Tot gisteren werd er ook gedacht dat Lieke het zeikwijf was.quote:Op donderdag 5 juli 2007 22:53 schreef farscapevr6 het volgende:
[..]
holy shit, dacht dat lieke breed was whehehe
Wat dacht je van wat ome Fons allemaal naar SBS gehaald had in het verleden? De introductie van softcore porn, de introductie van seks-reclame op tv, de jerry springer show...dat "durf"-programma met wendy van dijk, wat bijna fout ging etc etc...dit alles was daar dankzij Fons van Westerloo... Dus een beetje hypocriet om nu te zeggen dat DGK te ordinair is...quote:Op donderdag 5 juli 2007 22:50 schreef farscapevr6 het volgende:
fons heeft t voor elkaar
er mag niks meer omdat dgk naar rtl 5 gaat?????
quote:Op donderdag 5 juli 2007 22:54 schreef noekje het volgende:
[..]
Tot gisteren werd er ook gedacht dat Lieke het zeikwijf was.
Als je een man door een glazen deur kan laten lopen uit frustratie dan mag je aannemen dat je wel een enorm zeikwijf bent.
Ik Ook. Probeerde het beestje te volgen maar mijn ogen gingen helemaal draaien.quote:Op donderdag 5 juli 2007 22:40 schreef Gert het volgende:
[..]
Trut, met je beestje!!
Ik trapte erin!!![]()
Mijn dochter en ik posten beide op fok.quote:Op donderdag 5 juli 2007 22:49 schreef Dievas het volgende:
[..]
Nee
Maar ik zou het wel een beetje vreemd vinden als mijn ma zou forummen, en ik haar
waarschijnlijk van de realiteit afwijkende reacties zou tegenkomen![]()
Gelukkig is de mijne niet zo technisch
Dat badpak heeft zeker geen ingebouwde cupsquote:Op donderdag 5 juli 2007 22:53 schreef Disana het volgende:
'Het is hier warmer dan buiten.'
[afbeelding]
Dat klinkt wel futuristisch - gezelligquote:Op donderdag 5 juli 2007 22:57 schreef itsme het volgende:
[..]
Mijn dochter en ik posten beide op fok.
Zij sinds een jaartje pas maar toch leuk.
hoe oud is je dochter?quote:Op donderdag 5 juli 2007 22:57 schreef itsme het volgende:
[..]
Mijn dochter en ik posten beide op fok.
Zij sinds een jaartje pas maar toch leuk.
Bij mij is het de hele familie, van mijn kinderen tot mijn vader...quote:Op donderdag 5 juli 2007 22:57 schreef itsme het volgende:
[..]
Mijn dochter en ik posten beide op fok.
Zij sinds een jaartje pas maar toch leuk.
Op zich vind ik dit wel aardige alternatieven voor het uitlokken van fysiek geweld. Maar die eerste gaat niet lukken. Brian is daar te para voor, die ruikt onmiddelijk onraad.quote:Op donderdag 5 juli 2007 22:49 schreef Desii het volgende:
[..]
Ze wilden namens dgk een brief schrijven voor 1000 cp
Tussen half 3 en 7 moest Amanda de butler van Lieke worden, nix de butler van Huub, Brian de butler van natasja en jaap&nada samen.
Na 5 dagen moesten ze beslissen wie de beste butler was en die mocht dan de 1000cp verdelen....
(later zou dan blijken dat het allemaal nep was .......)
-----
En Huub wilde met een smoes 12 uur aanvragen en dan gaan stappen in Oldenzaal
Is ook zo:quote:Op donderdag 5 juli 2007 22:56 schreef 2live het volgende:
jaap is ervan overtuigd dat Nadia te kleine bh's koopt.
Mijn moeder zit ook online maar is niet echt een type voor fok.quote:Op donderdag 5 juli 2007 22:59 schreef Yollie het volgende:
[..]
Bij mij is het de hele familie, van mijn kinderen tot mijn vader...![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |