Het is nu rustiger met werk (winterdip) dus misschien moet ik mezelf weer eens een schop onder de kont geven en er goed voor gaan zitten.quote:Op maandag 16 november 2009 12:43 schreef p-etr-a het volgende:
[..]
Misschien lukt het je wel als je daarmee stopt. Hoeft niet nu, maar zou ook over een paar jaar kunnen. Ik kan het me namelijk heel goed voorstellen. Nu mijn eigen boek er is, doe ik ondertussen ook allerlei ander tekstwerk, onder meer redactiewerk. Dat kan ik heel moeilijk tegelijk doen met schrijven. Als je het loslaat, lukt het wellicht beter. Het is het proberen waard als je echt wilt schrijven.
Dat is sowieso een vereiste. Je kunt niet zomaar tussendoor schrijven, tenminste, ik kan dat niet. Daar heb je een forse dosis discipline voor nodig. En rust. Ga ervoor, wie weet lukt het je nu wel, of kom je in elk geval verder dan voorheen.quote:Op maandag 16 november 2009 15:31 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Het is nu rustiger met werk (winterdip) dus misschien moet ik mezelf weer eens een schop onder de kont geven en er goed voor gaan zitten.
In de trein lukt het meestal vrij aardig, al blijft het aantal woorden dan beperkt.quote:Op maandag 16 november 2009 21:52 schreef p-etr-a het volgende:
[..]
Dat is sowieso een vereiste. Je kunt niet zomaar tussendoor schrijven, tenminste, ik kan dat niet. Daar heb je een forse dosis discipline voor nodig. En rust. Ga ervoor, wie weet lukt het je nu wel, of kom je in elk geval verder dan voorheen.
In de trein, echt waar? Dat vind ik heel knap. Sowieso schrijven op papier; wat een werk. (Of heb je een laptop bij je?)quote:Op dinsdag 17 november 2009 18:39 schreef DaMart het volgende:
[..]
In de trein lukt het meestal vrij aardig, al blijft het aantal woorden dan beperkt.
Maar af en toe vind ik ook wel dat ik te snel afgeleid ben, en dan komt er ook te weinig van schrijven terecht.
Sinds begin dit jaar heb ik een laptop. Speciaal voor dit doel gekocht. Daarvoor had ik altijd een schrift bij me waarin ik zat te schrijven. Maar op de laptop werkt ook wel lekker, scheelt weer overtypenquote:Op dinsdag 17 november 2009 20:17 schreef p-etr-a het volgende:
[..]
In de trein, echt waar? Dat vind ik heel knap. Sowieso schrijven op papier; wat een werk. (Of heb je een laptop bij je?)
Grappig, ik las laatst een interview met de schrijver John Wray, die zijn roman 'Lowboy' heeft geschreven in de metro van New York. Hij liet zich gewoon van 's morgens tot 's avonds langs willekeurige trajecten voeren. Droog, warm en met een koptelefoon op zijn hoofd voor de concentratie. Het metro-abonnement ( 4 dollar per dag) was goedkoper dan een werkplek, zei hijquote:Op dinsdag 17 november 2009 20:27 schreef DaMart het volgende:
[..]
Sinds begin dit jaar heb ik een laptop. Speciaal voor dit doel gekocht. Daarvoor had ik altijd een schrift bij me waarin ik zat te schrijven. Maar op e laptop werkt ook wel lekker, scheelt weer overtypen.
Het heeft ook wel een zeker ritme in een treinstel. Als je maar geen last hebt van het omgevingsgeluid of te grote drukte, kan ik me best voorstellen dat het lekker schrijft. Schrijven op een werkplek is ook niet altijd afleidingsvrij.quote:Op dinsdag 17 november 2009 22:04 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
Grappig, ik las laatst een interview met de schrijver John Wray, die zijn roman 'Lowboy' heeft geschreven in de metro van New York. Hij liet zich gewoon van 's morgens tot 's avonds langs willekeurige trajecten voeren. Droog, warm en met een koptelefoon op zijn hoofd voor de concentratie. Het metro-abonnement ( 4 dollar per dag) was goedkoper dan een werkplek, zei hij(En het had ook te maken met het onderwerp van zijn boek, trouwens).
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |