Dankjewel. Was best leuk om te doenquote:Op zondag 21 oktober 2007 23:26 schreef Maria44 het volgende:
Disana, complimentenhele leuke nieuwe start van de updates!
Dank tipschquote:Op zondag 21 oktober 2007 23:29 schreef tipsch het volgende:
Hier dan nog maar eens. Mooie OP Disaan. Tekst in de plaatjes is leuk gezet. (Klein corps, zonder anti-aliasing.)![]()
Fijn om te lezen, beequeen. Was best leuk als major updater zelf dat topic te kunnen/mogen openen.quote:Op zondag 21 oktober 2007 23:30 schreef beequeen het volgende:
Geweldige Op in de Update Disana, complimenten.![]()
Ik heb eventueel nog heel mooie geoptimaliseerde pixelfonts voor je. Ah, er zijn ook heel veel freeware resources voor dat soort fonts, bedenk ik me.quote:Op zondag 21 oktober 2007 23:38 schreef Disana het volgende:
[..]
Dank tipschJa ik dacht, laat ik het eens anders doen dat tekst boven of onder de plaatjes. Zonder anti-alias kun je ze nog leuk klein houden ook.
Dankjewel kybe.quote:Op zondag 21 oktober 2007 23:30 schreef kybe het volgende:
Hele mooie Op Disana.
Ik had het van de week nog over de fantastische streamverslagen bij BB1,jouw Op is van hetzelfde kaliber.![]()
Ehm... voor wat ik doe gebruik ik legaal verkregen fontsquote:Op zondag 21 oktober 2007 23:43 schreef tipsch het volgende:
[..]
Ik heb eventueel nog heel mooie geoptimaliseerde pixelfonts voor je. Ah, er zijn ook heel veel freeware resources voor dat soort fonts, bedenk ik me.
http://www.fontsforflash.com/
http://www.miniml.com/ <-- te kek, écht!
onderaan de index pagina van miniml staan:quote:Op zondag 21 oktober 2007 23:50 schreef Disana het volgende:
[..]
Ehm... voor wat ik doe gebruik ik legaal verkregen fonts![]()
Silkscreen is een mooi klein gratis lettertype, en in de BM reeks zitten ook heel leuke.
Die eerste heb ik, bij die tweede zal ik eens kijken. Ik kan mijn lieveling BM Solid trouwens niet zo snel op het net vinden... ach geeft ook niet.quote:Op zondag 21 oktober 2007 23:56 schreef tipsch het volgende:
[..]
onderaan de index pagina van miniml staan:
uni 05_53, uni 05_54, uni 05_63, uni 05_64 gratis
ook fontsforflash biedt freebies aan. ze zijn leuk![]()
Ik ken die niet. tehehe, geinig dat meer mensen "pixelfucken" met fonts. ik ben een echte fonthboer overigens, dus als je eens wat nodig hebt.quote:Op zondag 21 oktober 2007 23:59 schreef Disana het volgende:
[..]
Die eerste heb ik, bij die tweede zal ik eens kijken. Ik kan mijn lieveling BM Solid trouwens niet zo snel op het net vinden... ach geeft ook niet.
http://bitmapmania.m78.com/sb/log/eid30.htmlquote:Op maandag 22 oktober 2007 00:03 schreef tipsch het volgende:
[..]
Ik ken die niet. tehehe, geinig dat meer mensen "pixelfucken" met fonts. ik ben een echte fonthboer overigens, dus als je eens wat nodig hebt.of als je sterke fonts aan te bieden hebt
![]()
Deze is speciaal voor jou gemaakt?quote:Op maandag 22 oktober 2007 00:15 schreef Disana het volgende:
[..]
http://bitmapmania.m78.com/sb/log/eid30.html
En nu hou ik erover op, het is hier hartstikke OT![]()
Toen ik tijdens BB5 kritiek had op de hoeveelheid plaatjes van AM & MA (oid) was dat aanleiding tot een hetze tegen mij.quote:Op maandag 22 oktober 2007 01:38 schreef APK het volgende:
Ik ben ontzettend blij dat er mensen zijn die de moeite nemen om updates te geven, maar ik vind nog steeds dat er veel te veel caps in de updates staan mbt tot totaal onbelangrijke dingen.![]()
Beetje lastig als je een paar dagen weg bent geweest.quote:Op maandag 22 oktober 2007 14:38 schreef Disana het volgende:
Plaatjes zijn inherent aan updates en ik vind niet dat ik overbodige plaatjes toevoeg. Mensen die niet tevreden zijn, kunnen ook de OP's van COSsen lezen.
Tja, dan wordt het moeilijk... is VOL misschien iets voor je?quote:Op maandag 22 oktober 2007 18:45 schreef APK het volgende:
[..]
Beetje lastig als je een paar dagen weg bent geweest.
De bedoeling van het update topic was juist om niet alle COS-en te hoeven lezen.
Nee.quote:Op maandag 22 oktober 2007 18:52 schreef Disana het volgende:
Tja, dan wordt het moeilijk... is VOL misschien iets voor je?![]()
Moet ook niet gemakkelijk voor je zijn APK, om autistisch te zijn. Goede directe communicatie is niet altijd even eenvoudig. Het is ook niet erg.quote:Op maandag 22 oktober 2007 18:56 schreef APK het volgende:
[..]
Nee.
Ga maar gewoon lekker door, ik ben dat autistische gedoe alweer zat.
Dank Pave. Ik zit er niet mee, ik hoor vaker dat mensen graag wat plaatjes zien. En natuurlijk krijg je dan meer plaatjes op een pagina die verder maar weinig text-only posts bevat.quote:Op maandag 22 oktober 2007 22:09 schreef Pavement het volgende:
Top Disaan, en ik vind het geen probleem die laad tijd, wat is een minuut op een leven, liever 1 minuut wachten dan alle cossen doorlezen,
Ik wacht liever een halve minuut, of nog liever 20 seconden.quote:Op maandag 22 oktober 2007 22:09 schreef Pavement het volgende:
liever 1 minuut wachten dan alle cossen doorlezen,
Wat maakt het uit, als je iets wil weten moet je geduld hebben, als je bij het frietkot sta wacht je ook tot je friet klaar is en niet binnen 20sec dan is ie minder lekkerquote:Op dinsdag 23 oktober 2007 11:00 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ik wacht liever een halve minuut, of nog liever 20 seconden.
YWquote:
Op deze manier wordt het nooit wat natuurlijk. (----quote--------). Slaap lekker verder kz.quote:Op woensdag 24 oktober 2007 17:24 schreef kleinzusje het volgende:
Men wijkt af van het onderwerp, maakt het persoonlijk.............
Waar gaat het om![]()
Er zijn mensen die graag bijlezen, druk zijn, geen snelle verbinding hebben etc.
De users die vragen of het aantal caps kan worden verminderd. Geven keer op keer blijk van waardering, maar hebben last van de traagheid mbt de functie van het snelle bijlezen. Ze geven de schrijfster van de updates een tip, advies............. om het update plezier te verhogen. Deze tip wordt niet gezien als tip, maar als persoonlijke aanval.................. Dus, het goed bedoelde commentaar wordt niet gezien als "mee te nemen" verbeterpunt........... maar als afstraffen..........
Zonde en dom![]()
Updates maak je voor de bijlezer, ipv 100 kusjes geven ze complimenten + suggesties........... wordt niet opgepikt.................. ------
Zeer jammer en![]()
ALs je het druk hebt moet je geen updates gaan lezen. Verder vind ik dat je het een beetje uit zn verband trekt.quote:Op woensdag 24 oktober 2007 17:24 schreef kleinzusje het volgende:
Men wijkt af van het onderwerp, maakt het persoonlijk.............
Waar gaat het om![]()
Er zijn mensen die graag bijlezen, druk zijn, geen snelle verbinding hebben etc.
De users die vragen of het aantal caps kan worden verminderd. Geven keer op keer blijk van waardering, maar hebben last van de traagheid mbt de functie van het snelle bijlezen. Ze geven de schrijfster van de updates een tip, advies............. om het update plezier te verhogen. Deze tip wordt niet gezien als tip, maar als persoonlijke aanval.................. Dus, het goed bedoelde commentaar wordt niet gezien als "mee te nemen" verbeterpunt........... maar als afstraffen..........
Zonde en dom![]()
Updates maak je voor de bijlezer, ipv 100 kusjes geven ze complimenten + suggesties........... wordt niet opgepikt.................. -----
Zeer jammer en![]()
quote:Op woensdag 24 oktober 2007 18:51 schreef tipsch het volgende:
[..]
Op deze manier wordt het nooit wat natuurlijk. (----quote--------). Slaap lekker verder kz.![]()
Nopequote:Op woensdag 24 oktober 2007 20:43 schreef Pavement het volgende:
[..]
ALs je het druk hebt moet je geen updates gaan lezen. Verder vind ik dat je het een beetje uit zn verband trekt.
Updates met of zonder plaatjes discussie. hier verder ?
Thx, Prossiequote:Op woensdag 24 oktober 2007 21:38 schreef Prospera het volgende:
Bij mij laden die plaatjes in de update inderdaad vreselijk langzaam, dat vind ik ook lastig.
Ik maak een OP meestal alleen als ik een COS bijna helemaal heb gevolgd, aangezien ik zelf erg visueel ben ingesteld doe ik de samenvatting met mijn eigen caps aangevult met korte verklarende teksten.
Voor een tekstuele zuivere samenvatting zou ik quotes van andere COSsers moeten kopiëren, en plakken, daar heb ik dan verschillende vensters voor nodig en dat kost me tijd, vooral 's nachts heb ik daar niet zoveel trek in.
Zo'n OP maken kost me zo'n 20 minuten en dat vind ik zelf wel meer dan voldoende.
Ik vind het ook prima om die OP's niet meer te posten in de Updates.
No problems![]()
Maar inderdaad het laden van de updates is duidelijk lastig op het moment.
Deze discussie is eerder aan de orde geweest. Ik post allang veel minder plaatjes - en dan spreek ik uiteraard alleen voor mijn eigen updates. Vandaar dat ik het op zijn minst opmerkelijk vind dat hij weer wordt gevoerd op het moment dat er een nieuwe Updates is.quote:Op woensdag 24 oktober 2007 21:39 schreef Gert het volgende:
Sjongejonge zeg... máákt APK eens een keer een normale, opbouwend bedoelde opmerking, loopt zelfs dát nog uit op gezeik.![]()
Wel jammer dat er niet iets meer mee gedaan wordt, een kleine geste had m.i. best gekund.
Ook ik waardeer de updates zeer, maar ook ik vindt die pagina's met op den duur vele tientallen plaatjes vaak net een beetje too much. Wat niet wil zeggen dat er helemaal geen foto's meer geplaatst zouden moeten worden, alleen iétsje minder.
En dat bedoel ik "als user".
Als mod, een opmerking voor KZ: waarom negeer je Disana nou niet gewoon. Gezien de voorgeschiedenis tussen jullie en je ban, is het onverstandig dat je je in deze discussie mengt, met zulk een persoonlijk gericht venijn bovendien.
quote:Op woensdag 24 oktober 2007 21:48 schreef Disana het volgende:
[..]
Deze discussie is eerder aan de orde geweest. Ik post allang veel minder plaatjes - en dan spreek ik uiteraard alleen voor mijn eigen updates. Vandaar dat ik het op zijn minst opmerkelijk vind dat hij weer wordt gevoerd op het moment dat er een nieuwe Updates is.
Jouw 'geste' is dus allang gemaakt.
quote:Op woensdag 24 oktober 2007 21:39 schreef Gert het volgende:
Sjongejonge zeg... máákt APK eens een keer een normale, opbouwend bedoelde opmerking, loopt zelfs dát nog uit op gezeik.![]()
Welke normale opmerking bedoel je, Gert?quote:Op maandag 22 oktober 2007 18:56 schreef APK het volgende:
Nee.
Ga maar gewoon lekker door, ik ben dat autistische gedoe alweer zat.
Probeer je nou nóg een keer te scoren met die opmerking?quote:Op woensdag 24 oktober 2007 21:58 schreef tipsch het volgende:
[..]
[..]
Welke normale opmerking bedoel je, Gert?![]()
![]()
Mijn verwijzing naar vol was een serieuze. Daar kun je de hele dag door korte verslagen lezen. Weliswaar ook met plaatjes, maar de topics zijn daar veel sneller vol dus dat leest gemakkelijker.quote:Op woensdag 24 oktober 2007 22:22 schreef Gert het volgende:
[..]
Probeer je nou nóg een keer te scoren met die opmerking?
Lees de eerste posts maar waar de hoeveelheid plaatjes aangekaart werden. Hele normale toon.
Pas toen Disana APK naar VOL verwees, volgde de door jou gequote post.
1. Qua VOL opmerking, geloof ik niks vanquote:Op woensdag 24 oktober 2007 22:31 schreef Disana het volgende:
[..]
Mijn verwijzing naar vol was een serieuze. Daar kun je de hele dag door korte verslagen lezen. Weliswaar ook met plaatjes, maar de topics zijn daar veel sneller vol dus dat leest gemakkelijker.
Het is hier inderdaad zo gegroeid dat er geen reguliere streamverslagen zijn en alleen updates. Ik begrijp nu van avonne dat we geen updates schrijven maar verslagen. Die indruk heb ik zelf niet, ik kies mijn onderwerpen wel met het oog op eventueel spelverloop.
Mijn voornaamste hoop op dit moment is dat anderen dit lezen en ook eens de moeite nemen een update of verslag te schrijven. Dan zullen we zien wat de voorkeur van lezers en andere schrijvers is.
Mijn OP probeer ik als een verhaal te maken:quote:Op woensdag 24 oktober 2007 21:41 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Thx, Prossie
Ik houd ook van plaatjes, zoals je weet![]()
Maar als bijlezers er veel last van hebben is het mooi dat ze dat aangeven............. niet zonder, maar minder........
Als ik nog updates had gemaakt, zou ik er naar luisteren en gewoon mn aantal verminderen![]()
KZ
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |