Dat is goed mogelijk... maar wie weet willen ze het wel rustig aan gaan doen.quote:Op woensdag 4 juli 2007 02:37 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
De casting van zowel Dennix als Nadia doet mij een beetje vermoeden dat de redactie niet echt sterke kandiaten meer in het kaartenbakje heeft.
Van Nadia kan ik nog wel begrijpen dat zij uitgekozen is, biedt tegenwicht aan al dat gescheld en geschreeuw, maar die no-body... daar zullen ze toch wel spijt van hebben.quote:Op woensdag 4 juli 2007 02:37 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
De casting van zowel Dennix als Nadia doet mij een beetje vermoeden dat de redactie niet echt sterke kandiaten meer in het kaartenbakje heeft.
Dat ze een andere kant op willen, geloof ik meteen. Maar iemand die binnen de RTL-grenzen past hoeft niet meteen een slapjanus te zijn, of iemand zonder eigen initatief. Dennix en Nadia komen niet offensief over, het is meer passief of achteraf reageren op de anderen. En dat heeft niets te maken met 'een andere kant op'quote:
Hij heeft mij anders allang al overtuigd...dat 'ie niet tof is.quote:Op woensdag 4 juli 2007 02:38 schreef Disana het volgende:
[..]
Iemand die zichzelf erg tof vindt maar de anderen nog even moet overtuigen.
Ik schreef dat vanmiddag nog... dat ze daar Eric voor hebben laten gaan.quote:Op woensdag 4 juli 2007 02:40 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Van Nadia kan ik nog wel begrijpen dat zij uitgekozen is, biedt tegenwicht aan al dat gescheld en geschreeuw, maar die no-body... daar zullen ze toch wel spijt van hebben.
quote:Op woensdag 4 juli 2007 02:41 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik schreef dat vanmiddag nog... dat ze daar Eric voor hebben laten gaan.
Wat Dennis betreft heb je wel gelijk volgens mij, maar van Nadia weet ik dat nog niet zo. Het hoeft niet allemaal met grofverbaal geweld en met terror. Misschien doet Nadia het wel op een slinkse slimme manier.quote:Op woensdag 4 juli 2007 02:41 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Dat ze een andere kant op willen, geloof ik meteen. Maar iemand die binnen de RTL-grenzen past hoeft niet meteen een slapjanus te zijn, of iemand zonder eigen initatief. Dennix en Nadia komen niet offensief over, het is meer passief of achteraf reageren op de anderen. En dat heeft niets te maken met 'een andere kant op'
Eric leverde toch niets meer ...... Hobbelde rond als aangeschoten wildquote:Op woensdag 4 juli 2007 02:41 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik schreef dat vanmiddag nog... dat ze daar Eric voor hebben laten gaan.
Dat jochie heeft totaal geen uitstraling, persoonlijkheid of wat dan ook. Achteraf praatjes, maar dan mogen anderen het nog niet horen.quote:Op woensdag 4 juli 2007 02:42 schreef Ali_Kannibali het volgende:
het is een onzeker jongetje wat een heel image voor zichzelf heeft gemaakt door uiterlijk en praatjes maar wat hij in werkelijkheid niet is.
Hij had niet de hele tijd z'n handen in z'n zakken... En dat is wat ik bedoel: ze hebben er twee keer nix voor in de plaats teruggekregen en dat zal ze misschien nu al spijtenquote:Op woensdag 4 juli 2007 02:45 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Eric leverde toch niets meer ...... Hobbelde rond als aangeschoten wild
Jazeker, Nadia speelt het slimks. Natasia verteld haar over een honing+veren plan en binnen 1 uur is het via Lieken en Huub al weer terug bij Natasia ..... Slinks van Nadia ?quote:Op woensdag 4 juli 2007 02:44 schreef Sug4r het volgende:
[..]
Wat Dennis betreft heb je wel gelijk volgens mij, maar van Nadia weet ik dat nog niet zo. Het hoeft niet allemaal met grofverbaal geweld en met terror. Misschien doet Nadia het wel op een slinkse slimme manier.
Ze was nog maar net in het huis en Brian en Amanda hadden al ruzie. En ik denk dat er morgen nog wel eentje komt.
Daarom heb ik ook een beetje medelijden met ze.quote:Op woensdag 4 juli 2007 02:41 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Dat ze een andere kant op willen, geloof ik meteen. Maar iemand die binnen de RTL-grenzen past hoeft niet meteen een slapjanus te zijn, of iemand zonder eigen initatief. Dennix en Nadia komen niet offensief over, het is meer passief of achteraf reageren op de anderen. En dat heeft niets te maken met 'een andere kant op'
Heeft ze zover ik weet, al die tijd daar nog niet gedaan, ze maakt zich zelfs op, voor het slapen gaan.quote:Op woensdag 4 juli 2007 02:46 schreef Prospera het volgende:
Afschminken is er ook niet meer bij
[afbeelding]
Ja slinks, zo heeft ze wel gemerkt dat ze Lieke niet kan vertrouwenquote:Op woensdag 4 juli 2007 02:47 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Jazeker, Nadia speelt het slimks. Natasia verteld haar over een honing+veren plan en binnen 1 uur is het via Lieken en Huub al weer terug bij Natasia ..... Slinks van Nadia ?
Ik heb het eerder gelezen maar nog niet gezien! Tot nu.... hahaha tis ook zo'n kindje nog!quote:Op woensdag 4 juli 2007 02:49 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Merk op hoe Amanda een kussen tussen haar en Brian heeft gelegd .....
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |