Spinnen doen geen vlieg kwaad? Juist welquote:Op zondag 15 juli 2007 23:08 schreef StefanP het volgende:
Spinnen zijn hardstikke handig en interessant.
Ze hebben geen interesse in jou of je voedsel. Ze hangen een beetje in hun web zonder jou lastig te vallen, of ze rennen 's avonds wat rond je huis om weer te verdwijnen als het licht wordt. Ze eten andere insecten! Ze doen geen vlieg kwaad, dus laat ze lekker met rust.
Zonder spinnen zou de wereld overspoeld worden door insecten. Ze eten jaarlijks meer gewicht aan insecten dan hoeveel alle mensen samen wegen! Sommige spinnen vangen visjes. Sommige spinnen wonen zelfs onder water in een bubbel lucht! Enz, enz.
[afbeelding]
![]()
Ooooooooh nee vandaar, nou snap ik het!quote:Op maandag 16 juli 2007 07:22 schreef StefanP het volgende:
Het was ironisch bedoeld. De grap is je ontgaan.
Huisspinnen schijnen te bijten...quote:Op maandag 16 juli 2007 00:56 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
Zie je die kanjers rennen, alsof ze klompjes aanhebben
Bwoooooh nee toch?quote:Op maandag 16 juli 2007 18:10 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Huisspinnen schijnen te bijten...
Hoorde het vandaag, niet dat ik dat wilde weten...quote:Op maandag 16 juli 2007 20:04 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
Bwoooooh nee toch?![]()
*elke keer als ik in dit topic kom heb ik kippevel overal!*
ieuwwwwww
quote:Op maandag 9 juli 2007 15:40 schreef GRAYMALKIN het volgende:
Ze blijven gewoon in leven hoor. of ze de uitgang weten te vinden is een tweede.
Gewoon doen zoals mijn vriendin laatst deed.
Met Stofzuiger 'enge' spin(en) opzuigen en aan laten staan met een briefje er op of ik hem uit wilde zetten en de zak leeg wilde gooien als ik wakker werd.![]()
zucht...... vrouwen.![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |