Very goed idee! (Misschien kan Paul een uitzondering makenquote:Op woensdag 13 februari 2008 17:12 schreef jmac het volgende:
Ah very nice! Jammer dat het ma+dinsdag is. Anders was Paul de Leeuw wel wat geweest
Dammit, dan zit ik dus net in Duitsland. Evilquote:Op woensdag 13 februari 2008 17:09 schreef Numbie het volgende:![]()
![]()
" We sing, We Dance, We Steal Things " gaat definitief het nieuwe album heten en komt 20 mei uit in NL, met idd als 1e single I'm yours....
En als klap op de vuurpijl: hij komt 3+4 maart naar NL voor promotie!!![]()
Numbie zei:quote:Op zondag 17 februari 2008 02:00 schreef Dark_Angelus het volgende:
28.feb.2008 20:00
iTunes Songwriters’ Festival, Air Studios London
08.mrt.2008 20:00
Uken Festival Bergen
Hij is inderdaad in de buurt, mwoah ik denk dat voornamelijk promotie is en geen concert.
Als ze slim zijn en een groot publiek willen bereiken: DWDDquote:Op zondag 17 februari 2008 08:52 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
Numbie zei:
En als klap op de vuurpijl: hij komt 3+4 maart naar NL voor promotiedus dat was al bekend, dan is het nog leuk te weten wat ie aan gaat doen voor promotie
Jammer alleen dat Matthijs geen Engels wil (/kan) praten op live tv... Serieus. Vandaar dat ze ook altijd een journalist sturen om een internationale ster te interviewen (Leo Blokhuis bvb.) om vervolgens te praten over het interview...quote:Op zondag 17 februari 2008 12:32 schreef fjboere het volgende:
[..]
Als ze slim zijn en een groot publiek willen bereiken: DWDD
Blokhuis heeft anders vorig jaar wel Mick Jagger geinterviewd voor DWDDquote:Op zondag 17 februari 2008 14:07 schreef jmac het volgende:
Inderdaad. Bij Matthijs komen nooit internationale gasten.
Blokhuis doet trouwens nooit interviews in dwdd. Altijd een van de jakhalzen op locatie.![]()
Het zal wel veel radio worden.
nee, nu al uitgelekt???quote:Op maandag 18 februari 2008 11:43 schreef Numbie het volgende:
ps. het nieuwe album klinkt goeoeoeoeoeoeoeoed!
Nee niet gelekt, maar al wel beluisterd.quote:Op maandag 18 februari 2008 11:58 schreef Cybart het volgende:
[..]
nee, nu al uitgelekt???
tell us all!
Ik wil nog steeds jouw baanquote:Op maandag 18 februari 2008 12:18 schreef Numbie het volgende:
[..]
Nee niet gelekt, maar al wel beluisterd.Kan niet veel verder over zeggen helaas, maar die track met James Morrisson is wel echt te gek. Jason gaat veel meer terug naar het WFRTC geluid, gelukkig. Beetje Beach Boys geluid erdoor, echt een heerlijke zomer plaat!
Haha, nou hou iig born4jobs.nl dan maar in de smiezen. Die hebben geregeld banen in de muziekquote:Op maandag 18 februari 2008 19:19 schreef Jill-RMC het volgende:
[..]
Ik wil nog steeds jouw baanSamen met de baan van die Kristin van E!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |