Kan mij die Jaap wat schelen. Blij dat je er weer bent!quote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:06 schreef beequeen het volgende:
Volgens Jaap heeft Brian ook gelogen tegen de programmamakers. Hoe komt die gast toch weg met al die dingen????
Eenschquote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:06 schreef Kinga het volgende:
Jaap voelt zich niet goed bij Amanda, hij stoort zich aan haar.
Vind ik niet gek.. zo'n intelligente gast irriteert zich dood aan dat domme geleuter van dat wijf.
Mooiste gesprek in de DGK wat mij betreft....quote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:08 schreef Kinga het volgende:
Ik vind dit echt aandoenlijk... Ze laat Jaap aan haar buik voelen...
TYquote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:09 schreef noekje het volgende:
[..]
Kan mij die Jaap wat schelen. Blij dat je er weer bent!![]()
Dat zegt hij over Brian, maar vind hij zeer zeker ook van Huub. Het is dat Huub nog zijn dekking vormt........quote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:06 schreef beequeen het volgende:
Volgens Jaap heeft Brian ook gelogen tegen de programmamakers. Hoe komt die gast toch weg met al die dingen????
Fijnquote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:09 schreef wolferl het volgende:
Jaap en Nadia zijn echte maatjes.
Dat waren zo te horen ook gruwelijke kwakzalvers. Wellicht is Nadia wel de kooi ingestuurd om juist een keer te waarschuwen voor cosmetische ingrepenquote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:10 schreef Disana het volgende:
Jaap mag Nadia's onregelmatige buik voelen; zien mag hij hem nog niet want het is een zwak punt van Nadia. Na de liposuctie is de buik onregelmatig, en aan een kant zit er een grote bobbel, waarvan Jaap zelfs schrikt. Nadia gaat weer naar de dokter, ze heeft er ook een bloeduitstorting zitten.
Nadia dacht dat ze naar een goede kliniek was gegaan, maar heeft nu haar twijfels; ook de nazorg vond ze slecht.
[afbeelding]
quote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:09 schreef Nostalgist het volgende:
[..]
Mooiste gesprek in de DGK wat mij betreft....![]()
hopelijk komt er een filmpje vanquote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:09 schreef Nostalgist het volgende:
[..]
Mooiste gesprek in de DGK wat mij betreft....![]()
Dat vraag ik me af. Ze heeft al aangegeven dat ze neptieten wil.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:11 schreef pullup het volgende:
[..]
Dat waren zo te horen ook gruwelijke kwakzalvers. Wellicht is Nadia wel de kooi ingestuurd om juist een keer te waarschuwen voor cosmetische ingrepen
Nadia is zelf ook niet echt slim.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:12 schreef noekje het volgende:
Jaap: ik snap het niet. Je valt toch eerst af naar 60 kg en dan pas een lipo.
Wat een wijs man!
Het zijn geen mensen die interesse faken zoals Huub en (gekopieerd gedrag) Lieke dat bij iedereen wel doen.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:12 schreef lillkiss het volgende:
nadia is volgens mij ook echt geintreseerd in jaap en andersom
Gunst ja, je zou het bijna gaan denken. Nu moet ze de naam van de kliniek nog een aantal keren per dag gaan noemenquote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:11 schreef pullup het volgende:
[..]
Dat waren zo te horen ook gruwelijke kwakzalvers. Wellicht is Nadia wel de kooi ingestuurd om juist een keer te waarschuwen voor cosmetische ingrepen
Ze is ook een makkelijke prooi voor de kwakzalvers zo te horenquote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:13 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dat vraag ik me af. Ze heeft al aangegeven dat ze neptieten wil.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |