quote:Op dinsdag 17 juli 2007 15:00 schreef Eilanden het volgende:
waarschijnlijkste
Ik open willekeurig een bericht op die (voor mij nieuwe) site en struikel inderdaad direct over de d/t fouten. ( http://www.voetbalbasis.nl/index.php?pagina=nieuws&id=474 )quote:Op woensdag 18 juli 2007 09:23 schreef Eilanden het volgende:
Voetbalbasis weet ook de t en d niet goed te gebruiken
[afbeelding]
Ik heb al 1 full-time job, als ik daar alle foutem moet corrigeren heb ik er straks minimaal 2quote:Op woensdag 18 juli 2007 12:22 schreef M0NTANA het volgende:
Misschien even solliciteren voor de functie van eindredacteur, DIGGER?
http://www.voetbalbasis.nl/index.php?pagina=redactiequote:Op donderdag 19 juli 2007 07:43 schreef DIGGER het volgende:
http://www.voetbalbasis.nl/index.php?pagina=nieuws&id=486
Dit gaat toch nergens over qua spelling en schrijfstijl? Welke blinde homo's gaan er eigenlijk schuil achter die site?
quote:Op donderdag 19 juli 2007 08:21 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
http://www.voetbalbasis.nl/index.php?pagina=redactie
De directie bestaat uit Stoffer-Remmelt Kats en Stephan Tips.![]()
Volgens mij niet, alle sportberichten worden ge-copy/paste, heel soms wordt de woordvolgorde aangepast.quote:
quote:Op donderdag 19 juli 2007 11:14 schreef Kadoc het volgende:
Zullen we Voetbalbasis maar gewoon niet serieus nemen en hier dan ook niet meer noemen? Ik heb daar rondgekeken, en het is gewoon een prutsite.
Anders kun je hier elke dag een nieuw topic openen omdat de oude in een dag gevuld is met zo goed als elk nieuwsbericht aldaar.quote:Op donderdag 19 juli 2007 11:14 schreef Kadoc het volgende:
Zullen we Voetbalbasis maar gewoon niet serieus nemen en hier dan ook niet meer noemen? Ik heb daar rondgekeken, en het is gewoon een prutsite.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |