automatisch meeverzekerd voor de Natura Uitvaartverzekering?
Kinderen zijn tot twee maanden na hun geboorte meeverzekerd voor het Basispakket van de Naturaverzekering.
quote:Kinderen zijn vanaf hun geboorte verzekerd voor de Natura Uitvaartverzekering, mits aangemeld binnen 2 maanden na de geboorte. Levenloos geboren kinderen zijn eveneens verzekerd voor de Natura Uitvaartverzekering, mits ze na een zwangerschap van ten minste 24 weken ter wereld zijn gekomen.
Ja, maar dat heb je bij zo'n verzekering ook nog vrij vaak. Dan denk je verzekerd te zijn, maar kun je voor dat geld niet de begrafenis krijgen die je graag wilt, omdat je een dure smaak hebt bijvoorbeeld. Ok, de nabestaanden blijven misschien met minder schulden zitten, maar toch.quote:Op donderdag 12 juli 2007 15:03 schreef KD-fotografie het volgende:
het is alleen zo dat de nabestaanden er vaak mee blijven zitten en voor de kosten kunnen opdraaien.
De vader van mijn schoonvader was ook niet verzekerd, toen hij overleed konden zijn kinderen dus voor de kosten opdraaien.
Hij had wel wat geld gespaard maar dat was lange na niet genoeg om alle kosten te dekken en dat kwam ook pas vrij na de begrafenis.
Sommige mensen willen daar het spaargeld voor gebruiken.quote:Op donderdag 12 juli 2007 15:27 schreef Ticootje het volgende:
Een dergelijke verzekering kost je niet veel meer dan een tientje per maand, dus ik snap niet waarom je het niet zou doen.
Zet het tientje elke maand weg op een spaarrekening en je hebt hetzelfde effectquote:Op donderdag 12 juli 2007 15:27 schreef Ticootje het volgende:
Een dergelijke verzekering kost je niet veel meer dan een tientje per maand, dus ik snap niet waarom je het niet zou doen.
Dat is weer niet waar.quote:Op donderdag 12 juli 2007 15:28 schreef Pruk het volgende:
[..]
Zet het tientje elke maand weg op een spaarrekening en je hebt hetzelfde effectWaarom het dus wel doen
Ok, daar heb je gelijk in. Maar dat is niet het scenario wat veel mensen voor ogen hebben natuurlijkquote:Op donderdag 12 juli 2007 15:34 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Dat is weer niet waar.
Als je na een jaar overlijdt heb je op je spaarrekening net iets meer dan ¤120,- staan. Je verzekering keert dan je verzekerde bedrag uit.
Neequote:Op donderdag 12 juli 2007 15:43 schreef Pruk het volgende:
[..]
Ok, daar heb je gelijk in. Maar dat is niet het scenario wat veel mensen voor ogen hebben natuurlijk
En als je het wel tot het einde haalt heb je wel een gelijk bedrag natuurlijk
Een levensverzekering is wat anders dan een uitvaartverzekering tochquote:Op donderdag 12 juli 2007 15:44 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Nee
Het rendement op een levensverzekering is gemiddeld genomen een stuk hoger dan een spaarrekening.
(daarnaast is de opgebouwde waarde van je uitvaartpolis vrijgesteld van vermogensrendementsheffing tot een bepaald (geďndexeerd) bedrag. Dat geldt niet voor je spaarrekening, dus met een beetje pech moet je jaarlijks over de opgebouwde waarde nog eens 1,2% belasting betalen)
Een uitvaartverzekering ís een levensverzekering.quote:Op donderdag 12 juli 2007 15:46 schreef Pruk het volgende:
[..]
Een levensverzekering is wat anders dan een uitvaartverzekering toch
maar niet elke levensverzekering is bruikbaar als uitvaartverzekeringquote:Op donderdag 12 juli 2007 15:47 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Een uitvaartverzekering ís een levensverzekering.
Dat klopt, maar dat staat er dan ook nietquote:Op donderdag 12 juli 2007 17:18 schreef E.T. het volgende:
[..]
maar niet elke levensverzekering is bruikbaar als uitvaartverzekering![]()
Maar dat ligt uiteraard niet aan het al dan niet verzekerd zijn van de ouders/kindje.quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:06 schreef MeNicole het volgende:
Ik weet (van dichtbij) dat als je kindje niet is meeverzekerd en er gebeurd tijdens de zwangerschap iets waardoor kindje overlijd dat dat ¤ 450 kost voor een crematie.
Uiteraard is het mogelijk om alleen je kinderen te verzekeren. Overal.quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:15 schreef Leah het volgende:
Five, ik begrijp zo tussen de regels door dat jij in het verzekeringswezen zit? Of misschien weet 1 van de anderen hier antwoord op?
Ik heb eens zitten neuzen op internet, maar ik kan zo gauw dus niet vinden of het mogelijk is om alleen je kinderen te verzekeren. Wij hebben beiden geen begrafenisverzekering (want huis vrij als wij gaan hemelen, dus die begrafenis kan er dan wel vanaf). Maar dat gaat in het geval van de kinderen dus niet op (god verhoede, ik vind het al eng om op te schrijven...).
Dus, kan ik ook gewoon een verzekering voor mijn kinderen afsluiten? En zo ja, dan bi de gebruikelijke verzekeraars, neem ik aan?
Dit kindje was niet verzekerd. Dit is wat de ouders zelf moesten betalen. Maar ze hadden het er graag voor over want anders werd hun kleine vanuit het ziekenhuis met meerdere kindjes tegelijk gecremeerdquote:Op donderdag 12 juli 2007 19:09 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Maar dat ligt uiteraard niet aan het al dan niet verzekerd zijn van de ouders/kindje.
Het gaat erom dat die ¤450,- niet bepaald werd aan de hand van het al dan niet verzekerd zijn van dat kindje. Dat waren gewoon de kosten. Of je nu verzekerd bent of niet.quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:19 schreef MeNicole het volgende:
[..]
Dit kindje was niet verzekerd. Dit is wat de ouders zelf moesten betalen. Maar ze hadden het er graag voor over want anders werd hun kleine vanuit het ziekenhuis met meerdere kindjes tegelijk gecremeerd![]()
Maar als je daar niet voor verzekerd bent dan hoef je dat toch niet zelf te betalen?quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:21 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Het gaat erom dat die ¤450,- niet bepaald werd aan de hand van het al dan niet verzekerd zijn van dat kindje. Dat waren gewoon de kosten. Of je nu verzekerd bent of niet.
Nee, maar dan kost het nog steeds ¤450,- bij die betreffende begrafenisondernemer. Die prijzen liggen namelijk ook niet vast.quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:22 schreef MeNicole het volgende:
[..]
Maar als je daar niet voor verzekerd bent dan hoef je dat toch niet zelf te betalen?
Ah, ok. Ik kon het in de diverse FAQ's niet terug vinden, en dat bellen stel ik steeds uitquote:Op donderdag 12 juli 2007 19:17 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Uiteraard is het mogelijk om alleen je kinderen te verzekeren. Overal.
Dat is volgens mij geheel afhankelijk van het crematorium, het is geen algemene standaardprijs.quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:06 schreef MeNicole het volgende:
Ik weet (van dichtbij) dat als je kindje niet is meeverzekerd en er gebeurd tijdens de zwangerschap iets waardoor kindje overlijd dat dat ¤ 450 kost voor een crematie.
Waarschijnlijk is er hier sprake van een kindje dat jonger is dan 24 weken, na die leeftijd moet er namelijk per stoffelijk overschot gecremeerd worden (en geborgen in een asbus).quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:19 schreef MeNicole het volgende:
[..]
Dit kindje was niet verzekerd. Dit is wat de ouders zelf moesten betalen. Maar ze hadden het er graag voor over want anders werd hun kleine vanuit het ziekenhuis met meerdere kindjes tegelijk gecremeerd![]()
Waarom niet, dood hoort bij het leven BEquote:Op donderdag 12 juli 2007 21:07 schreef Brighteyes het volgende:
Toch maar niet. Is niet echt de plek voor details.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |