de meeste hebben wij vorig jaar al gehadquote:Op woensdag 27 juni 2007 23:36 schreef SuperHarregarre het volgende:
Zo, hoe staat het met de Amsterdamse transfers?
Save the best for lastquote:Op woensdag 27 juni 2007 23:36 schreef SuperHarregarre het volgende:
Zo, hoe staat het met de Amsterdamse transfers?
Och och och komen ze met hun praatjes hoorquote:Op woensdag 27 juni 2007 23:36 schreef SuperHarregarre het volgende:
Zo, hoe staat het met de Amsterdamse transfers?
ja ik ook, we zijn nog teveel afhankelijk van die jongen. Ik zou ook niet weten welke vervanger er voor hem zou moeten komen.quote:Op woensdag 27 juni 2007 23:40 schreef MaxC het volgende:
Als De Mul alleen weggaat, gaan we een leuk seizoen beleven. In 2007 waren we gewoon de beste ploeg, we hebben nu eindelijk een goed ingespeeld team.
Als Sneijder weggaat, vrees ik het ergste
DICKOH, MARTIN WAAR BEN JE MEE BEZIG ??????quote:'Ajax heeft belangstelling voor Dickoh, Beerens dichtbij overgang'
--------------------------------------------------------------------------------
27 juni 2007 - door redacteur Gerard Verhagen
Ajax heeft een oogje laten vallen op Francis Dickoh. Dat melden bronnen binnen de Amsterdamse club aan Ajax Online. De 24-jarige verdediger zou bij Ajax de opvolger moeten worden van de naar Juventus vertrokken Tsjech Zdenek Grygera. Ajax zal ongeveer twee miljoen euro voor Dickoh op tafel moeten leggen. De speler van FC Utrecht zou een overgang naar Amsterdam wel zien zitten.
Verder meldt de Britse tabloid The Sun dat Roy Beerens dichtbij een overgang naar Ajax zou zijn. In de deal zou Ajacied Kenneth Perez betrokken moeten worden en in dat geval zal landskampioen PSV nog anderhalf miljoen euro bij moeten leggen. Beerens moet de opvolger worden van rechtsbuiten Tom De Mul, die zo goed als zeker naar het Spaanse Sevilla vertrekt.
quote:Op woensdag 27 juni 2007 23:39 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Och och och komen ze met hun praatjes hoor
Jullie hebben de transfers harder nodig dan ons.
Allemaal onzin.quote:Op woensdag 27 juni 2007 23:44 schreef toma het volgende:
[..]
DICKOH, MARTIN WAAR BEN JE MEE BEZIG ??????
Hoezo ouwe meuk oprakelen.quote:Op woensdag 27 juni 2007 23:44 schreef toma het volgende:
[..]
DICKOH, MARTIN WAAR BEN JE MEE BEZIG ??????
ajax online?quote:Op woensdag 27 juni 2007 23:44 schreef toma het volgende:
[..]
DICKOH, MARTIN WAAR BEN JE MEE BEZIG ??????
F¤y¤noord met P¤t¤r Bo$zquote:Op woensdag 27 juni 2007 23:45 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
![]()
We kopen ons gewoon naar de top.![]()
![]()
quote:
vind je ? Je kunt beter op een eerlijke manier ten onder gaan. Dan door een investeerder naar de CL gepompt te worden.quote:
Allemaal rotzooi, zulke sites.quote:Op woensdag 27 juni 2007 23:47 schreef toma het volgende:
[..]
jep
http://www.ajaxonline.org/5384.htm
http://ajax.blieb.nl/arti(...)htbij_overgang_.html
Niet zeiken, wij hebben een talentpool, jullie zijn een beursgenoteerde onderneming.quote:Op woensdag 27 juni 2007 23:52 schreef toma het volgende:
[..]
vind je ? Je kunt beter op een eerlijke manier ten onder gaan. Dan door een investeerder naar de CL gepompt te worden.
straks hebben wij barclays en een bankdirecteur die fan is van Ajaxquote:Op woensdag 27 juni 2007 23:58 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Niet zeiken, wij hebben een talentpool, jullie zijn een beursgenoteerde onderneming.![]()
AFC AEX![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |