Mee eens. Het is zakkenvullen van mensen die toch al genog geld hebben.quote:Op zondag 8 juli 2007 01:47 schreef kanovinnie het volgende:
of je organisteert een concert, wat gigantisch veel energie kost, om mensen er van bewust te maken dat energie niet verspilt moet worden, en dat allemaal aangestuurt door een man die zegt dat we zuinig met energie om moeten gaan, maar wel 25 keer zoveel als de gemiddelde amerikaan kwa energie gebruikt, right.
Dude.. de ozonlaag gaat open en gaat dicht op de zoveel tijdquote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:23 schreef Sjengdanny het volgende:
De ozonlaag is al naar de knoppen, kunnen we beter het werk helemaal afmaken![]()
Ja want de regering heeft natuurlijk een kamertje met 4 verschillende knopjes: Zon, Regen, Wind, Onweerquote:Op zondag 8 juli 2007 02:47 schreef Edie86 het volgende:
Zolang Nederland niet zorgt voor beter weer, ga ik natuurlijk écht niks doen voor het milieu...![]()
quote:
quote:Op vrijdag 6 juli 2007 18:22 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
ik droom verder
droomde einstein ook niet?
Dries roelvink is het ook zat:quote:Op zondag 8 juli 2007 13:04 schreef Whiteguy het volgende:
Als jullie nou even de opwarming van de aarde tegengaan hoef ik mijn airco niet meer zo hard te zetten.
Dat gezeik ben ik overigens ook helemaal zat. Met als triest dieptepunt de bnn 'klimaatpolitie'.
"En daarom sponsort Smart LiveUrt." Auquote:Op zondag 8 juli 2007 14:20 schreef Ronaldsen het volgende:
Ook die radiocommercial met Filemon
"Als jij niks doet, verandert het klimaat" (of iets dergelijks)
Ik zie het wel weer gebeuren dat er in de komende jaren allerlei mileuheffingen bij komen, zonder enig serieus argument
Beetje kansloos ook om milieuheffingen te krijgen op van alles en nog wat terwijl de overheid zelf bijvoorbeeld nog veel te veel stroom gebruikt door het hele land te verlichten met dit soort dingen (4x 55 watt) in plaats van LED lampen. Geef dan op zn minst zelf het goede voorbeeld eerst.quote:Op zondag 8 juli 2007 14:27 schreef Grimm het volgende:
Laat eerst China en Amerika maar n's wat dingen veranderen dan zijn we al een heel stuk verder.
Nederland is nog niets eens een druppel op de gloeiende plaat
Ja onnodig is inderdaad zonde van de energie. Maar dat het warmer wordt op aarde ligt echt niet aan de mensen.. De zon is stervende... dus over een miljard jaar is het ongeveer 100 graden celsius hier...quote:Op zaterdag 7 juli 2007 12:47 schreef ABBAfan het volgende:
Kijk eens om je heen. Hoeveel overbodige verlichting zie je? Tuinlampen en lampen bij de voordeur, achterdeur en garage. De hele nacht branden die dingen. UIT ERMEE!!!
quote:Op zondag 8 juli 2007 13:10 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Dries roelvink is het ook zat:
http://www.dumpert.nl/mediabase/20081/03938a3f/index.html
"ik lig er geen seconde wakker van" Geniaal
Uuh de ozonlaag ging toch kapot door cfk's? die nu verboden zijn ofzo ?quote:Op zondag 8 juli 2007 03:14 schreef Sjibble het volgende:
[..]
Dude.. de ozonlaag gaat open en gaat dicht op de zoveel tijdIs ook bewezen en ook een Hoax geworden.
Dus zijn de wetenschappers verder op zoek gegaan naar een andere theorie die slim genoeg leek dat de mensen het slikten
en nu zijn wij en alles wat wij doen de oorzaak van die 'gassen.quote:Op zondag 8 juli 2007 21:09 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Uuh de ozonlaag ging toch kapot door cfk's? die nu verboden zijn ofzo ?
ja?quote:Op zondag 8 juli 2007 21:14 schreef SlimShady het volgende:
[..]
en nu zijn wij en alles wat wij doen de oorzaak van die 'gassen.
Wat een heldquote:Op zondag 8 juli 2007 13:10 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Dries roelvink is het ook zat:
http://www.dumpert.nl/mediabase/20081/03938a3f/index.html
"ik lig er geen seconde wakker van" Geniaal
Ja dat vind ik er ook zo stom aanquote:Op maandag 9 juli 2007 20:54 schreef michiel_merk het volgende:
Ben benieuwd hoeveel co2 uitstoot dat heeft opgeleverd, dat live earth gezever...en al dat troep wat er bij hoort
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |