Ik weet zeker dat Albers ook maximum attack z'n best doetquote:Op vrijdag 29 juni 2007 10:32 schreef Bernard0s het volgende:
Trulli gaat goed.
En hij staat nog boven Sutil.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 10:42 schreef sanger het volgende:
2 tienden van de STR's is zo slecht niet dacht ik
Ik ook, alleen niet met deze Spyker. De nieuwe weer wel.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 10:45 schreef Bernard0s het volgende:
Ik ben al lang tevreden als CA voor Sutil blijft en in de race en kwali sneller is, moet lukken denk ik. Ik heb er nog steeds vertrouwen in dat het goed gaat komen.
Ik ben blij dat er ook nog mensen zijn (met verstand van F1) die het wel willen opnemen voor Albers. I totally agree met je punt. Albers heeft gewoon tijd nodig om zich aan te passen. Kovolainen is ook constant langzamer geweest dan Fisichella tot aan Canada, en dan hoor je niemand zeuren. Het is gewoon weer puur Nederlands om iets van Hollandse makelarij af te kraken, het is nooit goed.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 10:50 schreef sanger het volgende:
[..]
Ik ook, alleen niet met deze Spyker. De nieuwe weer wel.
Deze auto past gewoon niet bij CA. Hij vergeleek het zelf met een pak, waarvan de broek goed zat en het jasje niet. Hij voelt zich niet comfortabel in de auto, en dat zie je direct terug in de prestaties. En zolang Spyker weigert de auto aan te passen aan zijn rijstijl zul je dit houden.
De andere teams passen hun auto wel aan aan de rijders.....
Ik hoop het.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 10:50 schreef Bernard0s het volgende:
Ik heb een vermoeden dat Ferrari beter is dan McLaren dit weekend..
Klopt. Al geeft het wel enige indicatie natuurlijk.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 10:52 schreef vosss het volgende:
Kimi had het daar al over afgelopen week. Dat ze hoopte wat beter voor de dag te komen dit weekend.
Maargoed, vrije training zegt natuurlijk nog niet zo heel erg veel he
Wat dacht je van Ralf tov Trulli en de revelatie van vorig seizoen Kubica tov Heidfeld?quote:Op vrijdag 29 juni 2007 10:52 schreef Bernard0s het volgende:
[..]
Ik ben blij dat er ook nog mensen zijn (met verstand van F1) die het wel willen opnemen voor Albers. I totally agree met je punt. Albers heeft gewoon tijd nodig om zich aan te passen. Kovolainen is ook constant langzamer geweest dan Fisichella tot aan Canada, en dan hoor je niemand zeuren. Het is gewoon weer puur Nederlands om iets van Hollandse makelarij af te kraken, het is nooit goed.
Met die kerel heb ik niks. Ik zeur liever over de prestaties van een nederlander dan over die van een buitenlander. Ik denk dat je daarom niet veel mensen over kovalainen hoortquote:Kovolainen is ook constant langzamer geweest dan Fisichella tot aan Canada, en dan hoor je niemand zeuren.
Absoluut en dat zal altijd wel zo blijven.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 10:52 schreef Bernard0s het volgende:
[..]
Ik ben blij dat er ook nog mensen zijn (met verstand van F1) die het wel willen opnemen voor Albers. I totally agree met je punt. Albers heeft gewoon tijd nodig om zich aan te passen. Kovolainen is ook constant langzamer geweest dan Fisichella tot aan Canada, en dan hoor je niemand zeuren. Het is gewoon weer puur Nederlands om iets van Hollandse makelarij af te kraken, het is nooit goed.
Hij heeft wel een leuke tijd gereden.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 10:55 schreef Bernard0s het volgende:
Lewis naar buiten, mooi.
Ja maar ik bedoel meer het volgende; Mensen die dus (te) weinig verstand hebben van de F1 zeiken alleen Albers af omdat ze na de kwali of race die ze niet gezien hebben Albers op P22 zien staan. Dan hebben ze gelijk hun oordeel al weer klaar staan. Ze kijken niet verder dan hun neus lang is.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 10:55 schreef vosss het volgende:
[..]
Met die kerel heb ik niks. Ik zeur liever over de prestaties van een nederlander dan over die van een buitenlander. Ik denk dat je daarom niet veel mensen over kovalainen hoort
Die gaat er dit weekend nog wel aan denk ik.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 10:53 schreef Bernard0s het volgende:
Tering, Raikkonen rijdt al bijna het circuitrecord aan gort!
Het is jammer. Maar stel dat CA een puntje scoort bij een regenrace zoals zondag, dan is hij weer helemaal de held natuurlijkquote:Op vrijdag 29 juni 2007 10:54 schreef sanger het volgende:
[..]
Wat dacht je van Ralf tov Trulli en de revelatie van vorig seizoen Kubica tov Heidfeld?
De enige keer dat Kubica sneller was dan Heidfeld was hij tevens 4 ronden brandstof lichter ter verduidelijking. Het scheelde toen vrijwel niets.
Hoor je ook niemand Kubica afbranden. Ralf wel, maar dat was daarvoor al. Het zal wel in de NL aard liggen.
Ik niet. Die liet ik ook gewoon vallenquote:Ik vind het zo raar. In 2002 wist het Nederlands elftal zich niet te kwalificeren voor het WK Voetbal, maar we bleven Oranje steunen.
Kan jij live F1 zien? En zoja, via wat of wie? Alvast bedanktquote:Op vrijdag 29 juni 2007 10:58 schreef Schuifpui het volgende:
Chris ziet ff een chicane over het hoofd.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |