Ik kan me voorstellen dat hij graag de hele dag bij Karin ligt, maar het kan hem toch niet ontgaan dat dat op zich niet echt bevordelijk is voor een gezonde relatie in de groep. Van Karin vind ik het ook niet erg verstandig dat ze het zo toelaat, die knul (dat knulletje) zal toch ook gevoel hebben, en een uurtje tegen een vrouw aanliggen zal hem toch ook niet koud laten lijkt mij.
Als ik naar mezelf kijk, en ik zou 'al' 20 dagen mijn vrouw niet gezien hebben, zou ik het weliswaar wel erg leuk vinden om tegen een andere vrouw aan te gaan liggen, maar het zou MIJ niet koud laten.
Als je de kant van Karin bekijkt; als ik haar vent was, zou ik het toch niet zo'n prettig idee vinden als zij daar de halve dag met een andere knul in bed zou liggen. In de tussentijd hoor je de kinderen al vragen "pappa, wat doet die meneer daar bij mamma in bed?"
Nee, niet jaloers
Graag de mening van het forum
Maurice is niet interessant.
Geen topic waard dus en eigenlijk ook geen reactie
Groetjes
Blijft het feit dat hij niet veel doet of zegt (denk maar aan de terapuitische manier waarop hij naar Willem luisterde toen deze in tranen was), weinig dipegang heeft (maar dat geldt voor meer mensen in het BB huis) en dat wat hij doet met karin wel een beetje vies is.
Het is natuurlijk wel zo dat hij zich lekker op de vlakte houd en daardoor geen vijanden maakt...is dat de manier om 250k binnen te halen?
Ik wet het niet, ik weet het niet.
quote:
op 10-10-1999 om 10:59 PM schreef Beeezzz (onder andere) het volgende:Sinds hij de vorige weekopdacht zo handig en inventief heeft opgelost is hij behoorlijk in mijn achting gestegen, ook vond ik hem leuk in de weer met de lijm en de haarplukjes.
Dat idee kwam van Willem, Maurice voerde het gedienstig uit.
quote:
op 10-11-1999 om 01:51 AM schreef Roache het volgende:
Die Maurice...
Zonder dollen, wanneer zagen we nu voor het laatst op de Nederlandse televisie zo'n geluk uitstralend simpel zieltje met ZO'N LIJF zich klunzig in een toga hijsen onderwijl geaaid wordend door een lieverd die hem onder haar matriarchische vleugels heeft genomen, zeuren over negen flessen aanmaaklimo? Nimmer lief forum, nimmer!
Is dit niet iets om te koesteren? Vind ik wel. En wat maakt dat kapsel dan nog uit? Niks toch?!
Het woord matriarchische moet ik toch echt even opzoeken...zoek..zoek(in van Dale)
Matriarchaat---rechtstoestand waarbij de kinderen tot de stam der moeder behoren,haar naam krijgen en ook al haar spullen erven
????? Ik kan dat niet meteen in jouw betoog plaatsen, moet je toch eens uitleggen Of wil Maurice Karin als moeder dan erft hij alsnog de Hfl 250.000 mocht ze al winnen
En bespeur ik bij jou enige vorm van genegenheid richting Maurice
Roache?? (vooral daar waar het zijn lichaam betreft) Of zie/lees ik dat verkeerd
groeten
Rob uit
Alkmaar - zuid
[Dit bericht is gewijzigd door R@b (Datum 11 Oktober 1999).]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |