Het kan tof zijn als het goed gebeurd (zoals in dat filmpje dus ook), maar de Arctic Monkeys zijn juist ook zo goed in korte, krachtige nummersquote:Op zaterdag 22 september 2007 22:05 schreef TC03 het volgende:
Sommige (goede) bands hebben vaak nummers van zeven minuten die langzaam opbouwen en in een climax eindigen, dat mis ik bij AM een beetje omdat ik weet dat supertof zou zijn.
Believe me, ook in de HMH kan het er ´wild´ aan toe gaan.quote:Op dinsdag 25 september 2007 17:14 schreef mindgames het volgende:
En ach, na Paradiso bovenzaal, Lowlands, Melkweg en Tivoli is het wel eens fijn om ze te zien zonder volledig platgedrukt te worden.
Tuurlijk, weet ik ook wel. Maar toch is het wat groter, hè. En verstikkender dan in de Melkweg in maart kan het niet meer wordenquote:Op dinsdag 25 september 2007 17:32 schreef JeroenV het volgende:
[..]
Believe me, ook in de HMH kan het er ´wild´ aan toe gaan.
Eerste woord wat in me opkomt: Babyshambles. Wel een leuk nummer verder.quote:Op dinsdag 25 september 2007 18:05 schreef mindgames het volgende:
Iedereen hier de live-versie van Teddy Picker B-kant 'The Nettles' al gehoord? Ik weet nog niet helemaal wat ik er van moet vinden...
Weet iemand toevallig hoe het zit met de controles? Ik ben 15 maar moet ze gewoon zien! Wanneer moet ik Alex anders ten huwelijk vragenquote:Op dinsdag 25 september 2007 14:23 schreef jakkop het volgende:
6 december in HMH. 34 euro. max 4 kaarten per persoon. Toegang 16+, of onder begeleiding.
Nee, het is zeker binnen 15 minuten uitverkocht.quote:Op dinsdag 25 september 2007 22:11 schreef Leonos het volgende:
Zullen er maandag nog kaarten zijn volgens jullie? Moet zaterdag werken
Ook hierbij zeg ik: Ik zou écht regelen dat iemand anders kaarten voor je haalt...quote:Op dinsdag 25 september 2007 22:36 schreef Goover het volgende:
Euhm, als ik nu WEL kaartjes wil. Voldoet een internetverbinding en mobieltje dan?
Vrijdag heb ik een feestje, en heb weinig zin WEER vroeg in de rij te staan..
Fuck it, ga in je eentje! Gezellig genoeg, en je vrienden raak je toch kwijt onder het optredenquote:Op dinsdag 25 september 2007 22:57 schreef sinaasappelsapje het volgende:
Ik wil ook!![]()
Maar ik vrees dat het niet door kan gaan, mijn vrienden hebben niet bepaald dezelfde muzieksmaak en willen vast niet mee dus. Bovendien is het ook nog eens in Amsterdam en dat wordt weer kut met vervoer regelen enzo.![]()
Als ik nou ouder was geweest had ik dat misschien wel gedaan ja, maar ik word over 2 weken 16 en ik denk niet dat m'n ouders het heel leuk zullen vinden als ik in m'n eentje helemaal naar Amsterdam zou gaan voor een concert, helaas.quote:Op dinsdag 25 september 2007 23:25 schreef mindgames het volgende:
[..]
Fuck it, ga in je eentje! Gezellig genoeg, en je vrienden raak je toch kwijt onder het optreden. Optreden is doordeweeks en begint dus al redelijk vroeg (20:00). Stel dat het pas om 20:30 begint en ze tot 22:00 spelen. Station is 3 minuten lopen vanaf de HMH. Dus stel dat het allemaal uitloopt kun je alsnog echt wel een laatste trein pakken
.
Moet naar het Archeon ofzo toe, en volgens mij hadden ze in het verleden geen ticketservicequote:Op woensdag 26 september 2007 11:13 schreef JeroenV het volgende:
Kan je niet in je pauze even weg?
Misschien kun je hier iemand lief aankijken dat ze voor jou meenemen?quote:Op woensdag 26 september 2007 19:37 schreef Leonos het volgende:
[..]
Moet naar het Archeon ofzo toe, en volgens mij hadden ze in het verleden geen ticketservice
Zat ik inderdaad aan te denken. Eerst kijk ik nog wat vrienden lief aanquote:Op woensdag 26 september 2007 19:40 schreef Markeerstift het volgende:
[..]
Misschien kun je hier iemand lief aankijken dat ze voor jou meenemen?
Free Record Shop, GWK kantoren ennuh alle grote postkantorenquote:Op woensdag 26 september 2007 20:48 schreef SnowCockroach het volgende:
Welke postkantoren in regio Eindhoven verkopen eigenlijk kaarten? En hoe laat moet je ongeveer bij een postkantoor staan wil je er zeker van zijn kaarten te hebben?
De Who The Fuck Are Arctic Monkeys EP duurt 2 tot 3 weken om besteld te worden. Als je de CD van Who The Fuck Are Arctic Monkeys bedoeld: 7 tot 12 dagen...quote:Op woensdag 26 september 2007 19:34 schreef Markeerstift het volgende:
O, en ik heb bij plato een who the fuck are arctic monkeys EP besteld, iemand enig idee hoelang het duurt voordat die binnen zou kunnen komen ?![]()
Ja, maar tegen de tijd dat die site het goed en wel doet, is het allang uitverkocht.quote:Op woensdag 26 september 2007 19:40 schreef Xrenity het volgende:
Je kan toch ook via internet kaartjes bestellen?
De deuren gaan al om 18:30 open, en het optreden begint al om 20:00. Het zal dus niet veel later dan 22:00 worden. Trouwens, grote kans dat 'Reverend and the Makers' de special guest/het voorprorgramma is.quote:Op donderdag 27 september 2007 14:26 schreef AMDB het volgende:
Ik ga ook hopelijk, zaterdag pauze nemen van het werk om kaartjes te gaan halen. Iemand enig idee hoe laat het concert afgelopen is?
Word de nieuwe single trouwens niet Old Yellow Bricks? Dat heb ik op andere sites gelezen..? B-sides zou The Nettles en Da Frame 2R worden.
Voor de andere mensen: Klik hierrr voor een overzicht met alle Ticketservice-voorverkoopadressen.quote:Op donderdag 27 september 2007 16:44 schreef viagraap het volgende:
Hoe groot moet een postkantoor zijn om bij 'de grotere postkantoren' te horen?
Edit:
Nevermind, heb net iets gevonden en het bleek dat het postkantoor hier groot genoeg is![]()
Maar alsnog, meesterlijke setlist...quote:'The Wagon On The Way To The Stripey Tent'
'This House Is A Circus'
'Brainstorm'
'Still Take You Home'
'Dancing Shoes'
'From The Ritz To The Rubble'
'Fake Tales...'
'Balaclava'
'Old Yellow Bricks'
'Bet You Look Good On The Dance Floor'
'Fluorescent Adolescent'
'Teddy Picker'
'D Is For Dangerous'
'Do Me A Favour'
'If You Were There'
'Nettles'
'The View From The Afternoon'
'Leave Before The Lights...'
'When The Sun Goes Down'
'A Certain Romance'
quote:Op donderdag 27 september 2007 16:52 schreef viagraap het volgende:
En een noobvraag: Is de HMH de Heineken Music Hall of de Hollywood Music Hall?
'Mardy Bum' staat al niet meer op de setlist sinds eind 2006....quote:Op donderdag 27 september 2007 17:54 schreef AMDB het volgende:
Zou het jammer vinden als er geen Mardy Bum gespeeld gaat worden. Hoop stiekem ook op Plastic Tramp en Temptation Greets You Like Your Naughty Friend. Maar wel goede setlist, staan geen slechte nummers op ("zijn die er dan" hoor ik iedereen denken, nee die zijn er niet). Die hoes is trouwens wel vet, past ook wel in de lijn die ze zetten met Brianstorm/Fluorescent Adolescent.
...maar ze hebben 'Mardy Bum' weer héél af en toe gespeeld afgelopen weken. Op 'Temptation' hoef je niet te rekenen, want Dizzee komt natuurlijk niet mee... 'Plastic Tramp' hebben ze alleen in Manchester en Parijs live gespeeld, voor dat nummer geldt hetzelfde als voor '505'. Die nummers kunnen ze alleen spelen als Miles Kane er bij is.quote:Op zaterdag 22 september 2007 21:33 schreef mindgames het volgende:
Tegenwoordig spelen ze 'Mardy Bum' weer live. Maar toen dat nog niet zo was, konden ze er op sommige moment ook niet omheen.Zie filmpje.
Dan is het nog wel jammerquote:Op donderdag 27 september 2007 18:03 schreef mindgames het volgende:
[..]
'Mardy Bum' staat al niet meer op de setlist sinds eind 2006....
[..]
...maar ze hebben 'Mardy Bum' weer héél af en toe gespeeld afgelopen weken. Op 'Temptation' hoef je niet te rekenen, want Dizzee komt natuurlijk niet mee... 'Plastic Tramp' hebben ze alleen in Manchester en Parijs live gespeeld, voor dat nummer geldt hetzelfde als voor '505'. Die nummers kunnen ze alleen spelen als Miles Kane er bij is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |