De AH XL ?quote:Op zondag 22 juli 2007 15:59 schreef Alexxxxx het volgende:
Sint Jacobsstraat
* Alexxxxx kwam vroeger erg veel bij de treinenpassage
A-Ha is ook een puikende winkel btw.
Ken ik niet!quote:Op zondag 22 juli 2007 16:14 schreef Alexxxxx het volgende:
nee zegDat heet gewoon Miro
de A-Ha! De boekwinkel!
nee, een Marcel Fokkens.quote:Op zondag 22 juli 2007 16:15 schreef Alexxxxx het volgende:
Staat er een Vrieswijk aan het roer?
Ja kloptquote:Op zondag 22 juli 2007 16:34 schreef blaaatkipje het volgende:
die sleutelmaker zit toch tov de frappant en nina enzo? kijk je tegen een mooi geveltje aan dan
Die zit toch in twee straten (op de hoek van Peperstraat en Wirdummerdijk)?quote:Op zondag 22 juli 2007 09:21 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Het is in de zelfde straat als bakker bart.
En Bakker, uw slager!quote:Op zondag 22 juli 2007 15:51 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Repelsteeltje?
Treinpassasge? ( miniatuur winkel ofzo)
Boards r us ?
Optyfen met die kutfietsers.quote:Op zondag 22 juli 2007 20:03 schreef Merson het volgende:
Ze zijn nu wel bij de rotondes voorrang aan het geven aan de fietsers, maar zouden ze ook wat gaan doen aan alle gaten die tussen fietspad en asfalt zitten? Misschien wordt Leeuwarden dan nog een keer een fijne stad om te fietsen.
De gemiddelde fietser in Leeuwarden is toch al suicidaal genoeg om er maar van uit te gaan dat hij/zij voorrang heeft op een rotonde (of een willekeurig stuk ander weg), verplicht voorrang geven op een aantal rotondes veranderd daar weinig aan - leidt mijns inziens alleen maar tot meer verwarring onder alle verkeersdeelnemers.quote:Op zondag 22 juli 2007 22:42 schreef justmattie het volgende:
duhh dat is de opzet van het hele voorrangverhaal, stimuleren om meer op de fiets te gaan
Ik ben helemaaaaaaaaal voor!!! Anders duurtut een eeuw voordat je een rondje hebt gefietst!!!quote:Op zondag 22 juli 2007 22:51 schreef Paladijn het volgende:
[..]
De gemiddelde fietser in Leeuwarden is toch al suicidaal genoeg om er maar van uit te gaan dat hij/zij voorrang heeft op een rotonde (of een willekeurig stuk ander weg), verplicht voorrang geven op een aantal rotondes veranderd daar weinig aan - leidt mijns inziens alleen maar tot meer verwarring onder alle verkeersdeelnemers.
Probleem is dat Leeuwarden sowieso al moeilijk uit te komen is met de auto, nog meer en vooral drukkere rotondes fietsers voorrang geven verergert dat alleen maar. Als ik de stadhet centrum in wil pak ik sowieso al de fiets omdat er geen doorkomen aan is met de auto... en het centrum m.i. redelijk fietsvriendelijk is.
denkut niet... (herkenning...) maar ik loop wel iedere dag in de pauze van mn werk doort centrum!quote:Op maandag 23 juli 2007 16:14 schreef Edwinuss het volgende:
Ik ben echt benieuwd of ik jullie mensen als eens heb gezien in de stad ofzoof we elkaar zouden herkennen?
En waar werk je dan?quote:Op maandag 23 juli 2007 16:16 schreef ggiirrll het volgende:
[..]
denkut niet... (herkenning...) maar ik loop wel iedere dag in de pauze van mn werk doort centrum!![]()
Achmea (dus dan heb je nog aardig wat keus! hahaquote:
Ik zal eens oplettenquote:Op maandag 23 juli 2007 16:21 schreef ggiirrll het volgende:
[..]
Achmea (dus dan heb je nog aardig wat keus! haha)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |