We sturen ze een hele grote zwarte ketel op met de tekst.. BANND JULLIE HEBBEN 0,0 ZELFKENNIS!quote:Op woensdag 11 juli 2007 21:34 schreef LoveProfusion het volgende:
Ik ga effe afkoelen. Ik wou dat er een manier is om aan de bewoners te laten merken dat het BANND groepje geen heilige boontjes zijn.
Een taart voor Huub en Lieke met de tekst "Lieve Huub en Lieke...ook ZIJ komen een keertje buiten" met een touareq erop die ontploft ofzo.
Jammer dat het niet op papier staat, kon ik er een jaar lang me reet mee afvegen..quote:Op woensdag 11 juli 2007 21:35 schreef akveor het volgende:
Ik vind deze discussie zeer nuttig......
Het kwam gewoon opboeren.quote:
quote:Op woensdag 11 juli 2007 21:34 schreef LoveProfusion het volgende:
Ik ga effe afkoelen. Ik wou dat er een manier is om aan de bewoners te laten merken dat het BANND groepje geen heilige boontjes zijn.
Een taart voor Huub en Lieke met de tekst "Lieve Huub en Lieke...ook ZIJ komen een keertje buiten" met een touareq erop die ontploft ofzo.
quote:Op woensdag 11 juli 2007 21:38 schreef SiRojK het volgende:
[..]
We sturen ze een hele grote zwarte ketel op met de tekst.. BANND JULLIE HEBBEN 0,0 ZELFKENNIS!
Of zou dat te ingewikkeld voor ze zijn?
2live houdt van Lieke en Elly.quote:Op woensdag 11 juli 2007 21:37 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
Iets in mij zegt dat je dit niet zo bedoeld![]()
quote:Op woensdag 11 juli 2007 21:38 schreef bosb het volgende:
Dat is een mooie tekst voor achter het vliegtuig waar we het laatst over hadden"L&H ook zij moeten een keer naar buiten"
Omdat de anderen met de kindjes van God heulen.quote:Op woensdag 11 juli 2007 21:35 schreef Meganog het volgende:
Waarom zitten Huub en Lieke nu al 2 uur in het beklaagdenbankje?
quote:Op woensdag 11 juli 2007 21:38 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Jammer dat het niet op papier staat, kon ik er een jaar lang me reet mee afvegen..
Lees nog even overnieuw en als je het dan nog niet helemaal begrijpt vraag iemand dan even om uitleg ipv meteen oeverloos te zwammenquote:
Wel waarquote:Op woensdag 11 juli 2007 21:37 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
Iets in mij zegt dat je dit niet zo bedoeld![]()
Lieke huilde?? Heb je dat wel goed gezien? Ik kan het me niet voorstellen. Die laat zich toch niet raken door zo'n stelletje achterlijke criminelen?quote:Op woensdag 11 juli 2007 21:35 schreef noekje het volgende:
Knap hoor, die Lieke. Ze huilde, ging direct zitten en eten en ze houdt zich nog steeds staande.
Daar kiezen ze zelf ook voor. Ze moeten gewoon die idioten laten wegrotten in hun zelfmedelijden.quote:Op woensdag 11 juli 2007 21:35 schreef Meganog het volgende:
Waarom zitten Huub en Lieke nu al 2 uur in het beklaagdenbankje?
Lieke zat in kantoor te huilen nav een brief van haar moeder.quote:Op woensdag 11 juli 2007 21:40 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Lieke huilde?? Heb je dat wel goed gezien? Ik kan het me niet voorstellen. Die laat zich toch niet raken door zo'n stelletje achterlijke criminelen?
Ja, in het kantoor.Ze huilde vanwege een brief van haar moeder. Niet vanwege die losers hoor. Ze snoot haar neus nog een keer en ging zitten aan tafel waarop het gelijk losging.quote:Op woensdag 11 juli 2007 21:40 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Lieke huilde?? Heb je dat wel goed gezien? Ik kan het me niet voorstellen. Die laat zich toch niet raken door zo'n stelletje achterlijke criminelen?
Jij zegt het, ik denk het.quote:Op woensdag 11 juli 2007 21:42 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Daar kiezen ze zelf ook voor. Ze moeten gewoon die idioten laten wegrotten in hun zelfmedelijden.
Met z'n vijfen samenhebben ze misschien een evenhoog IQ als Lieke in haar eentje.quote:Op woensdag 11 juli 2007 21:36 schreef SIRA het volgende:
ik zou gewoon weglopen van dat domme volk hoor
moet toch heeeeeeeeel frusterend zijn om contant tegen een muur van domheid aan te moeten lullen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |