quote:Op donderdag 5 juli 2007 18:47 schreef lily het volgende:
Wat een leuk topic![]()
ben ik dol op, bij anderen naar binnen kijken![]()
Beaker onze keuken is waar jouw trouwjurk staat.quote:
hihi, net even opgezocht:quote:Op donderdag 5 juli 2007 18:56 schreef simmu het volgende:
tvp
maar vintage staat toch voor "ouwe troep"?
Owh...okequote:Op donderdag 5 juli 2007 18:57 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Beaker onze keuken is waar jouw trouwjurk staat.
Dus aan de andere kant van het gangblok, ene kant zithoek, andere kant keuken.
De vintage uit de TT slaat volgens mij op het feit dat het een oud topic is wat nieuw leven in geblazen is.quote:Op donderdag 5 juli 2007 18:56 schreef simmu het volgende:
tvp
maar vintage staat toch voor "ouwe troep"?
oh jaquote:Op donderdag 5 juli 2007 19:48 schreef Brighteyes het volgende:
De vintage uit de TT slaat volgens mij op het feit dat het een oud topic is wat nieuw leven in geblazen is.
Het is geen van beide, de schilder heeft het ergens gekocht maar waar??!!quote:Op donderdag 5 juli 2007 19:18 schreef Wampi het volgende:
Beaker, is het een kleur van Histor of Flexa die je op je muur hebt? Zo ja: hoe heet ie? Ik wil zelf binnenkort een muur in de kleur leem gaan schilderen, ook bruin-grijs achtig, maar de kleur die jij hebt is ook wel errug mooi!
Oh wat grappig, dus jouw keuken is, waar onze tuinkamer isquote:Op donderdag 5 juli 2007 19:10 schreef Beaker het volgende:
Owh...oke![]()
Je komt bij ons binnen ( lange hal ) daarna is daar de woonkeuken, trap op en daar is de u-vormige woonkamer en dan nog een trap op en daar zijn 3 slaapkamers en de badkamer
jammer, ik hoopte meer op het 'kijk! ik heb een huis vol oude en/of cheapo troep, zelf bij elkaar gespaard, ziet het er niet leuk uit met een beetje wewrk?"topicquote:Op donderdag 5 juli 2007 19:48 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
De vintage uit de TT slaat volgens mij op het feit dat het een oud topic is wat nieuw leven in geblazen is.
Je kon er tijdens de bouw wel voor kiezen de keuken boven te nemen, maar de vorige bewoners wilden dat toen nietquote:Op donderdag 5 juli 2007 20:36 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Oh wat grappig, dus jouw keuken is, waar onze tuinkamer is
Wij hebben 2 hoog ook 3 slpkmrs en een badkamer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |