Hij valt gewoon niet zo op vrouwen.quote:Op zondag 8 juli 2007 11:42 schreef Mr_Scofield het volgende:
ik vind dennis echt een pussy
kijk hoe nadia hem wilde versieren maar hij duwt haar hele tijd weg;S
als het er op aankomt doettie niks, is met alles zo volgens mij
quote:Op zondag 8 juli 2007 12:09 schreef Gert het volgende:
[..]
Hij valt gewoon niet zo op vrouwen.
Geeft niets, alleen zou hij dat gewoon eens toe moeten geven.
Fokking mee eensquote:Op zondag 8 juli 2007 12:40 schreef Clank het volgende:lang verhaal![]()
Ben ik blij dat jij het ook zo ziet..... ik dacht echt dat tie weer zo tekeer ging tegen Lieke als in het begin, en toen kon ik hem wel schieten....quote:Op zondag 8 juli 2007 12:40 schreef Clank het volgende:
Uit de cos van afgelopen nacht leek het of Huub óntzettend fout bezig was tegen Lieke.. gelukkig hebben we de beelden nog
Zij loopt de hele dag achter zijn kont aan, is Huub bij het zwembad is Lieke der ook. Is Huub bij de paardenstal is Lieke er ook. Is Huub in de chillroom is Lieke er ook. En altijd wilt Lieke praten over de bewoners. Eergister was ze ook ZO opzichtig bezig om Jaap over te halen om Denniks te pakken. Zelfs Jaap had er vannacht over, dat Lieke altijd zo slijmerig opzichtig opeen foute manier probeert te roddelen.quote:Op zondag 8 juli 2007 12:40 schreef Clank het volgende:
Heb net het filmpje gezien en Huub maakt zich.. in mijn ogen.. terecht kwaad. Hij krijgt niets anders dan verwijten naar zijn hoofd... hij had haar niet wakker mogen maken, hij is er overdag niet genoeg voor haar, zijn taalgebruik (fokking) is niet oké enz enz..
Goedemiddagquote:
Weet jij nog wat hij de laatste keer woog, ik ben het even kwijt.quote:
Ik vind Lieke vaak te doorzichtig en zelfs een beetje opdringerig. Zij trekt zich daar niets van aan of heeft dat simpelweg niet in de gaten. Maar, net zoals ik ook al vannacht zei, denk ik ook dat Jaap wel wil samenspelen met Huub als ie Lieke dumpt. Toch heeft Lieke ook in een gesprek met Jaap aangegeven dat hij niet moet denken dat zei veilig is bij Huub. Daar heeft ze wel een goed punt. Als Jaap ook samen zou werken met Lieke lijkt me de kans dat hij samen met Lieke Huub er uit kan samen een reële...quote:Op zondag 8 juli 2007 13:01 schreef wolferl het volgende:
[..]
Zij loopt de hele dag achter zijn kont aan, is Huub bij het zwembad is Lieke der ook. Is Huub bij de paardenstal is Lieke er ook. Is Huub in de chillroom is Lieke er ook. En altijd wilt Lieke praten over de bewoners. Eergister was ze ook ZO opzichtig bezig om Jaap over te halen om Denniks te pakken. Zelfs Jaap had er vannacht over, dat Lieke altijd zo slijmerig opzichtig opeen foute manier probeert te roddelen.
Ik weet het niet hoor, Lieke is een lieve meid, ze bedoelt het vast goed. Maar ze is te enthousiast met Huub's ideeen bezig. En Jaap heeft vannacht WEER gezegd tegen Nadia, als Huub Lieke zou dumpen dan wilt ie best best met Huub bonden om zo iedereen weg te terroriseren. Maar wat Jaap tegen zit is dat Lieke als een kleefbal aan Huub hangt. Alle bewoners zien Lieke liever gaan dan komen, en Huub kan nog wel eens steun krijgen van Jaap.
Ik ben zeer benieuwd hoe Nadia zich nog kan gaan ontpoppen. Is dit de Nadia die we gaan zien of heeft zij nog een geheim wapen. Jaap is volgens mij wel verliefd op Nadia, alleen Nadia niet op hem. Nadia zit hem als Grote Broer. Dat kan mischien botsen.
Heb ik ook gelezen en ik kan mij daar wel iets bij voorstellen, hij verveelt zich rot de hele dag.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:25 schreef Desii het volgende:
Ik lees net op VOL dat Huub gezegd heeft, als DGK op deze RTL-stijl zo doorblijft gaan, hij binnen 1 maand weggaat.
Ik dacht dat hij afgelopen Donderdag 173 kg woog.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:17 schreef beequeen het volgende:
[..]
Weet jij nog wat hij de laatste keer woog, ik ben het even kwijt.
Daarnaast heeft ie ook gezegd dat het hem onwaarschijnlijk lijkt dat DGK onderhevig zou zijn aan een switch naar een nieuwe zender.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:25 schreef Desii het volgende:
Ik lees net op VOL dat Huub gezegd heeft, als DGK op deze RTL-stijl zo doorblijft gaan, hij binnen 1 maand weggaat.
Dat laatste klopt natuurlijk wel, maar we weten allemaal dat Stijn een Huubfan is en Mevr. Pannekoek heeft een absolute hekel aan Huub, dat helpt hem op dit moment niet echt.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:30 schreef akveor het volgende:
[..]
Daarnaast heeft ie ook gezegd dat het hem onwaarschijnlijk lijkt dat DGK onderhevig zou zijn aan een switch naar een nieuwe zender.
Stijn is nog ongeveer 2 weekjes op vakantie maar ik kan ook niet geloven dat het programma afhankelijk is van 1 man.
Ok, ty.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:27 schreef wolferl het volgende:
[..]
Ik dacht dat hij afgelopen Donderdag 173 kg woog.
Ik snap niet dat wanneer je 10.000 aan borg hebt ingelegd om een spel te mogen spelen dat je dit soort dingen allemaal maar pikt. Toestemming van de febo om je spel te spelen is toch belachelijk. Volgens mij heb je die toestemming niet nodig als je zo'n bedrag hebt ingelegd. Het worden steeds meer marionetten ipv spelers om miljoenen.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:34 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dat laatste klopt natuurlijk wel, maar we weten allemaal dat Stijn een Huubfan is en Mevr. Pannekoek heeft een absolute hekel aan Huub, dat helpt hem op dit moment niet echt.
Nee Jaap heeft duidelijk aangegeven dat hij niet met Lieke gaat bonden, omdat ze teveel lult, ze is totaal neit betrouwbaar. De ene moment praat ze met Nadia over Amanda, en een vingerknip later lult ze met Amanda over Nadia. Dat heeft Jaap ook door, en de andere bewoners ook. Jaap heeft gezegd dat ie alleen met Huub kan bonden, want als het programma zijn einde nadert (wie weet hoelang het nog zal duren) dan wil hij best wel samen met Huub de genade slag slaan om iedereen weg te terroriseren. Aan Lieke heeft ie niks, zei die zelf. Maargoed Lieke weet weer heel veel van Huub, zoals acties die hij wilt gaan uitvoeren, stel dat ze wel uit elkaar gaan dan kan Lieke dat gebruiken tegen Huub. Maar wie mag Lieke nou. Denniks, Nadia, Amanda, Brain, Natasia en Jaap, allen zien ze Lieke liever verdwijnen dan blijven.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:27 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik vind Lieke vaak te doorzichtig en zelfs een beetje opdringerig. Zij trekt zich daar niets van aan of heeft dat simpelweg niet in de gaten. Maar, net zoals ik ook al vannacht zei, denk ik ook dat Jaap wel wil samenspelen met Huub als ie Lieke dumpt. Toch heeft Lieke ook in een gesprek met Jaap aangegeven dat hij niet moet denken dat zei veilig is bij Huub. Daar heeft ze wel een goed punt. Als Jaap ook samen zou werken met Lieke lijkt me de kans dat hij samen met Lieke Huub er uit kan samen een reële...
Maar Jaap wil alle onzekereheden uitzluiten. Hij is te berekenend.
Overgenomen uit de DGK Week-Agenda, bericht van DGK_Tegengas :quote:Op zondag 8 juli 2007 13:40 schreef beequeen het volgende:
Wat een verwennerij voor ons, joepie.
12:31 - Op naar een leuke avond!
Even los van de vraag of de Miljonairs vandaag ooit nog wakker gaan worden, blikken we toch even vooruit op deze dag. Wat kunnen we verwachten? Het is zondag, dus waarschijnlijk worden we vanavond getrakteerd op een live-optreden in de Villa. Dat zorgt meestal voor een hoop gezelligheid, du laten we hopen dat het ook vanavond weer een geslaagde bende wordt. Hou de streams dus in de gaten!
Bron: Tien.
quote:En s' avonds om 2100 uur weer een live optreden van een band,
ditmaal "She is the Boss" : http://www.shestheboss.nl/index.htm
Klinkt vrij goed, hier alvast een voorproefje:
http://www.shestheboss.nl/01%20Track%201.mp3
http://www.shestheboss.nl/03%20Track%203.mp3
http://www.shestheboss.nl/04%20Track%204.mp3
Marionetten zijn het van begin af aan. Want het is een spel zonder vaststaande spelregels. Al heel vroeg in het spel begon de productie al regels aan te passen. De deelnemers hebben geen enkele vaste grond onder de voeten.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:38 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik snap niet dat wanneer je 10.000 aan borg hebt ingelegd om een spel te mogen spelen dat je dit soort dingen allemaal maar pikt. Toestemming van de febo om je spel te spelen is toch belachelijk. Volgens mij heb je die toestemming niet nodig als je zo'n bedrag hebt ingelegd. Het worden steeds meer marionetten ipv spelers om miljoenen.
Klinkt idd niet verkeerd, maar dit zijn studio-opnamen dus verwacht er niet teveel van. Btw, ik ben niet zo tuk op bands die alleen maar covers zingen.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:44 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Overgenomen uit de DGK Week-Agenda, bericht van DGK_Tegengas :
[..]
Ik wil alleen maar zeggen dat Jaap niet moet denken dat Huub en Lieke elkaar er niet uit zullen stemmen. Ik zie Jaap Nadia en nix testen. Maar nix laat niets zien dus weet ie ook niet wat voor speler hij is. En Nadia is wel gezellig maar of ie daar op kan bouwen? Helemaal niet als dat een stelletje mocht worden. Ik denk dat Jaap dat sowieso beter kan voorkomen anders is ie overal het derde wiel aan de wagen.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:39 schreef wolferl het volgende:
[..]
Nee Jaap heeft duidelijk aangegeven dat hij niet met Lieke gaat bonden, omdat ze teveel lult, ze is totaal neit betrouwbaar. De ene moment praat ze met Nadia over Amanda, en een vingerknip later lult ze met Amanda over Nadia. Dat heeft Jaap ook door, en de andere bewoners ook. Jaap heeft gezegd dat ie alleen met Huub kan bonden, want als het programma zijn einde nadert (wie weet hoelang het nog zal duren) dan wil hij best wel samen met Huub de genade slag slaan om iedereen weg te terroriseren. Aan Lieke heeft ie niks, zei die zelf. Maargoed Lieke weet weer heel veel van Huub, zoals acties die hij wilt gaan uitvoeren, stel dat ze wel uit elkaar gaan dan kan Lieke dat gebruiken tegen Huub. Maar wie mag Lieke nou. Denniks, Nadia, Amanda, Brain, Natasia en Jaap, allen zien ze Lieke liever verdwijnen dan blijven.
Japio en Huub spraken er gisteren over. Ze houden het zelf op 6-8 maanden na 23 sept.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:48 schreef Gert het volgende:
[..]
.......
Zou me niet verbazen als het programma na precies 1 jaar, 23 september dus, ophoudt te bestaan.
Eerder in de week hoorde ik dat DGK sowieso tot het einde van het jaar doorgaat.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:52 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Japio en Huub spraken er gisteren over. Ze houden het zelf op 6-8 maanden na 23 sept.
Nou ik geef je deel gelijk, maar Jaap is zeer sterk. Jaap heeft niemand nodig om in het huis te blijven, maar om te winnen heeft ie een sterke speler naast hem nodig. Maar zoals het nu gaat is Jaap safe.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:52 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik wil alleen maar zeggen dat Jaap niet moet denken dat Huub en Lieke elkaar er niet uit zullen stemmen. Ik zie Jaap Nadia en nix testen. Maar nix laat niets zien dus weet ie ook niet wat voor speler hij is. En Nadia is wel gezellig maar of ie daar op kan bouwen? Helemaal niet als dat een stelletje mocht worden. Ik denk dat Jaap dat sowieso beter kan voorkomen anders is ie overal het derde wiel aan de wagen.
Die uitspraak deed FvW inderdaad bij de eerste persberichten. Maar wat is dat waard ? Zo'n eerste persbericht is een hoop diplomatiek en politiek. De kijkcijfers (en de aantrekkingskracht voor adverteerders) is per saldo wat gaat tellen.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:53 schreef akveor het volgende:
[..]
Eerder in de week hoorde ik dat DGK sowieso tot het einde van het jaar doorgaat.
Jaap doet precies hetzelfde, maar dan met Dennis.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:39 schreef wolferl het volgende:
[..]
Nee Jaap heeft duidelijk aangegeven dat hij niet met Lieke gaat bonden, omdat ze teveel lult, ze is totaal neit betrouwbaar. De ene moment praat ze met Nadia over Amanda, en een vingerknip later lult ze met Amanda over Nadia. Dat heeft Jaap ook door, en de andere bewoners ook. Jaap heeft gezegd dat ie alleen met Huub kan bonden, want als het programma zijn einde nadert (wie weet hoelang het nog zal duren) dan wil hij best wel samen met Huub de genade slag slaan om iedereen weg te terroriseren. Aan Lieke heeft ie niks, zei die zelf. Maargoed Lieke weet weer heel veel van Huub, zoals acties die hij wilt gaan uitvoeren, stel dat ze wel uit elkaar gaan dan kan Lieke dat gebruiken tegen Huub. Maar wie mag Lieke nou. Denniks, Nadia, Amanda, Brain, Natasia en Jaap, allen zien ze Lieke liever verdwijnen dan blijven.
Dit al gezien. Dat gaat niks worden met nixquote:Op zondag 8 juli 2007 13:52 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik wil alleen maar zeggen dat Jaap niet moet denken dat Huub en Lieke elkaar er niet uit zullen stemmen. Ik zie Jaap Nadia en nix testen. Maar nix laat niets zien dus weet ie ook niet wat voor speler hij is. En Nadia is wel gezellig maar of ie daar op kan bouwen? Helemaal niet als dat een stelletje mocht worden. Ik denk dat Jaap dat sowieso beter kan voorkomen anders is ie overal het derde wiel aan de wagen.
Ja daarom is Jaap zo on-navolgbaar, niemand weet of hij iets meent.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:57 schreef TiNo_Flo het volgende:
[..]
Jaap doet precies hetzelfde, maar dan met Dennis.
Zo heeft John de Mol het ook aangepakt, allemaal marketing en reclamepraatjes om adverteerders te trekken en dan maar afwachten hoe het afloopt. Met genoeg adverteerders kun je zenders/programma's een tijdje laten voortbestaan. Wat dat betreft doet van Westerloo ook niet veel anders dan roepen dat het geen treitershow gaat worden, helemaal nu adverteerders afhaken vanwege het lage niveau van het programma.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:57 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Die uitspraak deed FvW inderdaad bij de eerste persberichten. Maar wat is dat waard ? Zo'n eerste persbericht is een hoop diplomatiek en politiek. De kijkcijfers (en de aantrekkingskracht voor adverteerders) is per saldo wat gaat tellen.
Of de Hollandse Hitmix op 10quote:Op zondag 8 juli 2007 14:04 schreef beequeen het volgende:
HiDiHo , als je meekijkt, mogen we een stream op Formule 1?![]()
Ik heb het vannacht gezien. Ik snap daar niets van. Nadia doet wat rukjes... probeert te zoenen... biedt zich aan aan nix maar hij doet niets. Ik snap niet waar die gast bang voor is. Eerder gaf Nadia aan dat en ex niet met d'r op het strand wou liggen vanwege d'r buik. Zou me niets verbazen dat nix gruwt van een vrouw die niet perfect is zoals hij.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:59 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dit al gezien. Dat gaat niks worden met nix
http://www.clipser.com/watch_video.php?vid=29473&sess=4979
Neuh, doe dat maar niet.quote:
Het Formule 1 circuit heeft alleen TV contracten (grote bron van inkomsten) en er zijn geen streams van.quote:Op zondag 8 juli 2007 14:04 schreef beequeen het volgende:
HiDiHo , als je meekijkt, mogen we een stream op Formule 1?![]()
Het zou mij niks verbazen dat hij homo is, serieus. Er klopt toch niks aan dat gruweltje. Uren met zijn uiterlijk bezig en van vrouwen moet hij volgens mij niks hebben.nix is en blijft niks.quote:Op zondag 8 juli 2007 14:08 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik heb het vannacht gezien. Ik snap daar niets van. Nadia doet wat rukjes... probeert te zoenen... biedt zich aan aan nix maar hij doet niets. Ik snap niet waar die gast bang voor is. Eerder gaf Nadia aan dat en ex niet met d'r op het strand wou liggen vanwege d'r buik. Zou me niets verbazen dat nix gruwt van een vrouw die niet perfect is zoals hij.
Ik denk dat hij zelf nog heel onzeker is in bed, dat straalt er aan alle kanten vanaf.quote:Op zondag 8 juli 2007 14:08 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik heb het vannacht gezien. Ik snap daar niets van. Nadia doet wat rukjes... probeert te zoenen... biedt zich aan aan nix maar hij doet niets. Ik snap niet waar die gast bang voor is. Eerder gaf Nadia aan dat en ex niet met d'r op het strand wou liggen vanwege d'r buik. Zou me niets verbazen dat nix gruwt van een vrouw die niet perfect is zoals hij.
Vorige keer anders wel en ook van de TT, dus........quote:Op zondag 8 juli 2007 14:10 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Het Formule 1 circuit heeft alleen TV contracten (grote bron van inkomsten) en er zijn geen streams van.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |