quote:Op woensdag 11 juli 2007 14:36 schreef LadyBlack het volgende:
Soempie, zulke verhalen en dan nog klagen.....![]()
Gaaf toch, dat je Italianen op bezoek krijgt? Ik vind het al heel wat dat ze helemaal naar Nederland willen komen voor jullie! Meestal willen die chauvinisten niks liever dan de meisjes naar Italië toe halen
geen museum, maar even de stad hier bekeken.quote:
7 dagen!!!quote:Op woensdag 11 juli 2007 14:46 schreef erkel het volgende:
Soempie, je zit toch in Barcelona?
Ik ga er over 3 weken ook heen voor 7 dagen. Heb je nog wat leuks ontdekt daar? (behalve die Italianen)
Ow Frankrijkquote:Op woensdag 11 juli 2007 14:49 schreef Soempie het volgende:
[..]
7 dagen!!!![]()
![]()
ik zit nu in frankrijk, anders zou ik me niet vervelen![]()
maar uitgaan in de oude gotische wijk is tofen er rijden toeristische bussen door de stad, die bij alle bezienswaardigheden stoppen. Parc Guell vond ik
en bovenop casa milo (of hoe je dat ook schrijft)
![]()
tot maandag of zondagavondquote:Op woensdag 11 juli 2007 14:54 schreef Nembrionic het volgende:
Ik moet even boodschappen gaan doen..
quote:Op woensdag 11 juli 2007 15:15 schreef MaJo het volgende:Net weer wakker
Werd opeens misselijk dus ben maar een tukkie gaan doen
Nu gaat het weer beter gelukkig. Ben nu al een paar dagen misselijk, dacht eerst dat het steeds een kater was maar dat moet nu toch wel een keer over zijn
Het ligt er dan ook dik bovenopquote:
Nee gewoon spontaan. Ben er ook voor naar de dokter geweest, die snapt het ook niet. Maar niets bewusts dus...quote:Op woensdag 11 juli 2007 15:29 schreef wyccie het volgende:
Je bent toch niet aan het Sonja Bakkeren(copyright Yuri), hè?
Je bent al zo dun.
Ben ik 2x geweest, heeft een paar onderzoekjes gedaan (bloed enzo) maar niets gevonden... Vond wel dat ik lage bloeddruk had. Heb ook pfeiffer maar daar kon het volgens hem niet mee te maken hebben. Ben ook vet duizelig steeds, maar de dokter heeft volgens mij zoiets van "tja ik kan niets vinden"...quote:Op woensdag 11 juli 2007 15:36 schreef wyccie het volgende:
MaJo, als je niet aan het lijnen bent, of geen extreme stress hebt en wel normaal eet, zou ik eens naar de dokter gaan. Zoveel gewicht verliezen is niet gezond.
Hehe, in tegenstelling tot mijn gezicht kun je mijn figuur daar wel zien, niet aan gedachtquote:Op woensdag 11 juli 2007 15:38 schreef wyccie het volgende:
[..]
Had je niet het gevoel dat je gevolgd werd?![]()
(Je fotoboek, dummie!)
Ja maar ook als ik helemaal niets doe. Het gevoel dat je ergens doorheen gaat zakken. Tijdens het autorijden is dat doodeng. Laatst had ik het op vakantie ook toen ik in bed leg, het voelde alsof ik 20 meter boven de grond lag op een glazen plaat ofzo. Heel engquote:Op woensdag 11 juli 2007 15:41 schreef wyccie het volgende:
Dat duizelig zijn is van je lage bloeddruk, heb ik ook wel eens. Als je snel opstaat wordt het zwart voor je ogen.
Dat heb ik als ik véél te laat ga slapen. Rond een uur of 5, als de vogeltjes al fluiten.quote:Op woensdag 11 juli 2007 15:42 schreef MaJo het volgende:
Ja maar ook als ik helemaal niets doe. Het gevoel dat je ergens doorheen gaat zakken. Tijdens het autorijden is dat doodeng. Laatst had ik het op vakantie ook toen ik in bed leg, het voelde alsof ik 20 meter boven de grond lag op een glazen plaat ofzo. Heel eng![]()
En dat terwijl ik voor mijn pfeiffer vaak om 5 uur 's nachts ging slapen, nu wordt het niet later dan 1 uur (behalve dit weekend, ben dan ook kapotquote:Op woensdag 11 juli 2007 15:43 schreef wyccie het volgende:
[..]
Dat heb ik als ik véél te laat ga slapen. Rond een uur of 5, als de vogeltjes al fluiten.
Ik doe mijn bestquote:Op woensdag 11 juli 2007 15:47 schreef wyccie het volgende:
Je hebt al best lang Pfeiffer, hè. En al die concerten!
Doe gewoon rustig aan, en niet gevaarlijke dingen gaan doen (je weet wel, machines bedienen etc.).
alweerquote:Op woensdag 11 juli 2007 15:53 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik doe mijn bestAlleen ga ik over 2 weken voor 3 weken op vakantie
quote:
Je sig doet vermoeden dat je naar véél meer concerten bent geweest...quote:Op woensdag 11 juli 2007 15:53 schreef MaJo het volgende:
Trouwens ben ik de laatste tijd helemaal niet naar veel concerten geweest1 in juli en 1 in mei. 0 in juni
Oh ja, ik lees verkeerdquote:Op woensdag 11 juli 2007 15:57 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Je sig doet vermoeden dat je naar véél meer concerten bent geweest...
Eet je wel genoeg/goed? Of alleen snelle happen?quote:Op woensdag 11 juli 2007 15:42 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ja maar ook als ik helemaal niets doe. Het gevoel dat je ergens doorheen gaat zakken. Tijdens het autorijden is dat doodeng. Laatst had ik het op vakantie ook toen ik in bed leg, het voelde alsof ik 20 meter boven de grond lag op een glazen plaat ofzo. Heel eng![]()
Zoquote:Op woensdag 11 juli 2007 16:06 schreef wyccie het volgende:
Mijn moeder is een rare: "Wat?! Weeg jij zo veel? Toen ik jouw leeftijd had, woog ik nog niet eens 50 kilo."![]()
Das niet slimquote:Op woensdag 11 juli 2007 16:49 schreef wyccie het volgende:
Grmmbl....
Had een jurk aangetrokken, toen een broek eronder omdat het toch best koud was. En nu de jurk uit en een trui aangetrokken. En dan doe ik keihard de kastdeur dicht. Tegen mijn hoofd aan.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |