voor mij blijft Sur le fil de mooiste, op die cd, die ik heel veel draai.quote:Op woensdag 11 juli 2007 23:50 schreef Ang3l het volgende:
Wat is Un comptine d'autre ete toch een ontzeeeettend geweldig breathtaking emotioneel prachtig ontroerend pianostuk...........![]()
Wijfie, je moet er van houden.. en de Palace zit vol met goedkope kut sletjes.. leuk om misschien te neuken en een SOA op te lopen, maar verder echt niet boeiend. Als ik al naar de palace ga dan ga ik fijn naar boven om daar lekker te clubben op goeie muziek. Voor de mensen kom ik er al niet meer.quote:Op woensdag 11 juli 2007 23:53 schreef samjustme het volgende:
"vlarp overigens wat is regenboog een kut tent bah
zelfs gay palace is stukken beter, ga next weekend nog eens naartoe![]()
Samjustme wil je daar vast wel een rondleiding gevenquote:Op donderdag 12 juli 2007 00:13 schreef MisterO het volgende:
ha! misschien dat ik volgende week ook wel in de Gaypalace te vinden zal zijn. benieuwd hoe het daar is![]()
NIks fouts aan! Vind zelf Say´ll be there en who do you think you are de beste nummers.quote:Op donderdag 12 juli 2007 00:31 schreef Bartjebart het volgende:
Vast onwijs fout... maar ik vind dit dus echt een geweldig nummer...
http://nl.youtube.com/watch?v=pcr3sCkV5U4
Kan je alvast verklappen, tieners en nog een tieners en daarnaast een aantal twintigers die je op een hand kan tellen. Uh ik moet oppassen meestal dans ik op het podium in Gay Palace op de 2e verdieping om de paal dit keer maar eff nietquote:Op donderdag 12 juli 2007 00:13 schreef MisterO het volgende:
ha! misschien dat ik volgende week ook wel in de Gaypalace te vinden zal zijn. benieuwd hoe het daar is![]()
De ene smartlapper na het andere. En best wel ouwe publiek komt er in Regenboog.quote:Op donderdag 12 juli 2007 00:10 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Wijfie, je moet er van houden.. en de Palace zit vol met goedkope kut sletjes.. leuk om misschien te neuken en een SOA op te lopen, maar verder echt niet boeiend. Als ik al naar de palace ga dan ga ik fijn naar boven om daar lekker te clubben op goeie muziek. Voor de mensen kom ik er al niet meer.
Hahahaha gelukkig...quote:Op donderdag 12 juli 2007 00:35 schreef samjustme het volgende:
[..]
NIks fouts aan! Vind zelf Say´ll be there en who do you think you are de beste nummers.
Ik deed vroeger Geri na ook by haar solo stuff, dat waren eens tijdenquote:Op donderdag 12 juli 2007 00:48 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Hahahaha gelukkig...
Die nummers zijn ook wel ok inderdaad...
maar Viva forever en eigenlijk ook 2 become 1 hebben een behoorlijk onverwacht effect![]()
I rest my casequote:Op donderdag 12 juli 2007 00:41 schreef samjustme het volgende:
En hoezo goedkope kut sletjesin Palace ik ben daar heel vaak te vinden uhu
Ben je aan het camperen soms?quote:Op donderdag 12 juli 2007 08:09 schreef DennisMoore het volgende:
*phew*
Ik had nét de shampoo uit m'n haar gespoeld toen de klokthermostaat besloot dat het niet langer nodig was om het tapwater te verwarmen.
Sommige mensen zijn geboren voor het geluk..
quote:
Nee, m'n klokthermostaat denkt dat ik overdag niet thuis ben, en dat hij dus geen voorraadje water in de combiketel hoeft warm te houden. Eco-stand heet dat, volgens mij iets van Al Gore ofzo.quote:
Dat heb ik dus ook. Mijn huurboiler werkt alleen op nachtstroom. Dus als ik uit m'n werk kom moet ik ook de manual override gebruiken. In de vorm van een soort eierwekker...quote:Op donderdag 12 juli 2007 09:58 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
[..]
Nee, m'n klokthermostaat denkt dat ik overdag niet thuis ben, en dat hij dus geen voorraadje water in de combiketel hoeft warm te houden. Eco-stand heet dat, volgens mij iets van Al Gore ofzo.
Kwestie van even de manual override inschakelen.
Uh ja ik ben ook net 20, dus het past wel bij mequote:Op donderdag 12 juli 2007 00:38 schreef samjustme het volgende:
[..]
Kan je alvast verklappen, tieners en nog een tieners en daarnaast een aantal twintigers die je op een hand kan tellen. Uh ik moet oppassen meestal dans ik op het podium in Gay Palace op de 2e verdieping om de paal dit keer maar eff niet![]()
Mooie leeftijdquote:Op donderdag 12 juli 2007 10:11 schreef MisterO het volgende:
[..]
Uh ja ik ben ook net 20, dus het past wel bij me.. En paaldansen heb ik altijd al willen doen, alleen nooit gedurfd
![]()
G'morgen trouwens![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |