Het met de dag verneukter worden van de COS vind ik een belangerijker onderwerp om over te klagen.quote:Op donderdag 5 juli 2007 03:37 schreef Veulen het volgende:
[..]
Nou en ik vind dit belangrijk![]()
Ik zit gvd in een topic een bericht te tikken dat gewoon achter me langs word dicht gepleurt... En ze had gewoon 45 minuten om 1 regeltje tekst te tikken. Doe dan niks als je zelfs dat niet kan![]()
Klaag daar dan over. Stop met z'n alles is met je stomme smoel te houden en zeg wat je denkt. Doe ik ook en ik kan je verzekeren dat het heerlijk is.quote:Op donderdag 5 juli 2007 03:40 schreef Ian_Nick het volgende:
Het met de dag verneukter worden van de COS vind ik een belangerijker onderwerp om over te klagen.
De COS is alleen interresant als je het volgt.quote:Op donderdag 5 juli 2007 03:40 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Het met de dag verneukter worden van de COS vind ik een belangerijker onderwerp om over te klagen.
En ik kan je vertellen dat ik dat allang heb gedaan.quote:Op donderdag 5 juli 2007 03:41 schreef Veulen het volgende:
[..]
Klaag daar dan over. Stop met z'n alles is met je stomme smoel te houden en zeg wat je denkt. Doe ik ook en ik kan je verzekeren dat het heerlijk is.
Mis je niks als je er 10 mist. Dat zijn er namelijk 5 gevuld met alleen maar rommel. Stomzinnige smiley's, gare bevestigende opmerkingen, dubbele caps en 100x de zelfde vragen.quote:Op donderdag 5 juli 2007 03:43 schreef Prospera het volgende:
De COS is alleen interresant als je het volgt.
Ik werk overdag, dus ik mis zo'n 10 Cossen per dag en van de OP moet ik het ook niet meer hebben.![]()
Van mij mag het ook anders
Best: maar laat mij dan ook even me dingetje zeggen hequote:Op donderdag 5 juli 2007 03:43 schreef Ian_Nick het volgende:
En ik kan je vertellen dat ik dat allang heb gedaan.
Zeer uitgebreid zelfs.
Maar dus niet in de FB.
Tijdje geleden was er een bepaalde user die in elke COS OP een samenvatting gaf van de vorige COS.quote:Op donderdag 5 juli 2007 03:45 schreef Veulen het volgende:
[..]
Mis je niks als je er 10 mist. Dat zijn er namelijk 5 gevuld met alleen maar rommel. Stomzinnige smiley's, gare bevestigende opmerkingen, dubbele caps en 100x de zelfde vragen.
Doe ik toch?quote:Op donderdag 5 juli 2007 03:46 schreef Veulen het volgende:
[..]
Best: maar laat mij dan ook even me dingetje zeggen he![]()
Mits mooie OP.quote:Op donderdag 5 juli 2007 03:47 schreef mootie het volgende:
En een heleboel gezwaai, afspraakjes, afscheidjes........ begroetingen, 7 keer oh wat een mooie OP!
De goede oude tijd van de superianops..... Daar had je nog eens iets aan!quote:Op donderdag 5 juli 2007 03:47 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Tijdje geleden was er een bepaalde user die in elke COS OP een samenvatting gaf van de vorige COS.
Zodat je als je moest bijlezen eigenlijk alleen maar de COS OP's hoeft te lezen.
Ik ben bang dat er nu geen leuke samenvatting meer valt te maken van de meeste COSsen.quote:Op donderdag 5 juli 2007 03:48 schreef mootie het volgende:
[..]
De goede oude tijd van de superianops..... Daar had je nog eens iets aan!
Zelf was ik er helaas geen held in![]()
Nou en dat maakt me pissig. Had niet hoeven gebeuren, fouten mag iedereen best maken. Maar zulke stomme fouten gaan op me zenuwen werken, en dan word ik boos omdat ik de lul ben.quote:Op donderdag 5 juli 2007 03:47 schreef Ian_Nick het volgende:
Doe ik toch?
Mij leek een rel om een weirde SC wissel gewoon een beetje overbodig aangezien er belangerijkere dingen spelen.
En anders de opmerking: Waar is de OP x 30.quote:
Weet ik toch.quote:Op donderdag 5 juli 2007 03:51 schreef Veulen het volgende:
[..]
Nou en dat maakt me pissig. Had niet hoeven gebeuren, fouten mag iedereen best maken. Maar zulke stomme fouten gaan op me zenuwen werken, en dan word ik boos omdat ik de lul ben.
En ja als ik boos ben ben ik niet redelijk, en ja ik ben driftig, en ja het slaat nergens op... Maar dat ben ik. En de volgende keer maak ik me weer druk om iets anders. Maar nu over dit.
Ik zoek ook steeds naar zo'n OP, maar vind hem maar zeldenquote:Op donderdag 5 juli 2007 03:47 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Tijdje geleden was er een bepaalde user die in elke COS OP een samenvatting gaf van de vorige COS.
Zodat je als je moest bijlezen eigenlijk alleen maar de COS OP's hoeft te lezen.
quote:Op donderdag 5 juli 2007 03:52 schreef Veulen het volgende:
[..]
En anders de opmerking: Waar is de OP x 30.
Stelletje kleutersquote:Op donderdag 5 juli 2007 03:51 schreef Ian_Nick het volgende:
Ik ben bang dat er nu geen leuke samenvatting meer valt te maken van de meeste COSsen.
Bovendien behoor ik niet meer tot de COS Regulars, dus dat zou gezeik kunnen opleveren als er een dubbele COS opengaat en die van mij was eerder.
Die OP's worden niet meer gemaakt tegenwoordig.quote:Op donderdag 5 juli 2007 03:52 schreef Prospera het volgende:
[..]
Ik zoek ook steeds naar zo'n OP, maar vind hem maar zelden![]()
Da's toch wat hey, 10 posts lezen en weer bijgeklets voor de hele dag![]()
Dat vind ik hier al erg, laat staan in de COs.quote:Op donderdag 5 juli 2007 03:47 schreef mootie het volgende:
En een heleboel gezwaai, afspraakjes, afscheidjes........ begroetingen, 7 keer oh wat een mooie OP!
Eensch.quote:Op donderdag 5 juli 2007 03:53 schreef Veulen het volgende:
[..]
Stelletje kleuters![]()
Volgens mij kunnen we toe mat 4 of 5 Cossen per dag inplaats van 10 of 15.
Hmm ik heb ooit wel is ergens op een forum zo iets geflikt x 50 ofzo. Daar heb ik dus een ban voor het leven. Tot ik er achter kwam dat het Op IP ging en ik een wisselend IP hebquote:Op donderdag 5 juli 2007 03:52 schreef Ian_Nick het volgende:
Weet ik toch.
Daarom probeerde ik het zo in te dammen.
Ik heb geen zin in een afkoelban voor Veulen.
Vroeger werd je nog netjes naar de SC gestuurd als je dat in de COS liep te doen.quote:Op donderdag 5 juli 2007 03:54 schreef Prospera het volgende:
[..]
Dat vind ik hier al erg, laat staan in de COs.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |