 
		 
			 
			
			
			iddquote:Op woensdag 27 juni 2007 21:50 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Jaap gaat straks schrikken als er een nieuwe ppoll is.
 
			 
			
			
			en met z'n handen in z'n zakken onder een Hummer komen.quote:Op woensdag 27 juni 2007 21:51 schreef CoT het volgende:
Dennis moet lekker alleen gaan
 
			 
			
			
			Joh ???quote:
 
			 
			
			
			In de PC Hoofstraat niet gek veel.quote:Op woensdag 27 juni 2007 21:51 schreef Frasier het volgende:
Wat een smerig verwend hoeren-nest is Amanda! "Wat kan je kopen voor 400 euro?"
 
			 
			
			
			Dat is nog nooit anders geweestquote:Op woensdag 27 juni 2007 21:52 schreef Kinga het volgende:
Amanda wil alles zelf houden.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik ook. Misselijke graaiers.quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			ik zou gaan voor www.aanrandjaap.nlquote:Op woensdag 27 juni 2007 21:53 schreef webextreme.nl het volgende:
Zou ik www.kneusjaap.nl registreren?
 
			 
			
			
			doenquote:Op woensdag 27 juni 2007 21:53 schreef webextreme.nl het volgende:
Zou ik www.kneusjaap.nl registreren?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			prima plan... zal ik wel es logjes gaan schrijven over die aanranderquote:Op woensdag 27 juni 2007 21:53 schreef webextreme.nl het volgende:
Zou ik www.kneusjaap.nl registreren?
 
			 
			
			
			Staat die niet al op naam van Jaap?quote:Op woensdag 27 juni 2007 21:53 schreef webextreme.nl het volgende:
Zou ik www.kneusjaap.nl registreren?
 
			 
			
			
			Ik hoorde het ook.quote:Op woensdag 27 juni 2007 21:54 schreef Peter6000 het volgende:
Ja, dus toch 300.000 euro boete (in totaal) voor Huub.
En volgens mij heeft hij zijn 10.000 euro gewoon van zijn pappie gekregen.
 
			 
			
			
			Het was de manier waarop ze dat zei en die blik erbij. Verwend kut-kind dat 't is. Ze zouden haar is een paar jaar in de rimboe moeten stoppen.quote:
 
			 
			
			
			Ja!quote:Op woensdag 27 juni 2007 21:53 schreef webextreme.nl het volgende:
Zou ik www.kneusjaap.nl registreren?
 
			 
			
			
			ja, laat je maar gaan!quote:Op woensdag 27 juni 2007 21:55 schreef Desii het volgende:
[..]
prima plan... zal ik wel es logjes gaan schrijven over die aanrander
 
			 
			
			
			Dat interesseert Brian geen fluit. Ik kan me niet herhinneren dat hij iemand buiten BAN iets gegund heeft buiten jaap zijn huwelijksreis danquote:Op woensdag 27 juni 2007 21:54 schreef akveor het volgende:
Huub zou nu tegen Brian moeten zeggen: Als jij Amanda niet kan omlullen dan is het jou schuld dat ie down de drain gaat Brian.
 
			 
			
			
			Hij is erg verongelijkt dat hij wel een boete heeft, en sommige andere niet.quote:Op woensdag 27 juni 2007 21:55 schreef noekje het volgende:
Huub is boos en chagerijnig. Hij wil de sfeer nog veel verrotter maken.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Preciesquote:Op woensdag 27 juni 2007 21:56 schreef BarryK het volgende:
Amanda en Brain doen alsof het alleen maar Huub z'n schuld is. A. zegt tegen Lieke dat ze is tegen dr vriendje moet optreden, maar Brian praat Amanda ook niet om om op Jaap te stemmen.
 
			 
			
			
			Dan laat ie wel iets voor Jaap down de drain gaan....en kan het tegen hem gebruikt worden....quote:Op woensdag 27 juni 2007 21:56 schreef Anderkeertje het volgende:
[..]
Dat interesseert Brian geen fluit. Ik kan me niet herhinneren dat hij iemand buiten BAN iets gegund heeft buiten jaap zijn huwelijksreis dan
 
			 
			
			
			Natuurlijk moet Brian gaan want Amanda wil voor 4000 euro nog mooiere oorbellen dan Lieke van Huub heeft gekregen en voor 400 kan je nog geen sjaaltje kopen.quote:Op woensdag 27 juni 2007 21:52 schreef Kinga het volgende:
Amanda wil alles zelf houden.
 
			 
			
			
			Een kilo veren of een kilo loodquote:Op woensdag 27 juni 2007 21:57 schreef mootie het volgende:
Brian: Wat weegt nou zwaarder meer?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dan moet hij eens in de spiegel kijken en dan ziet hij aan wie hij dit alles heeft te dankenquote:Op woensdag 27 juni 2007 21:56 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Hij is erg verongelijkt dat hij wel een boete heeft, en sommige andere niet.![]()
 
			 
			
			
			Nee, dat is Natasia. Huub zegt net dat hij zijn boete terecht vindt. En Dennis heeft ook de boete gehad.quote:Op woensdag 27 juni 2007 21:56 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Hij is erg verongelijkt dat hij wel een boete heeft, en sommige andere niet.![]()
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |