Hou je bek toch man! Hij organiseert dit en heeft een gebroken vinger, niet meer dan logisch dat hij niet mee doet.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 19:45 schreef tonythewiseguy het volgende:
erg zwak van huub dat hij na 1 minuut al ermee kapte
Hij mag niet mee doen, net als Natasja.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 19:45 schreef tonythewiseguy het volgende:
erg zwak van huub dat hij na 1 minuut al ermee kapte
Dat is dan Robert2006.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 19:46 schreef mazaru het volgende:
Heeeeee is Peter een drillsergeant??
Ik hoor zeggen: "Goed zo prinsesje!!"
Mocht niet mee doen van de redactie.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 19:45 schreef tonythewiseguy het volgende:
erg zwak van huub dat hij na 1 minuut al ermee kapte
Ik wou dat jij een beetje op hem leek en eindelijk eens met dat domme gezwam kaptequote:Op zaterdag 30 juni 2007 19:45 schreef tonythewiseguy het volgende:
erg zwak van huub dat hij na 1 minuut al ermee kapte
quote:Op zaterdag 30 juni 2007 19:47 schreef wolferl het volgende:
Denniks heeft zijn eigen glazen ingegooid, als hij Huub's vingers niet had gebroken dan had die ook mee kunnen doen. Boontje komt op zijn loontje. En Huub doet dit fokking briljant.
ik snap dat je er gefokt van raakt dat ie het zo vaak herhaalt, maar sommige zeuren tog ook steeds over dennis of amanda enz, en dat mag wel?quote:Op zaterdag 30 juni 2007 19:46 schreef Kinga het volgende:
[..]
Hou je bek toch man! Hij organiseert dit en heeft een gebroken vinger, niet meer dan logisch dat hij niet mee doet.
Vrijgezellen feest van Jaapquote:Op zaterdag 30 juni 2007 19:46 schreef Lobasca het volgende:
Wat is er loos. Kan iemand mij even in een zin uitleggen please?
Bootcamp voor Japio, dir is zijn vrijgezellenfeest.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 19:46 schreef Lobasca het volgende:
Wat is er loos. Kan iemand mij even in een zin uitleggen please?
Hear, hear, klote kloons.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 19:47 schreef pullup het volgende:
[..]
Ik wou dat jij een beetje op hem leek en eindelijk eens met dat domme gezwam kapte
ja, ik ook...... maar die gast was al enorm aan het afgegeven en vaag aan het praten tegen Japie, voordat dit allemaal begon in de tuin.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 19:45 schreef mootie het volgende:
Ik vind het best sneu voor Jaap dat 1 van zijn vrienden zich zo opstelt.
Dan moet hij er zich ook buiten houden en niet met de tuinslang zijn huisgenoten nat gaan staan te spuiten.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 19:47 schreef pullup het volgende:
[..]
Ik wou dat jij een beetje op hem leek en eindelijk eens met dat domme gezwam kapte
Ik denk dat hij wel had mee willen doen.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 19:49 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Dan moet hij er zich ook buiten houden en niet met de tuinslang zijn huisgenoten nat gaan staan te spuiten.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |