Op zaterdag 7 juli 2007 21:35 schreef SHE het volgende:Ik had mijn allerstoutste ondergoed aangetrokken; mijn lichaam met olie ingesmeerd en mijn lange lokken gekruld.
Eindelijk hadden we het rijk alleen en zouden we de liefdessappen uit onze verboden vruchten drinken.
Reeds jaren fantaseerde ik op de meest lieflijke manier over deze nacht; waarin onze zielen zouden samensmelten en hij mijn poorten naar hemels genot zou openen.
Het geluid van de deurbel schalde door het huis en even stond ik aan de grond genageld.
Hij was er.
Ik keurde mezelf in de spiegel en zag aan de glinstering in mijn ogen dat een spannende angst meester van mij was geworden.
Gelaten liet ik hem binnen en ik bood hem een drankje aan.
Onmiddelijk realiseerde ik me dat ik beter zelf ook wat had kunnen drinken van tevoren, want mijn hart klopte hoorbaar in mijn keel.
Onwennig gebaarde ik hem naar de bank, en ik liep naar de keuken voor onze versnaperingen.
' Je ziet er mooi uit ' riep hij vanuit de woonkamer.
Met blosjes op mijn wangen schuifelde ik met de glazen weer naar binnen.
Hij legde zijn hand op mijn schouder en streelde mijn dijen.
Ik verslikte me bijna in de wijn en voelde meteen mijn wangen roodkleuren.
'ik heb hier zo lang op gewacht' fluisterde hij zachtjes.
Ik draaide me naar hem toe en kustte hem op zijn lippen. Zachtjes beet hij in de mijne.
Een zacht gekreun ontsnapte aan mijn lippen en ik voelde mijn onderbuik gloeien.
Hij pakte het glas uit mijn hand en zoende me teder in mijn nek, op mijn schouders, mijn borst en mijn buik.
De oncomfortabele positie die ik inmiddels had bereikt was voor mijn spieren niet meer voelbaar. Alsof ik high was van de spanning en alleen nog maar kon sidderen van zijn aanrakingen op mijn huid.
Hij kleedde me uit en legde me op mijn knieeen voor zich op de bank; terwijl hij mijn rug, mijn billen en mijn nek bleef kussen.
Ondertussen leek mijn hele onderlijf in brand te staan en voelde ik mijn knopje groeien.
Hij haalde zijn lid uit zijn broek en streelde mijn billen en poesje met zijn natte eikel.
Ik hield het niet meer en duwde mijn billen naar achteren als teken van onderwerping. Ik wilde hem voelen.
Ik keek over mijn schouder in de hoop dat mijn ogen hem over de streep konden trekken en hij mij eindelijk datgene zou geven waar ik nu zo hevig naar verlangde..
en voor ik iets kon zeggen draaide hij mijn hoofd terug en schoof zijn hardgeworden lid zo naar binnen.
Ik slaakte een gil en verkrampte van extase.
Dit was het dan; de explosie der zintuigen; de aubade aan de liefde..mijn eerste keer.
Sneller, steeds sneller bewoog hij in me en het duurde niet lang voor hij enkele lokken van mijn rug schoof om mij goed bij mijn kruin vast te pakken.
Steeds harder en dieper ; kwam hij in mij. Ik hoorde hem zachtjes kreunen en wist dat het niet lang zou duren voor hij in mij zou komen.
Ik spande al mijn rugspieren aan, duwde mijn billen zo ver als ik kon naar achteren en maakte me klaar om hem te ontvangen.
Met een tweede stoot voelde ik zijn lid opzwellen en was daar de warme rijke vloed die zich een weg baande door mijn gevoelige poesje.
Hij draaide me om en kustte de lippen die hem zo dankbaar waren.
Nog voor hij bijgekomen was stond ik op, met zijn zaad nog tussen mijn dijen en vroeg hem zachtjes
'wil je nog een slaapmutsje? '
Hij glimlachte jongensachtig naar me en zei 'tuurlijk meisje'
Ik liep naar de keuken en trok de la open. Het was een klein blinkend mesje, die ik met zorg en toewijding al weken aan het slijpen was geweest. Ik had' m zelfs een apart vakje in de la gegeven.
Ik liep terug naar de kamer en spreidde mijn benen. Terwijl mijn poes nog warm en glibberig was, wist ik met mijn chirurgische precisie een prachtige snede te maken langs mijn klit.
Het duurde nog geen minuut voor ik het kapje in mijn handen had en de twee flapjes kon openvouwen.
Ik draaide me naar zijn nog gezwollen lid en trok mijn trofeetje over zijn eikel.
'alsjeblieft' fluisterde ik.