En je klacht is?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:13 schreef GasTurbine het volgende:
Rijd ik net in de stad (Rotterdam): tel ik welgeteld:
6 Politieauto's/busjes
3 Motoragenten
2 Scooteragenten
7 Ambulances
3 Brandweerauto's
1 Brandweerbusje ()
2 Douanebusjes ()
Terreurangst heeft weer eens toegeslagen....![]()
Dat er zo moeilijk wordt gedaan over niets, waarschijnlijk. Een achtergelaten tas/koffer/etc is pas bedreigend als er gegronde redenen zijn om aan te nemen dat er een bom inzit. Alleen het feit dat hij onbeheerd achtergelaten is, is daarvoor niet genoeg reden. En dat er ergens in de wereld iemand met een auto een terminal binnen is gereden zorgt er niet voor dat het dus ook op alle andere plekken waar het zinvol kan zijn om dat te doen meteen zal gaan gebeuren.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:16 schreef tongytongylickylicky het volgende:
En je klacht is?
Ik vroeg het niet aan jou, maar die busjes/ motoren in Rotterdam hebben natuurlijk niets met die terreur dreiging te makenquote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:19 schreef 700MB het volgende:
[..]
Dat er zo moeilijk wordt gedaan over niets, waarschijnlijk. Een achtergelaten tas/koffer/etc is pas bedreigend als er gegronde redenen zijn om aan te nemen dat er een bom inzit. Alleen het feit dat hij onbeheerd achtergelaten is, is daarvoor niet genoeg reden. En dat er ergens in de wereld iemand met een auto een terminal binnen is gereden zorgt er niet voor dat het dus ook op alle andere plekken waar het zinvol kan zijn om dat te doen meteen zal gaan gebeuren.
De kans is groot dat dat wel het geval is, in de buurt van Rotterdam Airport begon men al meteen heel moeilijk te kijken na die gebeurtenis.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:23 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Ik vroeg het niet aan jou, maar die busjes/ motoren in Rotterdam hebben natuurlijk niets met die terreur dreiging te maken![]()
Nee tuurlijk niet, ze zijn toevallig allemaal hun holletje uitgekropen om eten bij de turk om de hoek te gaan halen...quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:23 schreef tongytongylickylicky het volgende:
[..]
Ik vroeg het niet aan jou, maar die busjes/ motoren in Rotterdam hebben natuurlijk niets met die terreur dreiging te maken![]()
Dat heb ik niet gezegd, nooit zelfs.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:23 schreef tongytongylickylicky het volgende:
WIJ WILLEN MEER BLAUW OP STRAAT.....
paar maanden later...
wat doen al die hulpdiensten op straat....
lol
quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:25 schreef 700MB het volgende:
[..]
De kans is groot dat dat wel het geval is, in de buurt van Rotterdam Airport begon men al meteen heel moeilijk te kijken na die gebeurtenis.
quote:Ook op luchthavens als Schiphol en Rotterdam Airport is ,,geen verhoging van het dreigingsniveau''
geconstateerd. ,,Zolang we niets te horen krijgen, blijft alles zoals het is'', liet een woordvoerder van
Rotterdam Airport weten.
quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:27 schreef tongytongylickylicky het volgende:
[..]
Je lult uit je nek....
[..]
![]()
samengevat: bron?quote:'Wij zijn bezig om menselijke andoïden te bouwen om de mensen van Rotterdam te assimileren' liet een woordvoerder van
Rotterdam Airport weten.
Nee.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:27 schreef tongytongylickylicky het volgende:
[..]
Je lult uit je nek....
[..]
![]()
quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:32 schreef Bastoenie het volgende:
Vandaag heeft de Spoorwegpolitie een bezoekje gebracht aan een schroothandel in Rotterdam en een woning in Barendrecht. De administratie, computers, diverse auto’s en een boot werden in beslag genomen. De politie nam ook een groot geldbedrag in contanten beslag. De schroothandelaar wordt ervan verdacht gestolen koper te hebben opgekocht en daarmee financieel voordeel te hebben behaald.
In januari startte de Spoorwegpolitie een onderzoek naar koperdiefstal op het spoor. Ze kwamen door middel van het onderzoek de schroothandelaar op het spoor. De schroothandelaar is een 39-jarige man uit Barendrecht. De schroothandelaar wordt ervan verdacht valsheid in geschrifte, heling en witwaspraktijken te hebben gepleegd. De Spoorwegpolitie krijgt steun van Financieel specialisten van de Nationale Recherche van het KLPD en digitaal rechercheurs van Politie Rotterdam-Rijnmond.
Koperdiefstal op het spoor zorgt voor een grote maatschappelijke impact. Door de diefstal lopen treinreizigers vertraging op en vervoerders over het spoor ondervinden veel financiële schade. Vorig jaar waren er 132 meldingen van verstoring op het spoor door koperdiefstal. Sinds januari dit jaar bedraagt het aantal meldingen 90. Tot nu toe hield de Spoorwegpolitie dit jaar negen koperdieven aan.
Hiervoor was dat
Beetje uitgelult jochie?quote:
quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:34 schreef tongytongylickylicky het volgende:
[..]
Beetje uitgelult jochie?![]()
pas je vanmiddag op als je uit school komt, wie weet komt Osama je halen![]()
Het blijft natuurlijk menselijk om nu voor dingen uit te gaan kijken waar je eergister niks van merkte, angst is bij mensen maar moeilijk te beheersen.quote:Een stoptrein tussen de stations Vlaardingen Oost en Schiedam Nieuwland is om 13.15 uur ontruimd na de vondst van een verdacht pakketje in de trein. Het bleek al korte tijd later loos alarm, meldde spoorbeheerder ProRail. Na een half uur kon de trein verder rijden.
Jochie...dat met verdachte pakketjes speelt al jaren, dat is niet van de laatste paar dagenquote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:39 schreef GasTurbine het volgende:
[..]
[..]
Het blijft natuurlijk menselijk om nu voor dingen uit te gaan kijken waar je eergister niks van merkte, angst is bij mensen maar moeilijk te beheersen.
En dat denigrerende toontje mag ook wel weggelaten worden.
Dus er staat elke dag wel een bericht over een verdacht pakketje?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:43 schreef tongytongylickylicky het volgende:
[..]
Jochie...dat met verdachte pakketjes speelt al jaren, dat is niet van de laatste paar dagen![]()
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |