Mooi dat ik niet de hele dag voor niks in de trein gezeten heb danquote:Op zondag 8 juli 2007 12:15 schreef Zug-Chef het volgende:
0,0 wadlopers meer in dienst vandaag, in ieder geval niet rond Leeuwarden. Met dank aan prutsbedrijf Arriva
Als ik met z'n 3en in mijn auto ga, is die veel zuiniger.quote:
Ja, het zal wel geen verschil maken of dat met een Fiat Panda of een Porsche Carrera is, of met hoeveel man je in die auto zit etcquote:Op zondag 8 juli 2007 14:22 schreef Remzz het volgende:
Auto is volgensmij 66
Dat is wel heel weinig. Mijn auto is een peugeo 206 1.4HDI en rijdt gemiddel 4.2l/100km en stoot 113gr per km uit.quote:Op zondag 8 juli 2007 14:22 schreef Remzz het volgende:
Auto is volgensmij 66
quote:Ter vergelijking: bij de auto is de uitstoot 122 gram CO˛ per reizigerskilometer. Dit is uitgerekend door het Centraal Bureau voor Statistiek (CBS). Hiervoor heeft het CBS de gemiddelde uitstoot van een auto gedeeld door de gemiddelde bezettingsgraad van de auto (het aantal personen in het voertuig).
Dat kan ook wel met gewoon water meestal trouwens, lijkt mequote:Op zondag 8 juli 2007 14:26 schreef densmee het volgende:
wekelijkse wasbeurt van de trein is met TE biologische zeep
nee een brug vernieuwen bij akrum.quote:Op zondag 8 juli 2007 16:00 schreef Brembo het volgende:
Wat gaan ze doen bij Leeuwarden danHele stuk spoor vernieuwen?
idd.. met water een spons kom je volgens mij ook een heel eind ..quote:Op zondag 8 juli 2007 14:58 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dat kan ook wel met gewoon water meestal trouwens, lijkt me
Maar het spoor wordt voor de zekerheid maar vast opgebroken of zo?quote:Op zondag 8 juli 2007 16:57 schreef Zug-Chef het volgende:
Alleen is die brug er nog niet. Dus ben benieuwd hoe lang dit gaat duren. Ik hoorde dat die brug nu pas veel later gaat komen...
spoor vernieuwing kan je natuurlijk wel uitvoeren he.. heb je t maar gehadquote:Op zondag 8 juli 2007 17:58 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Maar het spoor wordt voor de zekerheid maar vast opgebroken of zo?
100km/h dacht ikquote:Op zondag 8 juli 2007 18:11 schreef Ou-Tannu het volgende:
wat is de max snelheid op dat traject eigenlijks?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |